page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

BIRAKE

Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie tego, jak wyglądał rok 2019 w BIRAKE!

jak wyglądał rok 2019 w BIRAKE

Zobacz więcej: https://medium.com/@birakecom/huh-what-a-year-68e1d4d9501f?

 

CSPN

Publiczne uruchomienie platformy CSPN odliczanie

Publiczne uruchomienie platformy CSPN odliczanie

Dzień, na który wszyscy czekaliśmy, już prawie nadszedł i dosłownie odliczamy dni, godziny i minuty, aż nastąpi długo oczekiwane uruchomienie platformy CSPN. Wszyscy w zespole CSPN cieszymy się, że gracze spotykają się, aby grać w mecze lub po prostu rozmawiać w sieci i zobaczyć, jak nasza społeczność się rozwija i wchodzi w interakcje z ludźmi z całego świata, i choć jest to tylko pierwszy krok, reprezentuje miesiące pracy, którą niestrudzenie wkładamy, aby stworzyć światowej klasy platformę dla graczy. Oficjalny link do platformy CSPN (odliczanie): https://www.cspn.pro/

Sprawdź także, dołącz i śledź ich kanały społecznościowe platformy CSPN: https://www.crypto-sports.network/

Oczywiście praca nie zakończy się w momencie premiery, zamiast tego zaczną przekierowywać swoje wysiłki na promocje, reklamy i partnerstwa, aby zwiększyć swoją świadomość i członków społeczności. Chcą, aby platforma CSPN była znana na całym świecie i używana przez graczy wszelkiego rodzaju, dlatego dodatkowo będą starać się zintegrować jak najwięcej gier z platformą CSPN, od nowych gier po stare gry, a zwłaszcza gry niezależne, co jest kluczem do udanego projektu. Przygotowują także nowe zachęty i specjalne niespodzianki na 2020 r., w tym zaktualizowaną mapę drogową przedstawiającą wielkie kamienie milowe, które kładą na drodze do sukcesu.

Zaledwie kilka ważnych funkcji, które już zaplanowali dla platformy, to: Wojny Klanów, Turnieje i Transmisje na żywo z olbrzymią liczbą funkcjonalności . I to wszystko z poziomu Platformy.

Poznaj CryptoSports, platformę gaming, w której rzucasz wyzwanie znajomym i zarabiasz Crypto!

ZCore

Trezor Beta 2.2.0 już pokazuje adresy ZCore na wyświetlaczu:

Trezor Beta 2.2.0 już pokazuje adresy ZCore

Zobacz oprogramowanie:https://github.com/trezor/webwallet-data/tree/master/firmware/2

 

GoByte

Pierwszy tydzień nowego roku był  bardzo produktywny dla GoByte. Przeniesiony do testowania Trezor HW, działa dobrze. Wprowadzono nowe ulepszenia interfejsu użytkownika.

Przeniesiono projekty interfejsu użytkownika do rozwoju. Cena wygląda bardzo dobrze.

Część projektu została już wprowadzona do rozwoju. Przyciski są tworzone, usuwane, zmieniane, dzięki czemu jest to proste i IDEALNE. Prawdopodobnie najlepszą częścią jest ulepszenie części UX. Łatwo będzie głosować, tak jak i łatwo będzie stworzyć masternode. Od tego momentu nie będziesz miał wymówek, aby nie głosować nad propozycjami dotyczącymi zarządzania.

Wprowadzono nowe ulepszenia interfejsu użytkownika GoByte

Ale wystarczy z gadaniem. Jeśli chcesz zobaczyć album, oto on:https://imgur.com/gallery/z0mMCnl

SINOVATE

SINOVATE (SIN) Raport tygodniowy 30.12.2019 ~ 06/01/2020

SINOVATE (SIN) Raport tygodniowy 30.12.2019 ~ 06012020

Zobacz:https://medium.com/@sinovatechain/weekly-update-492f4969ca70

 

StakeCube

Możesz teraz znaleźć ich monetę ze wszystkimi parami na CoinGecko !

CoinGecko StakeCube

Sprawdź to na:  https://www.coingecko.com/en/exchanges/stakecube

 

Energi

2019 był niesamowitym rokiem dla Energi i twórcy są dumni z tego, jak daleko projekt urósł w tak krótkim czasie, dzięki ich pracowitemu zespołowi i społeczności skupionej wokół niego. Oto krótkie podsumowanie osiągnięć Energi i krótkie spojrzenie na ich plany na 2020 rok.

 

Syscoin

Syscoin Aktualizacja Core Syscoin 4.1.1 jest już dostępna! Ta aktualizacja jest wysoce zalecana, szczególnie dla Syscoin masternodes,

Syscoin Aktualizacja Core Syscoin 4.1.1

ponieważ wprowadza dalsze ulepszenia w zakresie wydajności węzłów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO