page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

48

Bitcoin 2

Wydano portfele w wersji 2.3!

Obowiązkowa aktualizacja, którą należy wykonać przed 17 września. Zmień dziennik i pliki,do pobrania: https://github.com/BITC2/bitcoin2/releases/

Aby zaktualizować swój portfel, wystarczy pobrać archiwum, zatrzymać portfel i pozwolić mu w pełni na shutdown, a następnie skopiuj pliki wykonywalne do folderu bitcoin2-bin, aby zastąpić te, które już zainstalowałeś. Należy również zaktualizować Masternodes.

 

POLIS

Nowy cotygodniowy film POLIS został właśnie opublikowany! Gdzie możesz szybko i przyjemnie sprawdzić wiadomości.

Obejrzyj tutaj:

https://youtu.be/AID4CU1ko2w

 

LOKI

LOKI można teraz handlować na Bittrex Global.

Pary handlowe Bittrex to BTC-LOKI i USDT-LOKI. Na co czekasz?

Zacznij handlować: https://global.bittrex.com/

 

ESBC

Dodali DOGE do platformy bukmacherskiej ESBC, a także system powiadomień.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do przeczytania artykułu na steemit: https://steemit.com/defi/@esbc-official/doge-wallet-has-arrived-to-the-esbc-betting-platform

 

LUXCOIN

Właśnie wydali aktualizację (v5.3.5) dla portfela LUX!

Nie jest to obowiązkowa aktualizacja, ale niesie ze sobą szereg poprawek i ulepszeń. Ta aktualizacja zawiera wiele poprawek, nad którymi pracowali, i pomaga imprzygotować się na większe aktualizacje, które nadejdą. Chociaż ta aktualizacja nie jest obowiązkowa (nie dotyczy hard forka), rozwiązuje niektóre problemy po stronie klienta z inteligentnymi kontraktami. Jeśli korzystasz z inteligentnych kontraktów lub planujesz dalsze ich testowanie, pobierz i użyj tej aktualizacji.

Jednym z ulepszeń wizualnych, które od dawna chcieli wypuścić, był nowy motyw Dark Mode dla portfela LUX. Aby uzyskać pełną listę zmian lub pobrać nową aktualizację, odwiedź: https://github.com/LUX-Core/lux/releases

Zespół ciężko pracuje nad zbliżającą się integracją RX2 i Luxgate, która zapoczątkuje nową erę dla projektu.

Zobacz: https://medium.com/luxcore/new-lux-wallet-update-5-3-5-brings-fixes-and-improvements-6770122f6115

 

Zcoin

Pierwsze podejście do halvingu Zcoin!

Pierwszy halving Zcoina ma nastąpić na bloku 302438 (około 24 września 2020 r.). Co oznacza również koniec Nagród Założycieli.

Dowiedz się o skutkach halvingu i co dalej: https://zcoin.io/zcoins-first-halving-approaches/

Chcąc poprawić płynność Znodes i ostatecznie czerpać korzyści z obecnie modnego ekosystemu DeFi , Zcoin ogłosił partnerstwo ze StakeHound. StakeHound to pomost płynności, który łączy obstawianie i DeFi.

Zcoin odblokowuje większą płynność dla Znodes, wchodzi do ekosystemu DeFi

Począwszy od września 4 th 2020 ponad 35 mld $ wartości aktywów (takich jak Divi, Tezos i Zcoin ) są zablokowane w tyczeniu na platformach. Z drugiej strony, przestrzeń DeFi eksplodowała w użyciu w ciągu ostatnich kilku miesięcy, mając prawie 9 miliardów dolarów zablokowanych w różnych aplikacjach DeFi.

StakeHound twierdzi, że jest pierwszą platformą oferującą dostęp do aplikacji DeFi z opcją zdobywania nagród za obstawianie, w ten sposób wypełniając lukę między dwoma segmentami.

W następstwie partnerstwa XZC Zcoin stanie się pierwszym zasobem dostępnym na platformie StakeHound. Pierwszy obstawiony XZC ma zostać uruchomiony w sieci mainnet na początku października. Jednak użytkownicy mogą już przetestować funkcjonalność w sieci testowej Ropsten.

Ujawniając partnerstwo na Medium, Zcoin zauważył, że badał integracje z ekosystemem DeFi. Ponadto partnerstwo ze StakeHound jest tylko pierwszym z tego, co ma nadejść.

Według dyrektora operacyjnego Zcoina , Reubena Yapa,

Znody są ważną częścią infrastruktury ZCoin zapewniającej bezpieczeństwo sieci. Jednak oznaczało to również, że XZC zamknięte w tych Znodach były niepłynne. Co więcej, minimalny wymóg 1000 XZC uniemożliwił mniejszym posiadaczom uzyskiwanie zysków na ich XZC. Ich partnerstwo ze Stakehound rozwiązuje oba te problemy, umożliwiając handel ułamkowymi częściami Znodes, jednocześnie zarabiając na ich udział w nagrodach Znode wraz ze wszystkimi zaletami integracji z ekosystemem DeFi.

Podsumowując, cel Zcoin, jakim jest zapewnienie wysokiego poziomu prywatności, pozostaje niezmieniony. Jego posunięciem, aby wejść w przestrzeń DeFi, jest zwiększenie użyteczności i płynności Zcoin.

 

EDC Blockchain

Zdecentralizowana strategia rozwoju dla projektu EDC Blockchain.

Zdecentralizowana strategia rozwoju dla projektu EDC Blockchain.

Przedstawiamy wam mapę drogową dla długoterminowego rozwoju projektu EDC Blockchain. EDC Blockchain wypracowł strategiczną wizję, a zespół pracuje nad stworzeniem nowych narzędzi blockchain dla przedsiębiorców i partnerów.

We wstępnej wersji głównej zdecentralizowanej sieci EDC Blockchain węzły testowe są już wdrażane i łączone z blockchainem, po czym zdecentralizowana sieć zostanie uruchomiona, a każdy z uczestników może zostać walidatorem, otrzymując nagrody za pracę węzła. Tym samym odejdą od centralizacji, a projekt będzie zależał tylko od zbiorowej decyzji walidatorów, którzy staną się równorzędnymi uczestnikami sieci. Dalsze działania zespołu będą wykonywane w kolejności priorytetowej.

Sprawdź mapę drogową projektu:

 1. Dodanie programu partnerskiego do portfela EDC.
 2. Dodawanie rang do portfela.
 3. Wdrożenie mechanizmu wypalania monet w portfelu oraz licznika do śledzenia spalania monet, stosowane w celu podwyższenia rangi.
 4. Zmiana opłaty transakcyjnej w zależności od rangi użytkownika.
 5. Dystrybucja przez partnera postawionych kwot.
 6. Dystrybucja afiliacyjna wypalonych monet.
 7. Stworzenie DeFi zabezpieczającego token EDC20.
 8. Umożliwienie zdecentralizowanej wymiany tokena EDC20 na monetę EDC.
 9. Umieszczenie EDC20 na Uniswap i implementacja innych protokołów wymiany.
 10. Stworzenie DeFi zabezpieczającego monetę EDC.
 11. Tworzenie Smart Contracts w oparciu o EDC Blockchain.
 12. Stworzenie protokołu DeFi w oparciu o EDC Blockchain. EDC to narzędzie do zabezpieczania tokenów i monet utworzonych na łańcuchu bloków EDC poprzez mechanizm DeFi.
 13. Stosowanie monet EDC jako środka płatniczego w wymianie towarów i usług.

Będziemy Cię na bieżąco informować o nadchodzących wydaniach i celach długoterminowych. Możesz wysłać swoje sugestie do wsparcia technicznego EDC Blockchain.

 

TRON

TRON Chievement 24 sierpnia – 28 sierpnia

✅TRON obchodził 2-lecie

✅Według Sapp Review TRON zajął pierwsze miejsce z 170 787 aktywnymi użytkownikami

✅Całkowita płynność JustSwap przekroczyła 16 milionów

✅OKEx użytkownicy mogą teraz kupować, sprzedawać i zarządzać JST jednym kliknięciem

 

Qtum

Przegapiłeś Hard Fork – co teraz?

 

Blocknet

Portfel XLite został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić bezpieczeństwo monet pod Twoją wyłączną kontrolą. XLite nie polega na serwerach stron trzecich w celu dostarczania danych lub przekazywania transakcji. Zamiast tego portfel wykorzystuje sieć zdecentralizowanych węzłów usługowych.

 

Wagerr

Aktualizacja mobilna

aktualizacja Androida:

 • cofnij zmianę rtlsupport
 • napraw bezpośredni dostęp instaswap do wybranego iso
 • usuń zduplikowane mapowania turniejów

 

CIEKAWOSTKI

 

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO