page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

33

BitGreen

Z przyjemnością przedstawiamy inauguracyjny Raport BitGreen , którego celem jest ujawnienie statusu Skarbu Fundacji BitGreen.

Czytaj więcej tutaj: https://medium.com/bitgreen/bitgreen-transparency-report-cc16baf8a5ef

 

Blocknet

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blockneta dotyczące rozwoju i marketingu!

Wpis na blogu: https://blocknet.co/word-on-the-block-29th-f

Crypto Sports

Rozwój kluczowych nowych projektów

System konkursowy – Nowy system konkursowy będzie całkowicie zautomatyzowany w celu zwiększenia zaangażowania platformy, oferując graczom sposób na wygrywanie monet i nagród. Konkursy będą się toczyć przez określony czas i mogą być konfigurowane na wiele różnych sposobów, w tym dla określonych gier lub platform, różnych celów, takich jak zdobycie jak największej liczby punktów lub wygranie jak największej liczby meczów. Zapewni to, że system konkursowy nie tylko pozostanie świeży, ale pozwoli na różne zaangażowanie w oparciu o wskaźniki, które mogą określić, które obszary mogą wymagać większej zachęty.

System poleceń platformy projektów istniejących

Jest to podstawowa funkcja, która pozwoli polecającym uzyskać pasywną strugę CSPN za każdy mecz, w którym ich poleceni grają na platformie. Powinno to organicznie zwiększyć zarówno społeczność CSPN, jak i liczbę meczów rozgrywanych na platformie. [~ 65% ukończone (+ 10%)]

System wojen klanowych – podstawowa funkcja umożliwia zespołom graczy, rozgrywanie meczów (zarówno konkurencyjnych, jak i swobodnych) przeciwko innym zespołom graczy. Otworzy to różnorodne gry, w które można grać na platformie, a także zwiększy wykorzystanie platformy. [~ 35% ukończone (+ 5%)]

Zespół marketingowy

Zespół marketingu projektuje i przygotowuje wiele kampanii, które będą prowadzone na różnych platformach. Te kampanie są uzależnione od kilku różnych warunków wstępnych, które należy opublikować, ponieważ bez nich odbiorcy docelowi nie znajdą tego, co jest dla nich sprzedawane, a to faktycznie zmniejszy zaangażowanie i zwiększy porzucenie. Kampanie będą gotowe do uruchomienia i rozpoczną się, gdy tylko zostaną spełnione wszystkie wymagania, i będzie to ciągłe wydanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym pokryciu zamiast szybkich serii, ponieważ celem będzie budowanie świadomości marki na temat platformy sportowej Crypto.

Strategiczny rozwój biznesu

Mason, dyrektor generalny Crypto Sports i szef zespołu ds. rozwoju strategicznego biznesu prowadzi obecnie negocjacje z potencjalnymi partnerami, i choć jest jeszcze za wcześnie, aby podawać jakiekolwiek szczegóły, wyniki każdej z transakcji miałyby ogromny wpływ na rozwój i przyszłość platformy sportowej Crypto Sports. Będą informować wszystkich o statusie tych negocjacji, gdy szczegóły staną się publicznie dostępne.

Nowa oferta Exchange

Mason zapewnił również bardzo dużą giełdę CSPN, która zwiększy widoczność i dostępność monet dla szerokiego grona inwestorów. Z przyjemnością dzielimy się tymi informacjami i z przyjemnością informujemy, że za kilka dni powinni oficjalnie to ogłosić.

Cotygodniowy przegląd Crypto Sports

Poczyniono postępy w zakresie rozwoju, którego nie można udostępniać publicznie, ale podobnie jak nowy system konkursowy, ponieważ funkcje te zostaną ugruntowane i zatwierdzone w biznesplanie, zostaną ogłoszone i udostępnione społeczności. Pracuje się nad wieloma ekscytującymi planami i choć poprawne dopracowanie wszystkich drobiazgów i szczegółów może zająć trochę czasu, czekanie będzie więcej niż warte.

 

Cosmos

Nie masz czasu na śledzenie każdej nowej rzeczy, która pojawia się w ekosystemie Cosmosu?

Nie masz czasu na śledzenie każdej nowej rzeczy, która pojawia się w ekosystemie Cosmosu

Zapewnili dostęp do ich comiesięcznego biuletynu Cosmos Hub & Spoke, teraz obsługiwanego bezpośrednio na stronie z biuletynami na stronie Cosmos.

Twoje lutowe wydanie jest teraz gorące i gotowe! :https://cosmos.network/newsletters/2020-02/?utm_content=buffer422d8&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

Energi

Energi rewolucjonizuje strukturę masternode, więc teraz potrzebujesz tylko 1000 NRG, aby uruchomić masternode zamiast 10 000 NRG.

Energi rewolucjonizuje strukturę masternode

Dowiedz się, co oferuje Gen 3 w naszym najnowszym blogu: https://medium.com/energi/the-future-of-energi-masternodes-and-what-it-means-for-you-9c458f81639c

Oto najnowsze dane dla skarbu NRG w porównaniu do innych najlepszych kryptowalut o podobnych modelach.

Oto najnowsze dane dla skarbu NRG

 

Divi Project

Aktualizacja z tego miesiąca! Nie będziesz chciał tego przegapić!

 

Zcoin

Aktualizacja rozwoju Zcoin (XZC):

 • Ulepszenia i postępy Lelantusa.
 • Postęp deterministyczny masternode.
 • Zmiana nazwy warstwy tokenizacji Elysium.
 • Bogata kontrola portfela GUI i mnemoniki/
 • Portfel mobilny z postępem obsługi Sigma.

Przeczytaj w całości:https://zcoin.io/zcoin-development-update-1-march-2020/

 

1X2

Miesięczny raport danych 1×2, luty 2020.

Zakłady sportowe:

Całkowita liczba użytkowników:

 • 602 (uwaga: są to aktywni użytkownicy)
 • Całkowita liczba depozytów: 321407 1X2coin
 • Całkowita wypłata: 316025 1X2coin
 • Całkowita liczba biletów: 9127
 • Średnia codziennych graczy: 138

Kasyno:

Całkowita liczba użytkowników:

 • 1694 Suma depozytów: 154428 1X2coin
 • Suma wypłat: 144931 1X2coin
 • Suma odtworzeń (3 gry): 7,562 735
 • Śr. graczy dziennie: 648

NOWOŚCI:

1X2 z powodzeniem notowany jest na SouthXchange od 13 lutego, po niespełna tygodniu głosowania. Już teraz obserwujemy zdrowy wolumen i solidne ściany kupna i sprzedaży w parach 1X2 / BTC. Ponadto, być może zauważyłeś, że reklamują się z nimi, na skrajnie lewym górnym pasku na platformie transakcyjnej.

W marcu rozpoczynają warstwowy program ROI dla 1X2Coin, który nagradza posiadaczy większych ilości Masternodów dodatkowym% ROI oprócz zwykłych nagród.

Są w trakcie podsumowywania niektórych dużych zmian w Kasynie, do tego stopnia, że ​​w tym tygodniu będę nieobecny na Discord, aby lepiej pomóc Devowi we wszystkich pracach potrzebnych do tego.

Bądź na bieżąco z nowościami w kasynie w tym miesiącu.

UWAGI:

Wszystkie informacje o kasynie dotyczą tylko 1X2coin. Zgodnie z panamskimi warunkami licencyjnymi informacje na temat btc i fiat mogą nie zostać opublikowane.

 

Sinovate

SINOVATE pojawia się w International Business Times jako jeden z projektów Blockchain i firm, które musisz obejrzeć w 2020 r.

Zobacz:https://ibtimes.com/blockchain-projects-companies-you-need-watch-2020-2932457

 

Rapids Network

Rapids Network  – Recenzja lutowa jest już opublikowana!

Rapids Network - Recenzja lutowa jest już opublikowana

W lutym Rapids przeżył jeszcze wspaniałe chwile.

Czytaj więcej na: https://www.uptrennd.com/post-detail/rapids-network-february-2020-review~MjE2NzE3

 

SafeCapital

SAFECAPITAL wykonał swoje drugi WYPALANIE MONET.

SafeCapital spala 7575 SCAP, co odpowiada tokonom o wartości 10 832 USD.

SAFECAPITAL wykonał swoje drugi WYPALANIE MONET

Zgodnie z oficjalnym dokumentem SafeCapital maką program do palenia, który odbędzie się przez cały rok 2020!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO