page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

26

BitGreen

Wielu z nas czuje się przytłoczonych i niewykorzystanych w świetle historii o pożarach i topniejących lodach. Wspieranie energii odnawialnej jest tak proste, jak zmiana źródła energii. Śledź ich współpracę z Arcadia, możesz nawet zarobić BITG !

Dowiedz się więcej na https://arcadia.com

 

EDC Blockchain

Możliwości dla kont Świadków, obniżone prowizje za osiąganie rang i aktualizacje w portfelu

Informujemy, że EDC Blockchain postępuje zgodnie z opublikowaną mapą drogową

Informujemy, że EDC Blockchain postępuje zgodnie z opublikowaną mapą drogową i kończy zaplanowane procesy techniczne, aby przejść na kolejny poziom rozgłosu i decentralizacji łańcucha bloków.

Proces przebiega w kilku etapach, podczas których wprowadzane są następujące funkcjonalności zwiększające aktywność użytkowników:

  • Wdrażanie węzła-obserwatora, aby otrzymywać nagrody za działanie węzłów;
  • Dystrybucja opłat za transakcje użytkowników w blockchain;
  • Wprowadzenie rang i redukcja prowizji;
  • Narzędzie do wypalania monet do zwiększania rangi;
  • Aktualizacja portfela mobilnego w celu uwzględnienia rang. 

Nagrody za konta świadków

Zakończyli prace nad modułem kont świadków i przygotowują funkcjonalność do wydania. Moduł nagród dla kont świadków do potwierdzania bloków i dystrybucji opłat użytkowników za transakcje w łańcuchu bloków jest obecnie testowany.

Po zakończeniu testów użytkownicy będą mogli wdrażać swoje węzły w łańcuchu bloków EDC, utrzymując go w ten sposób. W nagrodę każde konto świadka otrzyma rozliczenia międzyokresowe za każdy blok podpisany przez ich węzeł oraz odsetki w postaci opłat transakcyjnych systemu ze wszystkich rachunków.

Możliwości zdobywania stopni

Opracowano moduł rangi, który umożliwia użytkownikom podwyższanie rangi poprzez spalanie monet. Co zapewnia osiągnięcie rangi?

  • Prowizja za przelewy środków maleje wraz ze wzrostem rangi. Nie ma prowizji po osiągnięciu najwyższej rangi;
  • Po osiągnięciu rangi 3, użytkownik może wdrożyć węzeł świadka i wziąć udział we wspieraniu łańcucha bloków.

Funkcjonalność będzie dostępna w portfelu EDC dla każdego użytkownika po przetestowaniu. Wysokość prowizji za każdą z rang, a także kwota potrzebna do uzyskania odpowiedniej rangi, zostanie ogłoszona przed uruchomieniem mechanizmu rang.

Burning coins

Coin-burner to narzędzie jest dostępne na platformie EDC Blockchain, do których użytkownicy wysyłają dowolną ilość monet do wycofania ich z obiegu. Mechanizm wypalania zapewnia brak monet EDC i utrzymuje stabilność monety. Możesz sprawdzić dane spalonych monet w EDC Blockchain Explorer.

Jak zoptymalizowany zostanie mechanizm wypalania monet?

  • Użytkownicy będą mogli spalić swoje monety, wysyłając je na konto wypalarki monet, aby podnieść ich rangę i zostać kontem świadka, a także obniżyć opłaty transakcyjne;
  • W portfelu EDC Blockchain zostanie zaimplementowany licznik do śledzenia ilości spalonych monet w celu podwyższenia rangi.
W chwili pisania tego tekstu użytkownicy spalili ponad 8 miliardów monet EDC

W chwili pisania tego tekstu użytkownicy spalili ponad 8 miliardów monet EDC

Źródło: EDC Blockchain Explorer

Aktualizacje portfela

Przygotowywana jest aktualizacja dla mobilnych wersji portfeli Android / iOS, która będzie obejmowała możliwość zdobywania rang. Wprowadzamy zmiany w module naliczania opłat, których wysokość będzie uzależniona od rangi.

 

TRON

Kwartał do kwartału obserwujemy, jak inne aktywa cyfrowe pokonują ruch cenowy BTC .

W tym kwartale największymi zwycięzcami okazali się NEO + 87,1% i TRON + 55,9%. Pobierz raport kwartalny za III kwartał, aby dowiedzieć się więcej.

 

Ucacoin

Dobry wzrost dlaUCA!

 

Zcoin

🔥🔥🔥 Lelantus nadchodzi 🔥🔥🔥

🚀 Uruchomienie Testnetu we wtorek 20 października 🚀

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO