page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

21

BitGreen

W imieniu zespołu i fundacji BitGreen z radością ogłaszamy, że opublikowali średni post przedstawiający proponowaną migrację na podłoże Polkadot.

W imieniu zespołu i fundacji BitGreen z radością ogłaszamy, że opublikowali średni post przedstawiający proponowaną migrację na podłoże Polkadot

W tym medium opiszemy powody tej decyzji, a także nasz plan dalszego oferowania każdemu członkowi społeczności możliwości zbadania, zakwestionowania, a następnie głosowania na tę propozycję migracji.

Jako zespół fundacyjny są bardziej niż kiedykolwiek pewni potencjalnego sukcesu projektu BitGreen.

https://medium.com/bitgreen/unlocking-bitgreens-potential-with-polkadot-88061d916300

 

MalwareChain

Za około 13 godzin nastąpi znacząca aktualizacja parametrów sieci:

Zaczynając od bloku 580 000, a kończąc na 581440, nagroda za blok wzrośnie, parametry obstawiania ulegną zmianie, a zabezpieczenie w trybie masternode również wzrośnie (numer bloku 580720 ).

Wypłaty i depozyty na giełdach będą na ten czas zamknięte do czasu stabilizacji sieci.

Podczas tego przejścia radzę wstrzymać wszystkie transakcje i poczekać na oficjalne ogłoszenie, że wszystko jest w porządku.

 

Polis

Chcieliśmy przedstawić krótką aktualizację dotyczącą wydarzeń z zeszłego tygodnia.

Zespół zidentyfikował dwa złośliwe bloki w sieci, które mogły zostać zaakceptowane i zreplikowane przy użyciu bootstrapów. Od czwartku zespół pracuje w pełnym wymiarze godzin, aby zbadać problem, monitorując sieć i szukać potencjalnych rozwiązań problemu.

W tej chwili możemy powiedzieć, że od tego czasu nie podjęto dalszych prób uszkodzenia łańcucha.

Po zbadaniu ataku nie mają powodu, aby sądzić, że algorytm konsensusu został naruszony, nadal podejmują środki bezpieczeństwa, a DAO doszło do następujących wniosków:

* There will be a Polis Core version 1.6.9 that fixes sync issues so that bootstraps

  are no longer needed.

* The consensus rules will be updated to add an extra validation.

* The team will start the implementation of a new difficulty algorithm

  that will make it harder to perform stake grinding in our chain.

* Thess changes will materialise in either a single update or a couple,

  we will try to keep the amount of updates low, but given the nature of

  this problem, if we have to release more because of development and security

  constraints, we will.

Pamiętaj, że giełdy pozostaną zamknięte do czasu wydania i upublicznienia wersji naprawiającej problemy z synchronizacją.

Zespół obecnie nie ujawnia szczegółów ataku, aby zapobiec dalszej eksploatacji, ale wszystkie informacje dotyczące tego tematu zostaną udostępnione publicznie, gdy tylko łańcuch zostanie wyposażony w narzędzia, które zapobiegną jego ponownemu przełamaniu.

 

BlockNet

Nowe słowo na temat BLOCK jest już dostępne!

Nowe słowo na temat BLOCK jest już dostępne

Plan nowego projektu, pierwszy kwartał 2021. Wydanie Hydry Początek 2021. Publiczne wydanie XLite Block DX 1.9.0. Aktualizacja i więcej, sprawdź to tutaj: https://theblocknetchannel.medium.com/word-on-the-block-5cd6c754a03e

 

Crypto Sports

Nowe notowanie giełdowe CSPN jest teraz na STEX!

Nowe notowanie giełdowe CSPN jest teraz na STEX

Zespół Crypto Sports z radością ogłasza nową notę ​​giełdową, która zwiększy dostępność i zasięg rynku CSPN dzięki STEX ( https://stex.com/ ), wcześniej znanym jako stocks.exchange. STEX jest w pełni licencjonowany i dostępny dla wszystkich inwestorów i handlowców z UE i Stanów Zjednoczonych, a najlepsze jest to, że STEX ma bramę Fiata, która umożliwia inwestorom bezpośredni zakup BTC za pomocą kart kredytowych, iDeal, a nawet Apple Pay. Tych BTC można następnie użyć do zakupu CSPN na tej samej platformie, zmniejszając liczbę wymaganych kroków i transferów, ułatwiając wszystkim zdobycie monet CSPN. CSPN / BTC na STEX: https://app.stex.com/en/basic-trade/pair/BTC/CSPN

To dopiero początek tego, co czeka CSPN w 2021 r., ponieważ nadal robią postępy w kluczowych obszarach rozwoju.

 

PIVX

Protokół PIVX SHIELD zostanie aktywowany w przyszłym tygodniu!

Jeszcze tylko 260 godzin! (Blok #2700500) Jeśli nie masz jeszcze aktualizacji do wersji 5.0.1, zaktualizuj swój portfel teraz!

 

Energi

Czy sprawdziłeś już stronę internetową DeFi Support? Będzie to miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkiego o DeFi w Energi.

Przeczytaj często zadawane pytania, aby uzyskać odpowiedzi na często zadawane pytania, i nie wahaj się skontaktować z zespołem pomocy w przypadku jakichkolwiek innych pytań.

https://defi.support.energi.world/hc/en-us

 

Rapids Network

Są naprawdę podekscytowani RaptureTV w Rapids Network.

Opinie, które otrzymują od streamerów i obserwatorów, były świetne.

 

Divi

1/2 Nick i Geoff rozmawiają o utrzymaniu zdrowego przebiegu projektów, o tym, jak solidne podstawy prowadzą do przyszłego sukcesu, o technologicznym efekcie „Tik Tok” i pozycjonowaniu DIVI i przyszłości markowych pieniędzy.

 

OXEN dawne LOKI

W siedzibie Oxen pracowaliśmy na pełnych obrotach, przepisane dokumenty Oxen, pełne soczystych informacji na temat stosu technologicznego, tokena i nie tylko.

Idź je sprawdzić: https://docs.oxen.io/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO