page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

25

BlockNet

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blockneta dotyczące rozwoju i marketingu.

Post na blogu: https://blocknet.co/word-on-the-block-15th-april-2020/

 

ESBC

ESBC został wprowadzony do społeczności Telos i dodał opcję inwestowania w ich usługę https://bitdorado.exchange/

ESBC został wprowadzony do społeczności Telos

Ich moneta jest bardzo podobne do ESBC i mają bardzo silny rynek. Szukasz niezawodnej inwestycji? Zalecam zwrócenie uwagi na produkty Telos i monety.

Poziom kapitalizacji w systemie Telos przekroczył standardowe limity rynku masternode i starają się osiągnąć te same wyniki!

 

Monkey

STRONA INTERNETOWA

Nie mogę znaleźć czasu na stworzenie nowej strony na własną rękę, a otrzymane oferty albo chcą 1000 $ + za MONK $ (obecnie 30 000 +), albo nie będą tworzyć lepszej nowej strony. Nie jest też tak łatwo znaleźć twórców witryn z doświadczeniem w blockchain. Chcą stworzyć prezentację tego, co do tej pory opracowali, i przedstawić przegląd wydarzeń w 2020 roku.

PORTFEL

Nie mogą zastosować najnowszego źródła PIVX do obecnego portfela MONK bez wydawania na niego dużych pieniędzy, których obecnie nie mają i nie możemy zapłacić. Nie przełączają się również na kod źródłowy BITG. Obecny łańcuch działa idealnie i nie chcą, aby jakakolwiek wielka zmiana miała wpływ nałańcuch podziału jak lata temu. Obecny plan polega na pozostawieniu bieżącego łańcucha działającego, ponieważ działa teraz i działa tylko na integracji UserInterface i App / POSMN w Q2 / Q3. Następna połowa jest za rogiem.

MAPA DROGOWA

Ponieważ nie ma nowej strony internetowej, uproszczona, związana z MONK, mapa drogowa jest następująca:

 • lista na nowej giełdzie w drugim kwartale.
 • wdrożenie POSMN do portfela, aby kupować tokeny bezpośrednio z portfela. (Q2-Q3 – należy zweryfikować posmn, jak to będzie możliwe).
 • implementacja MONKEY Tracking do portfela, aby kupować tokeny bezpośrednio z portfela. (to samo co powyżej).
 • skorzystaj z portfela, aby uruchomić nowe Masternodes bezpośrednio na POSMN w portfelu i 1-kliknięciem dodaj je do aplikacji, aby je monitorować (Q3).
 • funkcje POSMN (zostaną szczegółowo wyświetlone po potwierdzeniu).
 • funkcje śledzenia (zostaną szczegółowo wymienione po potwierdzeniu) .

Wszystkie punkty na aktualnej mapie drogowej (stronie internetowej) zostały ukończone i zostały dostarczone.

 

Sinovate

SINOVATE jest teraz wymieniony na platformie CTSC . Platforma obsługuje wiele monet i umożliwia śledzenie szczegółów monet oraz najnowszych wydań portfela twoich ulubionych kryptowalut.

SINOVATE jest teraz wymieniony na platformie CTSC

Oznacz kryptowalutę jako ulubioną, a otrzymasz powiadomienie e-mailem o aktualizacjach portfela oraz o tym, czy są one obowiązkowe. Platforma ma również świetną listę dostawców usług, w której można znaleźć różne usługi.

Strona szczegółów monety: https://platform.ctscoin.net/coin/detail/SIN/

 

CSPN

Członkowie i inwestorzy społeczności Crypto Sports:

8 kwietnia 2020 r. zespół CSPN zawarł i stwierdził, że jest to rozsądna i uzasadniona inwestycja, na którą składa się pojedynczy inwestor, który chce nabyć akcje spółki Crypto Sports LLC, która również uprawnia Inwestora do określonej ilości monet CSPN, które zostały pozyskane z osobistych Monet CSPN Rady CSPN.

Należy zauważyć, że w niniejszej Umowie Inwestycyjnej nie wykorzystano monet CSPN z Funduszu Rozwoju, była to Umowa Inwestycji Osobistych, nad którą Rada CSPN współpracowała z niby z zaufanym Inwestorem.Ta umowa poszła nie tak i robią wszystko, co w ich mocy, aby to naprawić. Przygotowujemy już wszystkie dowody, aby zgłosić się do władz, a także rozmawiają z naszym pełnomocnikiem, aby dowiedzieć się, co można zrobić z tą sytuacją.

W ramach umowy do Inwestora wysłano 111 111 monet CSPN i zgodnie z umową monety te miały zostać zablokowane na minimalny okres nabywania uprawnień wynoszący 18 miesięcy.Jednak wkrótce po wysłaniu monet na uzgodniony adres zobaczyliśmy, że Inwestor zaczął przenosić monety na Wymiany, a konkretnie: Probit. Widząc to, wysłaliśmy wiadomości do ProBit, Crex24 i Graviex, aby zatrzymać handel CSPN w celu ochrony rynku i inwestorów, których wszystkie giełdy przestrzegały.

Chcą osobiście przeprosić za tę sytuację. W tych trudnych czasach koncentrują się na przejściu do następnej fazy rozwoju, która może obejmować zewnętrznych inwestorów, a podczas gdy przechodzą rygorystyczny proces sprawdzania wszystkich inwestorów, jest oczywiście miejsce na ulepszenia. Zapewniają, że wyciągniemy z tego wnioski i zapobiegną temu w przyszłości. Aktywnie pracują nad rozwiązaniami, które zaradzą tej sytuacji.

Plany te obejmują między innymi:

 1. Pojawi się widelec Blockchain CSPN, który usunie błąd tyczenia, który został wymieniony przez członków społeczności i zweryfikowany przez zespół deweloperów. Widelec ten wyklucza również niektóre adresy, na których można uzyskać saldo w nowym łańcuchu, które zostały określone jako wykorzystujące błąd tyczenia, a teraz także adres tego nieuczciwego inwestora.
 2. W ramach rekompensaty za mniejszą liczbę nagród masternode, które miały miejsce niedawno, zrobimy zrzut CSPN do wszystkich posiadaczy masternode, którzy mają ważne i aktywne zablokowane zabezpieczenie masternode w momencie rozwidlenia.
 3. Wszystkie transakcje wymiany otworzą się ponownie po zakończeniu rozwidlenia. Zespół CSPN docenia cierpliwość i zrozumienie każdego członka społeczności, gdy starają się rozwiązać tę sytuację tak szybko, jak to możliwe.

Patrick Heidrich, CTO | COO, Crypto Sports LLC

 

EDC Blockchain

Aby przywrócić proces wymiany, ustabilizować pozycję EDC Blockchain na rynku globalnym i przywrócić status tokena EDC-20, przeprowadzili kilka aktualizacji na platformie!

EDC Blockchain na rynku globalnym i przywrócenie statusu tokena EDC-20

Od 15 kwietnia 2020 r., dostępne są następujące warunki wymiany tokenów EDC-20:

 1. Wznowienie żetonu EDC-20 z monetą EDC w stosunku 1:20 zostało wznowione. Dostajesz 20 monet za jeden token.
 2. Ograniczenia wymiany i wycofywania tokenów zostały wznowione – maksymalna liczba zakupu i wycofania tokenów EDC-20 wynosi 5000 tokenów dziennie z jednego portfela.
 3. Całkowita liczba monet bonusowych dostępnych do zakupu na platformie jest równa liczbie monet sprzedanych przez innych użytkowników.
 4. Monety bonusowe są spalane w wysokości 90% wielkości wymiany monet. Pozostałe 10% monet służy do uzupełnienia salda do wymiany zwrotnej tokena na monetę.
 5. Nadal gromadzą 5% monet podczas wymiany tokena na monetę w trakcie istniejącego okresu promocji .

Przypominamy, że użytkownicy platformy wymiany Crocobit P2P nadal nie mają żadnych ograniczeń dotyczących wymiany, zakupu i wycofywania tokenów EDC-20, więc zawsze możesz używać go do bezpiecznej i wygodnej pracy z tokenem bez żadnych ograniczeń!

Energi

Co wyróżnia Energi?

Posłuchaj, jak ichprezydent Ryan Lucchese na podcastie Bad Crypto omawia, gdzie jest Energi i dokąd zmierza.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO