page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Blocknet

Nowa mapa drogowa jest już dostępna w witrynie Blocknet!

Nowa mapa drogowa jest już dostępna w witrynie Blocknet

https://blocknet.co/roadmap

 

 

PIVX

Yes! PIVX v5.0 jest niedostępny! P wrócił! (cóż, wkrótce!)

Każdy może teraz pobrać i uruchomić nowy podstawowy portfel w wersji 5.0!

Mówiąc najprościej, ten portfel ponownie pozwoli na bezpieczne wysyłanie / odbieranie / przechowywanie PIVX!

FAQ

  • Czy muszę uaktualnić? – Tak. Każdy, kto korzysta z podstawowego portfela na komputery stacjonarne, musi dokonać aktualizacji. Bez wyjątków. Jak zawsze, bardzo polecam wykonanie kopii zapasowej portfela (np. Wallet.dat) przed aktualizacją / zrobieniem czegokolwiek!
  • Kiedy upływa termin aktualizacji? – Wymuszanie nowej wersji protokołu w sieci nastąpi na bloku 2 700 500 sieci głównej. Oczekuje się, że nastąpi to około 29 stycznia 2021 r. Aby potencjalnie zmniejszyć kłopoty z odzyskaniem rozwidlonego portfela, zdecydowanie zaleca się aktualizację przed tą datą.
  • Czy muszę zaktualizować / zrestartować moje masternody? – Tak. Wymagane jest uaktualnienie / ponowne uruchomienie zarówno kontrolera, jak i zdalnego masternoda.
  • A jeśli mam monety na giełdzie lub w portfelu mobilnym? – Z technicznego punktu widzenia, o ile taka wymiana lub aktualizacje usług dokonywane są w odpowiednim czasie, nie będziesz musiał nic robić. Zespół PIVX powiadomi każdą usługę obsługującą PIVX, o której wiedzą, aby przeprowadzić aktualizację przed datą wprowadzenia sieci.
  • Zaktualizowałem, ale funkcja ekranowana nie działa. – Tego się oczekuje. Zacznie działać po hard forku. Zobacz odpowiedź na pytanie 2.
  • Zaktualizowałem wersję, ale mój portfel skarży się, że brakuje niektórych plików? – Dzieje się tak, ponieważ 5.0 wymaga umieszczenia 2 nowych plików w określonej lokalizacji. Zapoznaj się z sekcją Jak uaktualnić w informacjach o wersji GitHub, jeśli dotyczy to Ciebie.

Ogłoszenie

https://pivx.org/news/pivx-5-0-is-live

Release Notes

https://github.com/PIVX-Project/PIVX/releases/tag/v5.0.0

Informacja prasowa

https://www.einnews.com/pr_news/534141636/blockchain-user-data-protection-meets-modern-digital-finance-introducing-v5-0-from-pivx

 

Firo

Najnowsza wersja portfela v0.14.2.3!

Firo Najnowsza wersja portfela v0.14.2.3 2

Proszę zaktualizować przed hardfork w bloku 336888 (około 14 stycznia 2021): https://github.com/firoorg/firo/releases/tag/v0.14.2.3

 

TRON

TRONSCAN 14-dniowe podsumowanie 25 grudnia – 7 stycznia

1⃣Całkowita liczba kont na TRON przekroczyła 17,4 miliona

2⃣Całkowita transakcja na sieci TRON przekroczyła 1,42 miliarda

3⃣Nakład TRON- USDT przekroczył 8,5 miliarda

 

Teloscoin

Transcendence / Teloscoin (TELOS) ujawniło rozwój nowego projektu o nazwie NANO. Projekt NANO został zaprojektowany jako wirtualny świat dla sztucznej inteligencji do interakcji ze światem rzeczywistym i oferowania pracy i usług.

LISTA ZYSKÓW DZIENNYCH z 11 stycznia 2020 24-godzinna zmiana ceny:

LISTA ZYSKÓW DZIENNYCH z 11 stycznia 2020 24-godzinna zmiana ceny

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO