page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

BlockNet

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blocknet dotyczące rozwoju i marketingu i koniecznie!

Post na blogu: https://blocknet.co/word-on-the-block-15th-september-2020/

Współzałożyciel Blocknet Arlyn Culwick

Mówią o wydaniach Blocknet (w tym o nowym portfelu XLite), historii kryptografii i mnóstwie tech-talk!

 

Zcoin

Pierwszy halving  Zcoinzakończył się sukcesem!

Każdy blok rozdziela teraz nagrody w nowych proporcjach: https://zcoin.io/zcoin-block-reward-allocation-and-development-fund-for-the-next-4-years/

Oglądaj Reuben Yap z Zcoin mówi o nadchodzącym protokole Lelantus Zcoin i prywatności w kryptowalutach w sieci Digital Cash Network.

Reuben wyjaśnia główne podejścia do zaciemniania transakcji, od podejścia wabiącego do metody szyfrowania (i modeli hybrydowych), a także różne mocne i wady każdego z nich. Wyjaśnia również szczegółowo protokół Lelantus, nową implementację prywatności Zcoin i jak może zrewolucjonizować sposób, w jaki transakcje finansowe są poufne.

 

Syscoin

Jest interoperacyjność ?dla łatwiejszego przyjęcia. Dowiedz się, dlaczego Syscoin jest idealnym partnerem do dalszego rozwoju Vibra Vid Inc., podejście wielokierunkowe.

 

SINOVATE

SINOVATE  Star Cradle Public Testnet jest dostępny.

DIN AURORA Mainnet, aby przejść po dwutygodniowej fazie testów: https://medium.com/@sinovatechain/sinovate-star-cradle-public-testnet-goes-live-4c669718f307

 

PIVX

Nowy punkt 2 mapy drogowej PIVX

Deterministyczna lista Masternode! Spowoduje to wprowadzenie długo oczekiwanych ulepszeń do sieci masternodów PIVX, takich jak listy masternodów pochodzące z łańcucha bloków i niestandardowe adresy nagród!

Zobacz:https://pivx.org/roadmaps-2020-2021/

 

Rapids

?2 tygodnie do spalenia monet ?

Rapids Network będzie NA ŻYWO 30.09.2020, aby spalić 5 miliardów RPD

Rapids – portfel mobilny do pobrania

 

Telos

Sekcja wysyłania i książki adresowej Transcende Dashboard jest zakończona

 

VeChain

Ogłaszamy, że VeChain dołączył do China Animal & Food Safety Alliance (CAFA)!

W CAFA będziemy jedynym publicznym dostawcą technologii blockchain w sojuszu, zapewniając wsparcie techniczne i infrastrukturalne dla ponad 130 członków rady.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO