page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Cosmos

Keplr Mobile jest już LIVE.

 

Oxen

Jeśli wiesz, a jak nie wiesz, to już wiesz 😉

W tym tygodniu na ranczu OXEN

 

Qtum

Qtum wykorzystuje model inflacyjny, dodając około 1 miliona monet do podaży w obiegu rocznie. Projekt obejmuje również zmniejszenie zysku,  ma zmniejszyć się o połowę około grudnia 2021 r.

 

DeFiChain

To pierwszy krok wdrożenia tokenów giełdowych dla Defichain.

Teraz DEX jest częścią CakeDeFi i może być używany do zamiany BTC na DFI . Później zostanie dostarczony również inny kierunek i zdecentralizowane tokeny aktywów.

 

Tezos

Według ostatnich danych Tezos zajmuje drugie miejsce w branży pod względem zainteresowania deweloperów. Tezos odnotowuje gwałtowny wzrost adopcji, stymulowany przez globalne marki, artystów i nie tylko.

 

VeChain

To jest ważne. Twórz i wdrażaj inteligentne kontrakty na VeChain…

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO