page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Cosmos

Poprzez Stargate, Cosmos Hub jest pierwszym miastem portowym nowej ery Interchain. Przeczytaj historię o tym, co oznacza, że ​​Cosmos Hub obsługuje platformę…

https://blog.cosmos.network/the-cosmos-hub-is-a-port-city-5b7f2d28debf

 

Rapids

NOWE Partnerstwo …?

Rapids Network z radością ogłasza współpracę z BitCourier UK!

 

IOST

Czy wiesz, że IOST Technology zajmuje pozycję nr 1, wyprzedzając Bitcoin, ETH, EOS i 33 inne projekty blockchain w 3 kolejnych rankingach CCID?

 

PIVX

„Co to jest PIVX i dlaczego jest przygotowany na wybuchowy rok 2021?”

Przeczytaj ten wspaniały artykuł, aby zobaczyć, dlaczego PIVX jest ogłaszany jako „jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i zaawansowanych protokołów blockchain”.

https://btcmanager.com/pivx-altcoin-2021-cryptocurrency/

 

Stratis

Swapy Flash i zamiany SRC20 na SRC20 wkrótce pojawią się w Stratis.

Opdex Protocol umożliwi zaciąganie pożyczek, tworzenie pul płynności i swapów między tokenami SRC w ramach jednej, niedrogiej i wydajnej gazowo transakcji.

 

Syscoin

Sieć główna LUX jest blisko. Deweloperzy zaangażowali się w nowe badania i rozwój. W tym roku przeniosą inteligentne kontrakty na nowy poziom.

 

Oxen

Właśnie opublikowali ORC na Oxen GitHub, aby omówić proponowane zmiany w nagrodzie blokowej, aby wspierać bieżące nagrody za wydobywanie płynności dla wOXEN.

 

Phore

?OGŁOSZENIE AIRDROP?

Grafen będzie dostępny na platformie Binance Smart Chain jako token BEP20.

✅Niższe opłaty za gaz niż Ethereum

✅Szybki rozwój ekosystemu

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO