page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

10

CSPN

Crypto Sports Network Platform – Uruchomiono pomyślnie!

Uruchomienie platformy sieci kryptograficznej Crypto zostało nie tylko dobrze przyjęte przez graczy, fanów i członków społeczności e-sportowej, ale również miało problemy techniczne z ZERO.

Crypto Sports Network Platform Uruchomiono pomyślnie!

Nie mogliby być bardziej zadowoleni ze wsparcia i pozytywności, jaką pokazała im społeczność podczas procesu uruchamiania, a ponieważ nadal docierają do graczy, klanów i streamerów, platforma powiększy się tylko o członków, co prowadzi do większej społeczności, która dąży do tego samego: nawiązywać nowe znajomości i grać razem w więcej gier. Platforma ma już solidny zestaw funkcji, ale pracują  jeszcze na wiele większymi funkcjami.

Oto krótkie podsumowanie tego, co mają i co nadchodzi:

 • Twórz spersonalizowane profile graczy i klanów, łącz swoje kanały społecznościowe i prezentuj siebie i swój zespół publiczności.
 • Połącz się z innymi graczami i klanami i znajdź nowych przyjaciół, z którymi możesz zagrać. Spotkaj się w publicznych czatach gier, aby znaleźć przeciwników do meczu lub porozmawiać ze znajomymi w Czacie prywatnym.
 • Zagraj w ekscytujące mecze 1 na 1 z graczami z całego świata.
 • Poznaj dynamiczny system drabin i stwórz drabiny dla swojej gry, trybu, platformy i regionu.
 • Opcjonalnie umieść stawki CSPN na meczu, aby je rozgrzać i zarabiać CSPN poprzez grę.
 • Zagraj w najnowsze gry i nadal rywalizuj także w starszych.

 

 • WKRÓTCE Przygotuj swój zespół i udowodnij swoje umiejętności w walce z innymi Klanami w zapierających dech w piersiach Wojnach Klanów.
 • WKRÓTCE Pokaż światu, jaki jesteś  i rywalizuj z innymi graczami i klanami w oficjalnych turniejach CSPN, aby wygrać niesamowite nagrody.
 • WKRÓTCE Podłącz swoje konto strumieniowe, aby zwiększyć liczbę fanów i otrzymywać porady w CSPN.
 • WKRÓTCE Kupuj fajne rzeczy za zarobione CSPN w oficjalnym sklepie internetowym CSPN.

Platforma:https://www.crypto-sports.network/

 

DAPS

Wywiad z CTO Andrew, znanym również jako DAPS Spock.

Film na YouTube:

 

Divi Project

W tym tygodniu rozmawiają o tech! Dwie najbardziej krytyczne technologie Divi 2.0 zbliżają się do Release Candidacy. Przeczytaj aktualizację z tego tygodnia, aby dowiedzieć się więcej.

https://blog.diviproject.org/january-9-2020-weekly-update/

Założyciel i CIO NSapProductions omawiają model inflacyjny Divi, nadchodzącą technologię, gorące kieszenie i wiele więcej na tym czacie z bensemchee !

https://youtu.be/N1pCNe5Obgs

Ponad 4000 osób zapisało się na https://wallet.diviproject.org/ , w oczekiwaniu na Divi 2.0.

Czy ty też?

Zcoin

Ulepszają swoje partnerstwo z constantp2p, aby umożliwić użytkownikom zablokowanie swojego Zcoina w Znodach podczas wypożyczania przez Constant.

Zcoin Ulepszają swoje partnerstwo z constantp2p

Dzięki temu oprocentowanie pożyczek wykorzystujących Zcoin jako zabezpieczenie wynosi zaledwie 3-4% RRSO.

Zobacz więcej:https://medium.com/@constantp2p/how-to-stake-xzc-for-5-off-of-your-loan-apr-9871c97c4022

 

IOStoken

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o iGAS i iRAM- głównych zasobach sieciowych IOST, z odniesieniem do danych z pełnego dapp-on-line Crypto Ninja…

IOST dapp-on-line Crypto Ninja

Więcej na:https://medium.com/@ki929.oa95cp/everything-you-need-to-know-about-igas-and-iram-on-iost-from-the-real-dapp-data-22d656b30d03

PIVX

NOWA WERSJA PORTFELA

Portfel podstawowy PIVX 4.0.1 jest już dostępny

Portfel podstawowy PIVX 4.0.1 jest już dostępny do pobrania!

Pobierz stąd: https://pivx.org/pivx-v4-0-1-is-live/

v4.0.1 zawiera szereg poprawek błędów, a także ulepszenia wydajności zgłoszonych w wersji 4.0.0.

 • Poprawiona wydajność uruchamiania.
 • Umożliwiają zmianę rozmiaru mniejszego okna GUI.
 • Naprawiono błąd wyświetlania zablokowanego bilansu masternodes.
 • Przerobiono status tyczenia RPC / GUI.
 • Dodano masternodes Przyciski Start All & Start Missing.
 • Przegląd funkcjonalnego pakietu testowego.
 • Zmiany RPC dla stakowania na zimno

Jest to nieobowiązkowa aktualizacja, ale jest wysoce zalecana dla wszystkich użytkowników portfela PIVX Qt.

 

EDC Blockchain

Co sprawia, że ​​EDC Blockchain jest jedną z najbardziej wydajnych platform?

EDC Blockchain to jedna z pierwszych platform blockchain do rozwoju biznesu i tokenizacji, która wykorzystuje technologię grafenu do pracy w sieci. Korzystanie z Grafenu umożliwia przeprowadzanie na platformie natychmiastowych transakcji przy niskiej prowizji i jednoczesną pracę z wieloma monetami.

Co sprawia, że EDC Blockchain jest jedną z najbardziej wydajnych platform 2

Technologia grafenowa została opracowana przez Dana Larimera pod koniec 2013 roku. Technologia ta oferuje nową metodę zmniejszania przepustowości transmisji bloków między węzłami sieci dzięki zastosowaniu filtrów Blooma i tablic odwrotnego mapowania. Te matematyczne probabilistyczne struktury danych pozwalają na bardziej wydajne przetwarzanie nowych bloków w sieci – znacznie wydajniej i szybciej niż istniejące metody Compact Blocks i Xtreme Thinblocks.

Główną cechą grafenu jest tworzenie stosunkowo małych bloków – rozmiar bloku dla Xtreme Thinblocks wynosi 17,5 kb, podczas gdy grafen działa z blokami zaledwie 2,6 kb. Kolejną zaletą jest fakt, że technologia ta nie wymaga znacznego zwiększenia rdzenia procesora i nie ładuje pamięci. Wszystko to przyspiesza algorytm i pozwala platformie EDC Blockchain przeprowadzać do 100 000 transakcji na sekundę.

Uruchom EDC Blockchain Wallet za darmo >

Kolejną cechą platformy EDC Blockchain jest wbudowany konstruktor monet Blockchain. Dzięki konstruktorowi użytkownicy mogą tworzyć własne zasoby cyfrowe, aby rozwijać i skalować swoją działalność. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz prostego tokena nominalnego dla stosunkowo niewielkich obrotów lub złożonej kryptowaluty z dużą liczbą niestandardowych parametrów i możliwością wydobywania przy użyciu algorytmu PoS (Proof-of-Stake) – konstruktora monet EDC Blockchain oferuje kompleksowe rozwiązania pakietowe dla każdego małego i średniego biznesu! Aby spopularyzować aktywa i uzyskać dodatkową płynność, platforma EDC Blockchain zapewnia możliwość notowania monety na giełdach partnerów firmy.

Kolejną zaletą EDC Blockchain jest program leasingowy.

Platforma EDC Blockchain wykorzystuje algorytm DPoS (Delegated-Proof-of-Stake) z częściowym wykorzystaniem LPoS (Leasing-Proof-of-Stake). Takie podejście ma przewagę nad rozpowszechnionym algorytmem PoW (Proof-of-Work), ponieważ nie wymaga tak dużego zużycia energii, jak praca sieciowa w algorytmie PoW. Algorytm LPoS umożliwia użytkownikom dzierżawienie monet bonusowych EDC masternodes i otrzymywanie za to codziennych nagród. Platforma EDC Blockchain działa w taki sposób, że każdy użytkownik, niezależnie od stosu, pracuje nad utrzymaniem ogólnego bezpieczeństwa sieci, co daje systemowi dodatkowy poziom niezawodności. Jednocześnie użytkownicy nie potrzebują specjalnej mocy obliczeniowej i złożonej wiedzy technicznej!

 

Oprócz funkcjonalności szybkich i niezawodnych przelewów oraz dodatkowych nagród, EDC Blockchain zapewnia użytkownikom możliwość zaawansowanych przelewów, takich jak anonimowe płatności oraz funkcje „pakietu kodów” i „czerwonej koperty”. Innowacyjna funkcjonalność pozwala przedsiębiorcom przeprowadzać różne promocje lojalnościowe oraz programy rabatowe dla swoich klientów.

 

EDC Blockchain to niezawodna i funkcjonalna platforma blockchain do tokenizacji małych i średnich firm, która zapewnia użytkownikom nowe możliwości rozwoju biznesu, poszerza grupę docelową, dokonuje szybkich i bezpiecznych płatności przy minimalnej prowizji i codziennie otrzymuje nagrody premiowe.

Uruchom EDC Blockchain Wallet za darmo >

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO