page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

CSPN

Jak być może niedawno zauważyliście, że z ich strony było raczej cicho. Jednak za kulisami nie byli bezczynni i kontynuowali pracę, aby stworzyć coś pięknego z Crypto Sports.

W tej chwili mamy do czynienia z kilkoma wewnętrznymi zmianami, którymi chcą się z nami wszystkimi podzielić.

 • Zmiana zespołu: Po przejrzeniu długoterminowych celów i puli umiejętności dostępnych w zespole CORE, wspólnie zdecydowano o reorganizacji członków, co obejmowało zwolnienie niektórych z zespołu CORE. Pozwoli  to skupić się na określonym zestawie elementów wydania i dostosować zasoby do tego, co jest ważne. Doceniają i cenią członków zespołu odchodzących, ale cieszą się, że nadal będą oni częścią społeczności CSPN.
 • Gry mobilne: ramy dla gier pay2play są obecnie finalizowane. Bardzo ważne jest, aby te ramy były odpowiednio zabezpieczone na poziomie tier-2. Framework będzie podstawą dla wszystkich przyszłych płatnych gier CSPN, nawet pochodzących od zewnętrznych programistów, dlatego konieczne jest, aby wszystko działało przed premierą. In The Know jest głównym deweloperem gier mobilnych i frameworka Crypto Sports.
 • Biznesplan: CSPN to pełnoprawna firma i mamy jasny zestaw celów biznesowych dla każdego z ich działów, od rozwoju po marketing. Wraz z wprowadzaniem zmian, mają również nową strukturę raportowania, aby otrzymywać aktualne informacje z każdego obszaru, dzięki czemu mogą być na bieżąco z postępami. To nowe, usprawnione podejście zapewni lepsze i szybsze aktualizacje społeczności.
 • Ważną częścią jest aktualizowanie listy, a tym razem jest to naprawdę najwyższy priorytet dla zespołu CORE: aktualizowanie społeczności.

 

Phore

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić, że Phorezostał dodany do Vault.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić, że Phore został dodany do Vault

Umożliwia to użytkownikom wpłacanie BTC i inwestowanie w szereg różnych pakietów PHR!

 • Początkujący – 1000 PHR
 • Średniozaawansowany – 2000 PHR
 • Zaawansowany – 5000 PHR
 • Ekspert – 10000 PHR

Możesz kupić te pakiety po aktualnym kursie rynkowym. Jest to korzystne dla kupujących, ponieważ eliminuje problemy z płynnością w górę – kupujący mogą kupować hurtowe PHR bez znacznego podnoszenia ceny (w zależności od płynności skarbca).

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

Inne funkcje Vault Investments obejmują szybkie bezpieczne logowanie i usługę hostingu Masternode! :

Aby dowiedzieć się więcej o Vault Investments, odwiedź ich stronę – TUTAJ.

 

StakeCubeCoin

StakeCubeCoin – Rozpoczęto nową sieć!

Jak stwierdzono w naszym artykule informacyjnym o wymianie, 1 października rozpoczęli nowy łańcuch i wydobyli blok w bazie kodu DASH.

NEWS: Phore, TRON, Rapids, LOKI, StakeCubeCoin, PIVX, Energi, GoByte

Ponadto posiadają:

 • Zmieniono nazwę starego repozytorium GitHub (PIVX fork) na StakeCubeCoin-Archive
 • Zmieniono nazwę ostatecznego repozytorium GitHub z scc na StakeCubeCoin
 • Zaktualizowano pierwszego eksploratora: http://79.143.186.234/
 • Tymczasowo zmienili stronę nagród na odliczanie do wymiany
 • Tymczasowo wyłączono walidację premii StakeVube (tj. Nowe masternody zarejestrowane na platformie będą sprawdzane jak zwykle, „stare” masternody, które muszą zostać zniszczone, aby dokonać wymiany, pozostaną ważne przez okres wymiany; więc nie stracisz korzyści).
 • Sporks dla funkcji (InstantSend, ChainLocks,…) aktywowane.

Edit oct. 3th:

 • Eksplorator kopii zapasowych obsługiwany przez zespół MMO : https://sccexplorer.mmopro.org/

Co się potem stanie?

Będą nadal powoli wydobywać pierwsze bloki, aż do bloku 101. To sprawia, że ​​„premine” jest dojrzałe i możemy wysłać pierwsze 3000 SCC, aby skonfigurować 3 masternody, które są potrzebne do przejścia bloku 200 (blok rozpoczęcia płatności MN). Oczywiście monitorujemy również nowy łańcuch i każdy blok, aby zapewnić płynną procedurę wymiany dla wszystkich.

Edit oct. 3th: 3 MN działa pomyślnie

MN działa pomyślnie StakeCube

Następnie kompilują nowy portfel dla wszystkich głównych systemów operacyjnych i udostępniają go na GitHub włącznie. wszystkie przewodniki i narzędzia.
Równolegle ponownie poinformują wszystkie giełdy, eksplorator, pule wydobywcze i inne usługi stron trzecich, że mogą rozpocząć wdrażanie (i testowanie).

Po osiągnięciu bloku 480 000 (dzisiaj) poproszą o weryfikację starego SCC ze wszystkich platform obsługujących wymianę i wyślą im nowe monety w stosunku 1: 1.

Podczas uczciwej fazy uruchomienia (do zablokowania 5000 w nowym łańcuchu) każdy ma mnóstwo czasu na wycofanie swojego SCC, odbudowanie masternodów, skonfigurowanie pul wydobywczych itp.

Uwaga: to ostatnie przypomnienie o wysłaniu na czas SCC na platformę obsługującą wymianę. Wszystkie informacje i linki można znaleźć w artykule dotyczącym wymiany w sekcji „Procedura wymiany”.

Cieszymy się, że wszystko idzie zgodnie z planem i dziękujemy wszystkim za wspaniałą współpracę.

StakeCubeCoin Core v3.0.0 wydany po wprowadzeniu nowego portfela.

Kod źródłowy:https://github.com/stakecube/StakeCubeCoin

Wstępnie skompilowane pliki do pobrania:https://github.com/stakecube/StakeCubeCoin/releases/tag/v3.0.0

Upewnij się, że masz wszystkie SCC z lokalnego portfela na platformie obsługującej wymianę (pozostało mniej niż 150 bloków / około 5h)

BARDZO WAŻNE: NIE wysyłaj żadnego SCC ze starego łańcucha do nowego portfela – te monety są zagubione i nie można ich odzyskać.

Opublikowali „Jak zaktualizować” przewodnik tutaj: https://stakecube.info/stakecubecoin-how-to-update-v2-to-v3/

Możesz przygotować portfel, uruchomić pulę wydobywczą itp.,

Ale znowu: zamiana jeszcze nie nastąpiła, NIE wysyłaj monet do portfela.

Jak tylko przekroczony zostanie blok wymiany, zaczynają wymieniać stary SCC z nowymi w każdej witrynie innej firmy. Zapoznaj się z oficjalnymi wiadomościami z odpowiedniej strony, informującymi o zakończeniu wymiany. W przypadku StakeCube będą Cię informować w ich  kanałach. Zaktualizują portfel, zamienią saldo, zamówienia, gorące i zimne masternody, wspólne masternody  itp. Podczas uczciwej fazy uruchomienia.

Narzędzia i przewodniki do instalacji masternodów na Twoim własnym VPS zostaną udostępnione w ciągu dnia.

 

TRON

✅#DeFi na TRON odnotował ogromny postęp

✅Projekty wspólnotowe zostały wymienione na MXC Exchange, Gate.io, Huobi Global, OKEx

✅Wiele partnerstw

✅Fundusze hedgingowe i inwestorzy instytucjonalni zaczynają inwestować w  TRX , JST

 

Qtum

Qtum – Podsumowanie września ?

 

Rapids Network

Grałeś już⁉️

Teraz z 75% rabatem od minimalnej kwoty depozytu za $RPD . Zacznij grać już dziś z zaledwie 100 000 $ RPD ??

Rapids Network Casino Gaming 

 

LOKI

Ciężko pracowali nad finalizacją plików binarnych dla SaltySaga hardfork – i już prawie tu jest! Zrobili również postęp w zakresie kilku fajnych ulepszeń QOL dla Session App.

Przeczytaj wszystko o tym, co robią, w aktualizacji deweloperskiej w tym tygodniu

 

Wagerr

Sprawdziłeś już nowy bukmacher i stronę internetową!

Zobacz: https://wagerr.com/sportsbook

Zakłady należą do Blockchain!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO