page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

CSPN

Wszystkie portfele CSPN 2.0 są dostępne. 0 Nagrody do bloku 7500 (bieżący blok: 3500)

Zespół CSPN z przyjemnością informuje, że nowy portfel CSPN 2.0 i Blockchain są już dostępne i działają płynnie. Nagrody bloku są ustawione na 0, aż do bloku 7500 (obecnie jesteśmy na bloku 3500), aby dać każdemu czas na prawidłowe ustawienie portfeli i masternodes.

UWAGA Przed blokiem 7500 nagrody za tyczenie zostaną ustawione na 0, a nagrody Masternode nie pojawią się w portfelu, ponieważ są pomijane (0 nagród). Opłaty sieciowe mogą jednak pojawiać się w nagrodach w wyniku transakcji w sieci.

Konwertowanie portfela CSPN 1.0 na portfel CSPN 2.0

CSPN 2.0 działa na zupełnie nowym blockchainie, dzięki czemu proces konwersji jest tak prosty, jak to możliwe. To powiedziawszy, ważne jest, aby postępować zgodnie z oficjalnym przewodnikiem aktualizacji i przed konwersją wykonaj kopię zapasową portfela CSPN 1.0.

https://github.com/c-sports/CSPN_2.0_Update_Guide/blob/master/README.md

Konfiguracja Deternistycznych Masternodes

CSPN 2.0 odchodzi od Pernx Masternodes na rzecz Deterministycznych Masternodes. Masternody są teraz rejestrowane bezpośrednio w blockchain i są nagradzane w dokładnie znanych blokach. Konfiguracja jest bardzo inna, ale prosta. Zespół CSPN ma oficjalny skrypt instalacyjny Masternode, który można znaleźć tutaj: https://github.com/c-sports/cspn_mn_2.0_setup_guide

Więcej informacji na temat Deterministycznych Masternodes (zwanych także DIP003), dodatkowa dokumentacja znajduje się tutaj: https://github.com/dashpay/dips/blob/master/dip-0003.md

Podstawową zmianą systemu Superblock One jest dodanie systemu Superblock (zwanego również: zarządzanie). Umożliwi to właścicielom Masternode głosowanie w sprawie propozycji przesłanych przez sieć i umożliwi innowacje wspierane przez CSPN w naszej społeczności. Aby wesprzeć model zarządzania, zmieniono model podziału nagród z MN 80% / PoS 20% na MN 76% / PoS 19% / Superblock 5% Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę, że łączne nagrody za blok nie zostały zmodyfikowane, tylko procent dystrybucji, więc podaż rocznie pozostaje całkowicie niezmieniona. Pierwszy harmonogram nagród za blok będzie wyglądał następująco: Wysokość bloku 7501 – 291 300 Nagroda za blok 2.8 2.8 CSPN Nagroda MN 2.128 Nagroda CSPN PoS 0,532 CSPN Superblock 0.14 Cały harmonogram nagród można również znaleźć tutaj: https://github.com/c-sports/cspn#reward-distribution

Wymiana Wszystkie wymiany zostały powiadomione, że nowe portfele są już dostępne, a następujące wymiany potwierdziły pocztą: Graviex Probit Crex24 został powiadomiony i ściśle współpracujemy z aby ustalić kilka szczegółów, zanim zaakceptują aktualizację. Zapewniają wszystkich członków społeczności, że aktualizacja Giełd i ponowne handlowanie jest teraz ich najwyższym priorytetem.

Wciąż istnieją kroki i plany, które zespół ma na liście, ale udane uaktualnienie wszystkich członków do nowego Blockchain CSPN 2.0, w tym wymiany, jest teraz ich  najwyższym priorytetem.

Poproś o pomoc w Dicord poprzez utworzenie biletu (kanał pomocy Masternode: # astmasternode-help   i kanał pomocy Wallet: # ?wallet-help ). Ważne jest, aby podczas procesu konwersji używać najwyższego poczucia bezpieczeństwa, dlatego używaj tylko OFICJALNYCH KANAŁÓW / BILETÓW POMOCY, nie przyjmuj osobistych DM od osób oferujących pomoc.

 

Stakinglab

Nowy właściciel i kapitan Stakinglab, Antonio!

Szykują się wielkie zmiany w projekcie.

Więcej info na: https://stakinglab.io/blog/df80d526-56ba-457b-9b50-01c41a5b4f3e i https://stakinglab.io/blog/61b68e5b-e2c1-4064-a5c1-379d8f869895

 

BLOCK

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blockneta dotyczące rozwoju i marketingu i koniecznie!

Post na blogu: https://blocknet.co/word-on-the-block-15th-june-2020/

Zdecentralizowane Oracles, DeFi, bramki płatności, SPV, dostęp do informacji poza łańcuchem, Dapps, zarabiaj na dowolnej usłudze za pomocą Crypto, biznesowych i korporacyjnych, publicznych i prywatnych.

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami o Blocknet w tym nowym krótkim przewodniku z infografikami, które można udostępnić nowicjuszom lub wszystkim innym, którzy chcą poznać podstawy projektu i jego możliwości:  https://blocknet.co/blocknet-the-essentials/

Klimatas

Klimatas Core 1.3.4 portfel

W tej aktualizacji portfela dodali EkoFundusz i zablokowali wprowadzanie monet zhakowanych na Simple Pos Pool.

Simple Pos Pool, co się dziej po ataku hakerskim? AKTUALIZACJA

Portfel jest teraz dostępny do aktualizacji. EkoFundusz rozpocznie się od bloku 800,001 Aby upewnić się, że monety są zablokowane, ważne jest, aby wszyscy jak najszybciej zaktualizowali swój portfel.

Wymiana zostanie poinstruowana, jak sobie z tym poradzić i upewnić się, że znajdują się na odpowiednim portfelu i łańcuchu przed ponownym otwarciem wpłat i wypłat.

EkoFundusz

EkoFundusz rozpocznie się od bloku 800 001 i będzie wypłacał zapisane nagrody co 1440 bloków (24 godziny). Nowa struktura nagród będzie: – 20% staker – 60% masternode – 20% EkoFundusz.

Ostrzeżenie:  Jeśli haker wyda monety przed zmianą większości, możliwe, że osoby korzystające ze starej wersji portfela rozwidlą się. W takim przypadku upewnimy się, że bootstrap jest gotowy.

Pobieranie portfela: https://github.com/klimatas/klimatas-core/releases/tag/1.3.4

 

Phore

Wersja 1.6.4 portfela Phore Core jest już dostępna!

Wersja 1.6.4 portfela Phore Core jest już dostępna

  • Nowe funkcje
  • Poprawki błędów
  • OGROMNE ulepszenia wydajności
  • Inne zmiany

To nie jest aktualizacja, którą chcesz przegapić! Przeczytaj o najnowszej wersji (V1.6.4) portfela Phore Core na: https://medium.com/@phoreblockchain/core-development-update-06-15-2020-208080f828621

POBIERZ TUTAJ:  https://phore.io/#wallet

 

PIVX

Comiesięczna aktualizacja PIVX – czerwiec 2020 r.

Comiesięczna aktualizacja PIVX

Właśnie opublikowano comiesięczną aktualizację PIVX .Obejmującą obszerne prace rozwojowe nad portfelem w ostatnim miesiącu, dotyczące obowiązkowej wersji 4.1.1 podstawowego portfela oraz następne zaplanowane budowy portfela podstawowego, które ładnie się kształtuje!

Zobacz:https://pivx.org/pivx-development-update-week-1-june-2020/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO