page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

DAPS

Kolejna świetna integracja, która pomaga w przypadkach użycia DAPS

 

Phore

Nadeszła ULEPSZONA wersja nowego Marketplace!

Nadeszła ULEPSZONA wersja nowego Marketplace Phore

Wersja 2.4.1 jest już dostępna. Zmiany obejmują:

  • Ulepszenia bezpieczeństwa
  • Ulepszenia obsługi klienta
  • Wsparcie dla nowych walut
  • Ogólne ulepszenia

Pobierz NOWY rynek ze strony:https://phore.io/marketplace

Przeczytaj więcej o zmianach na https://medium.com/@phoreblockchain/phore-marketplace-update-09-29-2020-9cffdee9b85a

 

TRON

Aby wzbogacić i wzmocnić ekosystem TRON DeFi, a także wesprzeć przedsiębiorców opartych na technologii blockchain, TRON ogłasza teraz ustanowienie programu wsparcia Entrepreneurial Ecosystem Alliance DeFi o wartości 120 milionów dolarów !

JustSwap zajął 6. miejsce w rankingu największych zdecentralizowanych giełd pod względem wolumenu obrotu w ciągu 24 godzin!

 

Blocknet

Z przyjemnością informujemy o pierwszym wydaniu comiesięcznej aktualizacji ekosystemu. Jest to punkt kompleksowej obsługi wszystkich ważnych wiadomości Blocknet każdego miesiąca.

 

FLS

? Moneta $ FLS została uznana przez https://masternodes.online/ za monetę z najwyższym ROI w pierwszej połowie 2020 r. Przy zwrocie wynoszącą 3170%!

Moneta $ FLS została uznana przez httpsmasternodes.online za monetę z najwyższym ROI w pierwszej połowie 2020 r

Postaw swoje FLS za darmo w aplikacji Flits w październiku!

Pobierz ją tutaj: http://flitswallet.app

 

EDC Blockchain

Jak korzystać z monet EDC

Jak korzystać z monet EDC

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na pytania, które dotyczą każdego przedsiębiorcy i właściciela monet EDC: gdzie zastosować swoje monety EDC w warunkach globalnej pandemii i zmienności rynkowej.

EDC Auction to platforma partnerska, na której można brać udział w aukcjach, składając oferty i wygrywając dostępne przedmioty. Witryna jest w trakcie konserwacji – możesz śledzić wiadomości w oficjalnych sieciach wskazanych na końcu artykułu.

Jak zacząć

EDC Auction

Przedmiot (partia) jest sprzedawany na platformie po najniższej cenie. Na stronie głównej zobaczysz, które aukcje się rozpoczęły, a które zakończyły. Możesz wybrać dostępną pozycję i wziąć udział w jej losowaniu, składając ofertę za pomocą specjalnych jednostek, „Oferty”. Pakiety ofert można kupić za monety EDC. Wystarczy doładować wewnętrzne saldo EDC monetami EDC i wymienić monety na dowolny z dostępnych pakietów.

Po złożeniu oferty uruchamia się automatyczny licznik czasu. Jeśli Twoja oferta zostanie wygrana w ciągu 20 sekund, zostaniesz zwycięzcą i otrzymasz przedmiot.

Co otrzymują uczestnicy aukcji EDC

  • Dodatkowe narzędzie do korzystania z bonusowej monety użytkowej EDC. Teraz zamiast sprzedawać monety, masz możliwość zarobku kupując towary po niskich cenach.
  • Zamiast otrzymać przedmiot, możesz otrzymać natychmiastową płatność kwoty partii w ekwiwalencie EDC. Następnie możesz wydzierżawić monety, aby zwiększyć swoje nagrody bonusowe.
  • Program partnerski jest dostępny dla wszystkich użytkowników. Biorąc aktywny udział w rozwoju projektu, otrzymujesz dodatkowe nagrody odsetkowe, które zwiększane są dzięki aktywności Twoich partnerów.
  • Spalanie większości monet wykorzystywanych na aukcjach powoduje niedobór monet EDC i rośnie popyt na monety. Ma to pozytywny wpływ na jego wartość rynkową.
  • Na aukcji EDC nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Gdzie jeszcze możesz używać monet EDC?

Moneta bonusowa EDC może być używana jako moneta wymiany w twoich projektach, jako bony upominkowe i rabatowe, gromadzenie premii dla pracowników w firmach, a także do handlu na giełdach.

Projekt aukcji EDC ma na celu zapewnienie alternatywnego wykorzystania monety EDC i jest używany jako sposób na ustabilizowanie kursu wymiany monety. Bierz udział w prostych aukcjach, wygrywaj towary po bardzo niskiej cenie i zdobywaj pozytywne emocje – do tego nie jest wymagana żadna specjalna wiedza!

 

Divi Project

Odcinek 72 DIVI Crypto Podcast jest już dostępny!

Jakie są skuteczne sposoby, w jakie blockchain może pomóc w globalnej pandemii? Słuchaj na SoundCloud

 

Wagerr

Czy widziałeś nowy internetowy bukmacher, który tworzą?

Wkrótce dostępne na http://wagerr.com!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO