page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

11

DAPS

Aktualizacja rozwojowa DAPS!

Aktualizacja rozwojowa DAPS

Byli bardzo zajęci w ciągu ostatnich kilku tygodni i mają niesamowite wiadomości o ich postępach.

Przeczytaj o tym tutaj: https://officialdapscoin.com/daps-coin-development-update-june-2020/

 

POLIS

Zgodnie z obietnicą dostarczamy następny post wyjaśniający projekt Olympus, w tym przypadku wyjaśniają DAO.

POLIS Zgodnie z obietnicą dostarczamy następny post wyjaśniający projekt Olympus

Zobacz:https://medium.com/polisblockchain/olympus-presenting-the-new-dao-4ea724e81af4

 

EDC Blockchain

Wydzierżaw swoje monety w Digifinex Masternode

Wasze możliwości otrzymywania dodatkowych premii poprzez leasing rozszerzają się na platformie EDC Blockchain. Teraz dostępna jest masternode wymiany partnerskiej Digifinex (digifinex-masternode).

EDC Blockchain Wydzierżaw swoje monety w Digifinex Masternode

Aby rozpocząć dzierżawienie monet do masternode i otrzymywanie nagród bonusowych, wykonaj 3 proste kroki:

  • Otwórz swój portfel EDC Blockchain ,
  • Wybierz sekcję „Leasing” ,
  • Wybierz digifinex-masternode i wyślij monety w leasingu, wybierając dowolny dostępny okres leasingu. Maksymalny depozyt w digifinex-masternode wynosi 100 milionów EDC.

Teraz będziesz codziennie otrzymywać monety bonusowe w portfelu, w zależności od liczby wysłanych monet! Im więcej monet – tym więcej bonusów! Pod koniec okresu leasingu leasingowane monety również zostaną zwrócone na saldo!

Przypominamy, że ich  partnerzy mogą uruchomić własny masternode na platformie EDC Blockchain, kontaktując się z pomocą techniczną i otrzymywać bonusy od depozytów użytkowników!

Digifinex jest popularną giełdą singapurską i partnerem platformy EDC Blockchain, z którą z powodzeniem zorganizowali Airdrop dla posiadaczy monet EDC na początku maja i planują zorganizować szereg wspólnych wydarzeń w przyszłości.

Na giełdzie Digifinex z dziennymi obrotami przekraczającymi 1 miliard USD token EDC-20 jest sparowany z Bitcoinem. Jeśli nie masz jeszcze konta na giełdzie, możesz przejść prostą rejestrację i rozpocząć wymianę tokena na https://www.digifinex.com.

Obecnie pracują nad integracją monety EDC z giełdą Digifinex.

 

 

Energi

Czy widziałeś, jak nagrody Energi porównują się do konkurencji? Zacznij stawiać już za 1 NRG

Czy widziałeś, jak nagrody Energi porównują się do konkurencji

Crypto Sports

Snapshot został uruchomiony. Wszystkie nagrody za obstawianie i mn, a także transakcje, które odbywają się po bloku migawki, nie odzwierciedlają nowego łańcucha.

 

Rapids

Najnowsza odsłona Rapids Academy, samouczek pokazujący, jak skonfigurować i hostować swój Masternode na http://Rapids.host. Zacznij zarabiać pasywnie już dziś dzięki katalogowi kryptowalut dzięki ich usługom Staking Pools i Masternode!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO