page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

38

DEVIANT

Deviant nawiązuje współpracę z zespołem Metrix, notując się na platformie MyStakingWallet (MSW)!

Deviant nawiązuje współpracę z zespołem Metrix

https://www.mystakingwallet.com/

TRON

Według TRONSCAN.ORG, w ciągu ostatnich 14 dni łączna liczba kont w sieci TRON wzrosła z 4 234 693 do 4 307 736. Ze wzrostem średnio o 5217 kont każdego dnia.

Liczba kont w sieci TRON wzrosła z 4 234 693 do 4 307 736. Ze wzrostem średnio o 5217 kont każdego dnia.

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

1X2

Szanowna społeczność 1X2, giełdy nadal borykają się z nowymi zmianami prawa Euro KYC, co spowodowało negatywny wpływ na wielkość i cenę projektów Masternode. Zamiast więc być zakładnikiem w nieskończoność, programiści projektu dokonali kodowania  w sieci ETH:

Nazywa się to Token 1X2T (ERC-20)

Ticker to 1X2T, podobnie jak USDT, i możesz zobaczyć już zweryfikowany kod na etherscan.io Pokonali problemy z ERC-20, używając 10+ inteligentnych umów i 4 pracowników węzłów, aby stworzyć token, który może to zrobić.

Każdy Token będzie zachowywał się jak POS i jest podzielony na warstwy – według ilości tokenów, które posiada każdy użytkownik.

KAŻDY posiadacz monety 1X2 otrzyma bezpłatne tokeny na podstawie liczby i sposobu ich przechowywania: Dla posiadaczy Masternodów  3 tokeny za 1 monetę, w grudniu (obejmuje dedykowane usługi MN).

Dla użytkowników z monetami w kasynie lub zakładach sportowych – 2: 1 w grudniu. W przypadku innych monet w portfelu lub usługach wspólnych – 1: 1, na początku stycznia, kiedy rozpoczyna się przedsprzedaż. Kwoty posiadaczy monet będą śledzone tylko przez 1X2MOD.

Jak widać, przejdzie PEŁNY ICO, rezerwacje przedpremierowe w grudniu plus 20+ token IEO będzie wymieniony znacznie łatwiej niż monety, np. 100x, ze względu na masową akceptację standardu ERC20.

token_presale_and_ico

Głównym celem Tokena będzie wspieranie ceny monet, ilości i globalnej świadomości. Token będzie również akceptowany zarówno w zakładach sportowych 1X2, jak i w kasynie plus dodatkowe, ponieważ jest to wysoki limit. Mają już zapewnione zobowiązania, że ​​2 z 10 najlepszych bukmacherów zaakceptuje token 1X2T w swoich bukmacherach jako zapłatę (kiedy dojdziemy do wymiany i zdobycia par handlowych).

Staną się bardzo dobrzy w oczach inwestorów, ponieważ prawie NIE ma solidnych tokenów, które mają już takie zastosowanie. Standardową praktyką jest zbieranie pieniędzy, a następnie budowanie platform. Token będzie działał podobnie jak POS. Ci, którzy stawiają – na przykład, jeśli wyślesz adres i otrzymasz początkowe tokeny z tego węzła, otrzymasz stawki codziennie. Jeśli jednak wyślesz żetony w dowolne miejsce na adres, który nie znajduje się na białej liście, te żetony nie zostaną postawione, a ty stracisz część mocy obstawiania.

Podaż żetonów wzrośnie, ponieważ dywidendy to nowe żetony (wybite). % środków zebranych w przedsprzedaży i ICO wpłyną na zwiększenie ceny i wolumen monet. Lista tokenów jest łatwa, tańsza i mniej wymagająca niż w przypadku monety, a przy całym szumie 1000 razy więcej użytkowników i inwestorów usłyszy o 1X2, więc jest to wygrana dla monety.

1x2_token_ROI_chart

Użytkownicy i nowi inwestorzy mogą kupować token za pomocą eth w przedsprzedaży, a po przedsprzedaży token można kupić za pomocą eth lub monety 1X2. Wymiana monet na żetony będzie prosta, ale żetony nigdy nie będą sprzedawane za monety, tylko za eth i inne pary, kiedy uruchomią wymianę.

Token 1X2T można postawić grupowo pod jednym adresem, np. w pulę społeczności, i oczywiście Matwater to zorganizuje.

  • Powtórzę – posiadacze MN otrzymują 3 żetony za każdą monetę, ci, którzy mają monety w zakładach sportowych i kasynie, mają 2: 1, i te 2 grupy są priorytetowe i otrzymają tokeny w grudniu.
  • Inne monety poza MN i ich platformami otrzymają tokeny 1: 1 w styczniu podczas przedsprzedaży.

Ponieważ ta oferta bezpłatnych tokenów przy użyciu monet 1X2 jest ważna do 31 grudnia 2019 r. 13.00 czasu CET, możesz kupić więcej monet i ustawić więcej MN w grudniu i odebrać więcej monet, aby otrzymać więcej tokenów za darmo.

Można to łatwo zrobić za pomocą bota handlowego Mata, którego niektórzy z was już używają. Możesz także kupić na giełdzie Finexbox, a wkrótce na ich własnej platformie transakcyjnej.

Dodatkowe Monety 1X2 zakupione w grudniu i nowe konfiguracje MN, będziesz mógł odebrać za pomocą formularza żądania monety nr 2, który udostępnią za kilka dni na ich stronie.

Użytkownicy, którzy mogą otrzymać  tokeny 1X2T, wypełnij poniższy formularz

https://forms.gle/vhVSShUAZ3xgR6qV8

Jak dodać niestandardowy token 1X2T do portfeli etherowych

KROK 1

Przejdź do https://etherscan.io/ i wyszukaj token 1X2T i przygotuj się z adresem umowy.

KROK 2

1X2T portfele z tokenami

Metamask 

Otwórz https://metamask.io/ i dodaj rozszerzenie do przeglądarki i wygeneruj portfel lub wyeksportuj stary, jeśli masz. Pamiętaj o zapisaniu mnemonicznych 12 lub 24-wyrazowych haseł w kilku miejscach na wypadek utraty. Po utworzeniu kliknij dodaj token i przejdź do tokena niestandardowego, skopiuj adres umowy wklej w Token Contract Address reszta 2 sekcje zostaną automatycznie wybrane, a następnie dodaj token do portfela.

Atomic

Przejdź do https://atomicwallet.io/  i pobierz kompatybilny portfel na pulpit i utwórz nowy portfel lub wyeksportuj stary, jeśli masz, po utworzeniu kliknij dodaj token i skopiuj adres umowy wklej w Token Contract Address pozostałe 2 sekcje będą zaznaczone automatycznie, a następnie dodaj token do portfela.

Myetherwallet

Przejdź do https://www.myetherwallet.com/ i utwórz nowy portfel lub wyeksportuj stary, jeśli masz, po utworzeniu otwartego portfela za pomocą hasła 24/24 mnemonicznego i otwórz portfel, dodaj token i skopiuj adres umowy wklej w polu Adres tokena i wpisz 1X2T w Symbol tokena oraz 18 w systemie dziesiętnym i dodaj token.

SAFEINSURE

Nowa aktualizacja !!!

Portfel podstawowy SafeInsure v1.0.0.10 i Safeinsure Core v1.0.0.10 jest teraz dostępny z istotnymi ulepszeniami.

Jest to wydanie serwisowe, w tym:

  • [Węzeł] Zapobiega desynchronizacji w przypadku wymuszonego wyłączenia!
  • [Miner] Wyeliminuj nowe klucze podczas generowania bloków PoS
  • Napraw spamu

SINOVATE

Minęło 6,5 miesiąca od początku istnienia Infinity Nodes.

Niektórzy mogli wątpić, że nikt nie spaliłby swoich monet. Niektórzy mogli wątpić, że sieć nigdy nie miałaby wielu węzłów, ale zawsze założyciele projektu byli pewni swoich zwolenników, siebie  i ich pracy.

Minęło 6,5 miesiąca od początku istnienia Infinity Nodes SIN

Oto kilka statystyk:

  • Węzły Infinity rozpoczęły się od 643 milionów monet.
  • Obecna podaż w obiegu wynosi 475,7 mln monet. (13,5% Deflacja – SINOVATE Blockchain Network ma 1112 aktywnych węzłów. 1138 ogółem węzłów z wypaleniem (już spalonych).
  • 604,5 miliona już wypalonych!
  • 897K pobranych portfeli ogółem – 8,8 miliona transakcji ogółem 🙂

Tygodniowy raport 09.12.2019 – 16.12.2019:https://medium.com/@sinovatechain/weekly-update-28a155f09646

 

PENG

Przeznaczyli 110 milionów PENG na program marketingu skocznościowego!

Przeznaczyli 110 milionów PENG na program marketingu skocznościowego!

Możesz napisać artykuł, nakręcić film, a nawet zostać jednym z 5 płatnych wpływowych osób i pomóc im dotrzeć do większej liczby osób!

Udaj się doDiscord i zapoznaj się z warunkami płatności.

IOStoken

Dzięki iostWatch, IOSTPay został zintegrowany z platformą handlową  Woocommerce wydanej przez Metanyx, IOST rozważany jest na aukcję Binance US.

Ponadto  IOST jest zaproszony do bycia konsultantem rządu Indonezji i legalnie handlowanym na terenie Indonezji i nie tylko 😉

IOST dociera do czołówki 4 łańcuchów opartych na aktywności blockchain

IOST dociera do czołówki 4 łańcuchów opartych na aktywności blockchain, co wskazuje, że projekt jest aktywnie wykorzystywany i ceniony przez użytkowników – ZOBACZ

BLOCKNET

Blocknet cały roku w przeglądzie

Sprawdź przegląd tego, co osiągnęli w ciągu ostatniego roku i przeczytaj o tym, co będzie w 2020 roku! Zobacz – https://blocknet.co/word-on-the-block-15th-december-2019-year-in-review/


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO