page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

ZCore

ZCore to projekt, który powstał z myślą o ułatwieniu życia każdemu użytkownikowi i inwestorowi kryptowalut, zawsze podążają ścieżką wprowadzając innowacyjne produkty, które w rzeczywistości ułatwiają użytkownikom i inwestorom radzenie sobie z kryptowalutami – tak było dzięki ZCore Masternodes System, platformie, która obsługuje Masternodes (+ 140 obsługiwanych projektów, + 5000 hostowanych węzłów), podobnie było z ich aplikacjami mobilnymi (ZCoreApp, ZCore Central, a teraz najnowszym jest ZCorePay).

ZCorePay

Najnowszy produkt ZCore, to środek płatniczy, który będzie działał zarówno na sprzęcie fizycznym, dystrybuowanym w obiektach komercyjnych, jak i na bezpłatnym oprogramowaniu do komputerów i urządzeń mobilnych za pomocą kodu QR.

ZCore Pay zaakceptuje Bitcoin, Ethereum, ZCore, ZCRT (ZCore Token) wśród innych kryptowalut.

Rozwiązanie działa jako alternatywa dla akceptowania płatności kryptograficznych zgodnie ze wszystkimi lokalnymi przepisami, poczynając od Brazylii. Ponadto powinien zapewnić większą widoczność i siłę projektu.

 

Zobacz więcej na https://zcorepay.io

ZCore Token – ZCRT

ZCore Token (ZCRT)

Popularyzacja cyfrowego tokena ERC20, zbudowanego na Ethereum Blockchain, jawi się jako ważna zmiana tempa na globalnej scenie kryptowalut, która jest pełna zasobów cyfrowych o niewielkim praktycznym zastosowaniu i która często cierpi z powodu ataków spekulacyjnych i wynikającego z tego wzrostu zmienności.

ZCore Token (ZCRT) narodził się, aby wykorzystać zalety technologiczne i użyteczności oferowane przez platformę Ethereum na rzecz projektu ZCore i pójść jeszcze dalej, oferując cyfrowe rozwiązanie aktywów w połączeniu z konkretnym rozwiązaniem płatniczym o realnym wpływie na Brazylię i rynki światowe: ZCRT to pierwszy token w Brazylii połączony z systemem płatności, który obejmuje innowacyjne rozwiązanie POS (punktu sprzedaży) łączące zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie.

W przeciwieństwie do większości kryptowalut i tokenów na rynku, podaż będzie ograniczona do 1 000 000 ZCRT .

Token nie będzie sprzedawany, ale zamiast tego wkrótce rozpocznie się proces dystrybucji o nazwie Początkowy Okres Emisji. Ta faza będzie skierowana do posiadaczy waluty ZCore (ZCR), którzy chcą zamienić część lub całość swoich aktywów w stosunku 10: 1 dla jednostek tokena.

Początkowy Okres Emisji ZCR

Po początkowym okresie wymiany ZCR na ZCRT pozostała kwota zostanie udostępniona do emisji tylko za pośrednictwem Ethereum Blockchain, w tym czasie o stosunku 1: 1, ale z ETH.
Takie tokeny (o ile nie zostaną wykupione z ETH Blockchain) nie zostaną uwzględnione w bieżącej ofercie.

Rozwiązanie (wykorzystujące platformę ETH z ERC20) ułatwia transakcje, zwiększa możliwość przepływu pieniędzy i eliminuje koszty wejścia do domów maklerskich, umożliwiając łatwy dostęp do większej liczby rynków.

ZCore Token (ZCRT)

Uruchomienie tokena ZCRT umożliwia:

Bezpośrednia wycena kryptowaluty ZCR: oczekuje się, że ZCore zyska na wartości w momencie zbliżania się o połowę (blok 394200). Proces ten odbędzie się w taki sam sposób, jak przyjęcie ZCRT, ponieważ Początkowy okres emisji wymusi wycofanie jednostek walutowych z obiegu, zwiększając ich niedobór. Każdy token ZCRT uzyskany przez zamianę 10 ZCR będzie reprezentował minimalizację podaży gotówki w tej samej proporcji.

Pośrednia wycena ZCRT: Silne połączenie tokena z ZCorePay, a przez to z ZCore, ma pozytywny wpływ na projekt, a także w innych produktach, takich jak ZMS – ZCore Masternodes System i sieć społecznościowa ZCoreSocial. Tendencja jest taka, że ​​wycena jest zgodna z krzywą przyjęcia rozwiązania płatniczego przez placówki handlowe. Po zamianie na ZCore (ZCR) problem zostanie dokonany za pośrednictwem łańcucha bloków Ethereum, więc cena wyniesie 1 ETH, co zwiększy wartość tokena. To samo dzieje się, gdy rozważamy dostępność tokena na kilku giełdach od uruchomienia, ze zwiększoną widocznością produktów ZCore.

Więcej szczegółów i informacji można uzyskać na nowej stronie projektu ZCore i oficjalnych dokumentach dostępnych pod adresem : https://zcore.cash/

 

 

1X2

Portfel internetowy 1X2 COIN

Użyj portfela internetowego 1X2, który pozwoli każdemu użytkownikowi bezpiecznie przechowywać i szybko wysyłać / odbierać 1X2, bez potrzeby korzystania z portfela Masternode.

Jest wyjątkowo bezpieczny (znacznie więcej niż portfel QT) i nie wymaga logowania.

LINK:https://webwallet.1x2coin.net/login

 

PIVX

Liczba Masternodes PIVX znów rośnie. 20+ w tym tygodniu.

Liczba Masternodes PIVX znów rośnie

CEO projektu jest wdzięczny za inwestycje , bezpieczeństwo i zarządzanie zapewniane przez społeczność Masternode. Przypominamy wszystkim właścicielom MN, aby głosowali podczas każdego cyklu skarbu.

 

ColossusXT

Informujemy, że portfel Colx v1.2.3 został opublikowany.

COLX Core v1.2.3 jest aktualizacją obowiązkową i wymaga aktualizacji całej sieci.

Zaktualizuj jak najszybciej:https://github.com/ColossusCoinXT/ColossusCoinXT/releases/tag/v1.2.3

 

Zcoin

Aktualizacja Zcoin, 25 marca 2020 r

Aktualizacja o tym, jak Zcoin radzi sobie z niedawnym pogorszeniem koniunktury rynkowej, ważne decyzje w sprawie opinii społeczności, a także aktualizacja statusu rozwoju.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO