page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

45

EDC Blockchain

EDC Blockchain na nowym etapie rozwoju

EDC Blockchain na nowym etapie rozwoju

EDC Blockchain rozpoczyna proces denominowania monety EDC w ramach nowego etapu rozwoju. W związku z tym techniczne aktualizacje nominału zostały przeprowadzone 19 sierpnia 2020 r. o godzinie 17:00 (GMT + 8). Wszystkie salda rynkowe, w tym całkowita podaż, zostaną podzielone przez 1000.

Po przejściu do nowego trybu pracy giełdy partnerskie przestaną handlować monetą, aby zmniejszyć swoje salda i przeprowadzić aktualizacje węzłów przed rozpoczęciem procesu nominowania.

Oczekujemy, że proces denominacji podniesie wartość monety EDC 1000 razy, zmniejszając podaż monet na rynku o 1000 razy, powodując niedobór monet, podczas gdy całkowita kapitalizacja pozostanie niezmieniona.

Podjęto tę decyzję, aby stymulować wsparcie dla projektu i przyciągnąć nowych partnerów przed pełnym uruchomieniem zdecentralizowanego łańcucha bloków EDC, po czym każdy użytkownik EDC może zostać walidatorem i wspierać sieć, otrzymując za to nagrody.

Uczestnicząc w rozwoju projektu i powstrzymując sprzedaż monet, każdy użytkownik stwarza dla siebie najbardziej komfortowe warunki do korzystania z płynnej monety EDC w biznesie i życiu codziennym, której podaż jest równa popytowi.

 

Cosmos

✅Zespół Tendermint ukończył wszystkie testy i kamienie milowe integracji dla Stargate!

https://github.com/cosmosdevs/stargate/blob/master/week7.md

Zespół Tendermint ukończył wszystkie testy i kamienie milowe integracji dla Stargate Cosmos

✅ Klucze są odbierane od Cosmos walidatory dla pierwszej publicznej sieci testowej integracji

https://github.com/cosmosdevs/stargate/blob/master/validator_pub_keys/Stargate_tesnet_keys.md

 

Polis

Nowy cotygodniowy film został właśnie opublikowany! Szybki sposób na zanurzenie się w zmianach Polis z tygodnia. Zabawne informacje o firmie Olympus. Obejrzyj tutaj:

https://youtu.be/txWd7P_up9Y

Cotygodniowy Polis został właśnie opublikowany!

W tym tygodniu podadzą więcej szczegółów na temat postępów firmy Olympus i zmian. Przeczytaj to tutaj: https://medium.com/@PolisBlockchain/polis-project-weekly-updates-08-12-to-08-18-46361d1f970c?sk=bb2305152b9650d0dadcf1fb2f0d2808

 

DYNAMIC

Oto kilka ostatnich aktualizacji DYNAMIC

Rozwój, rozwój, rozwój … Oto kilka ostatnich aktualizacji, które mają miejsce za kulisami:

https://medium.com/@duality.chain/development-status-2e0453b6ed8

 

LOKI

W tym tygodniu w laboratorium LOKI: Pomyślne uruchomienie testowe węzłów wyjściowych Lokinet – duży krok w kierunku przekierowania całego przeglądania.

Przeczytaj o wszystkim, co dzieje się w Loki w aktualizacji deweloperskiej z tego tygodnia: https://loki.network/2020/08/17/weekly-dev-update-114/

Wielki dzień dla LokiNetwork ! Dzisiaj na publicznej platformie LOKI Devnet został wyprodukowany jeden z pierwszych pełnych bloków Proof of Stake Cryptonote ! Blok 5,070 jest pierwszym z wielu, spodziewaj się, że Pulse wkrótce pojawi się w sieci.

 

Phore

Nadszedł nowy artykuł Phore DeFi !?

Nadszedł nowy artykuł Phore DeFi

✅Wysoce skalowalne

✅Szybkie wykonanie kodu

✅Niskie opłaty

✅Dedykowane odłamki DeFi?

Phore sprawi, że ETH stanie się liderem w branży DeFi, dostarczając najwyższej jakości platformę na świecie!?

Przeczytaj:https://medium.com/@phoreblockchain/how-phore-will-lead-the-defi-industry-10cf4a973684

 

Zcoin

Obowiązkowa awaryjna aktualizacja Zcoin v14.0.4!

Awaryjne obowiązkowe zwolnienie dla użytkowników, giełd, basenów, górników i Znodes. Rozwiązuje problem z powieleniem danych wejściowych i wprowadza czarną listę. Wkrótce zostanie opublikowana informacja. Sigma jest tymczasowo wyłączona. Pobierz – https://zcoin.io/get-zcoin/

 

VeChain

VeChain z dumą ogłasza współpracę z Grant Thornton CY

Łącząc profesjonalne doradztwo Grant Thornton i technologię VeChain , partnerstwo otworzy drzwi tysiącom firm, które chcą zintegrować zaawansowane rozwiązania blockchain .

 

BitGreen

BitGreen – motywowanie do codziennego zrównoważonego rozwoju.

BitGreen - motywowanie do codziennego zrównoważonego rozwoju

Zacznij zarabiać na BitG już dziś za podejmowanie ważnych decyzji: https://bitg.org/impact/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO