page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

21

EDC zwiększa płynność! Rozpoczynamy współpracę z Bitribe i 499block Community!

Pracują nad wprowadzeniem monety bonusowej EDC na koreańskiej giełdzie Bitribe! W ciągu następnego miesiąca na platformie rozpocznie się handel EDC w połączeniu z Bitcoinem (EDC / BTC) i Won koreańskim (EDC / KRW) na stronie https://www.bitribe.com .

EDC zwiększa płynność! Rozpoczynamy współpracę z Bitribe i 499block Community!

Bitribe to giełda służąca do niezawodnej i szybkiej wymiany kryptowalut, która zapewnia szereg dodatkowych usług, takich jak cyfrowe ubezpieczenie aktywów, możliwość krzyżowania postów w sieciach społecznościowych i system zdecentralizowanych finansów. Przedstawicielstwa firmy znajdują się w Korei i Singapurze, dlatego giełda działa w ścisłej zgodności z ustawodawstwem tych krajów.

Bitribe.com obsługuje języki angielski i koreański i obsługuje ponad milion użytkowników na całym świecie! Dla EDC Blockchain jest to kolejny ważny krok w kierunku globalnego rozwoju, zwiększenia płynności monet EDC i świetna okazja dla ich koreańskiej społeczności, aby dodać więcej monet do swojego portfela!

Przypominamy, że moneta premiowa EDC otwiera dostęp do różnych usług na platformie EDC Blockchain!

EDC można wymieniać na towary i usługi na powiązanym rynku ECRO oraz na specjalnym czacie Telegram  , a także daje on możliwość wypożyczenia monet do masternode, otrzymując codzienne bonusy. Dzięki EDC możesz tworzyć własne zasoby cyfrowe za pomocą „Konstruktora monet”.

Monet EDC można używać w ofertach lojalnościowych, programach bonusowych, bonach upominkowych i kampaniach reklamowych, które rozwijają i zwiększają skalę Twojego biznesu!

Możesz sprzedawać i kupować EDC na kilkudziesięciu certyfikowanych giełdach międzynarodowych, czerpiąc korzyści ze wzrostu notowań giełdowych.

Ale to nie wszystkie pozytywne wiadomości! EDC Blockchain został partnerem społeczności 499block, która obejmuje Bitribe!

499block to pierwsza na świecie kobieca społeczność entuzjastów Blockchain, która tworzy zdecentralizowany autonomiczny ekosystem oparty na blockchain. Społeczność skupia najbardziej wpływowe osoby z branży blockchain, ekspertów technicznych, liderów branży i światowych celebrytów i koncentruje się na globalnym rozwoju i promocji technologii blockchain.

499block jest partnerem ponad 50 największych zasobów medialnych. Z ich pomocą EDC Blockchain będzie mógł zaprezentować swoje zaawansowane usługi blockchain milionom ludzi na całym świecie!

 

TRON

TRON raport tygodniowy

TRON raport tygodniowy 4

  • Rozwinięta synchronizacja nagłówka bloku.
  • Wysokość bloku TRON przekroczyła 17 milionów.
  • BitsaCard ogłosiła integrację TRON.

Zobacz więcej na:https://medium.com/tron-foundation/tron-weekly-report-02-08-02-14-international-version-a3e8a0ffbb15

Core Devs drugie spotkanie na żywo zakończyło się, jeśli je przegapiłeś, możesz kliknąć tę pełną powtórkę tutaj :

Pan Buffett powiedział, że Blockchain ma swoją wartość na rynku płatności. Uważa, że ​​technologia blockchain będzie miała destrukcyjny wpływ na przyszłość płatności.

 

Qtum

Programiści ciężko pracowali nad swoją jedyną prawdziwą miłością w zeszłym tygodniu! Sprawdź aktualizacje z zeszłego tygodnia i przekonaj się sam.

  • Zaimplementowano NeutronDataFormat.
  • Przegląd kodu dla Qtum v0.19.0.1.
  • Naprawianie niestabilnych przypadków testowych dla Qtum SDK/

Zobacz więcej na:https://qtum.org/en/post/development-updates-february-10-16

 

CSPN

Informacje o postępach Crypto Sports

Główny rozwój

Zespół programistów skupia się obecnie na funkcjach wymaganych przez zespół ds. marketingu i zespół ds. społeczności. Poczyniono znaczne postępy i będą one stanowić integralną część nadchodzących kampanii marketingowych omówionych w aktualizacji marketingowej.

System poleceń na platformie – jest to podstawowa funkcja, która pozwoli polecającym uzyskać pasywny dochód CSPNdla każdego meczu ze stawkami, które ich poleceni w końcu wygrywają na platformie. Powinno to organicznie zwiększyć zarówno społeczność CSPN, jak i liczbę meczów rozgrywanych na platformie. [~ 55% ukończone]

System wojen klanów– Funkcja podstawowa otwiera zespoły graczy do rozgrywania meczów (zarówno rywalizacyjnych, jak i swobodnych) z innymi zespołami graczy. Otworzy to różnorodne gry, w które można grać na platformie, a także zwiększy wykorzystanie platformy. [~ 30% ukończone]

Zespół marketingowy

Zespół marketingowy opracowuje kilka kampanii, które koncentrują się wokół wzrostu organicznego, z naciskiem na „pantoflówkę”. Kampanie te będą zgodne z Systemem Poleceń Platformy i Systemem Wojen Klanów i będą stanowić podstawę dla aktywnych Użytkowników Platformy, które mogą być wykorzystane do szerszych kampanii marketingowych w przyszłości. Wyniki kampanii na Facebooku zostały opracowane, a oficjalna strona Facebook CSPN otrzymała nieco ponad 6000 nowych obserwujących i polubień, co jest dobrym początkiem.

Strategiczny rozwój biznesu

Mason, dyrektor generalny Crypto Sports i szef zespołu ds. rozwoju strategicznego biznesu prowadzi obecnie negocjacje z potencjalnymi partnerami i chociaż jest jeszcze za wcześnie, aby podawać jakiekolwiek szczegóły, wyniki każdej z transakcji miałyby ogromny wpływ na rozwój i przyszłość platformy sportowej Crypto Sports.

Nowa lista giełdowa

Mason zapewnił również bardzo dużą listę giełdową dla CSPN, która zwiększy widoczność i dostępność monet dla szerokiego grona inwestorów. Z przyjemnością dzielą się tymi informacjami i informują, że za kilka dni powinni oficjalnie to ogłosić. Wreszcie: „Crypto Sports Network, LLC” została oficjalnie zarejestrowana jako firma i zapewni podstawę prawną dla wszystkich przyszłych partnerstw i transakcji: https://bisprofiles.com/fl/crypto-sports-network-l20000023430

Crypto Sports Weekly

Postępy są osiągane na wszystkich frontach: rozwój podstawowy, marketing i rozwój biznesu. Pracują nad ekscytującymi rzeczami dla platformy i graczy, a także postępami po stronie inwestora Crypto Sports.

 

Phore

Nadeszła najnowsza aktualizacja programistyczna Phore „Core”!

aktualizacja programistyczna Phore „Core”!

  • Nowe funkcje portfela.
  • Poprawki błędów.
  • Przyszłe zmiany „Informacje”.

I inne wiadomości, przeczytaj o tym, co robili na:https://medium.com/@phoreblockchain/core-development-update-02-18-2020-e0307bb6e47b

SINOVATE

SINOVATE Cotygodniowa aktualizacja 10/02/2020 ~ 17/02/2020

Zobacz:https://medium.com/@sinovatechain/sinovate-weekly-update-10-02-2020-17-02-2020-57e1d683ecbe

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO