page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

ESBC

Cena wyłamuje się z kanału rosnącego, ustalając się powyżej może przyczynić się do silnego ruchu wzrostowego.

ESBC Cena wyłamuje się z kanału rosnącego

 

Qtum

Qtum ekosystem rośnie!

Oto wszystkie wspaniałe portfele, aplikacje płatnicze, usługi węzłowe, staking i usługi w chmurze, w których włączono Qtum!

Qtum ekosystem rośnie

 

IOStoken

IOST staking- nagrody są jednymi z najwyższych w HuobiGlobal według oceny CryptoDiffer

IOST staking- nagrody są jednymi z najwyższych w HuobiGlobal

Która platforma według ciebie będzie wspierać stawianie IOST w następnej kolejności?

 

EDC Blockchain

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na giełdzie Yobit trwała aktywna praca botów i „sprzedawców”, co miało niezwykle negatywny wpływ na kurs tokena EDC-20. Zostało to wykorzystane przez pozbawionych skrupułów użytkowników. W wyniku ich działań wskaźnik tokenów spadł, co pozwoliło im dokonać dużych zakupów tokena na platformie EDC Blockchain jest znacznie niższa niż stawka rynkowa.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni aktywna była praca botów i „sprzedawców” na giełdzie Yobit, co miało niezwykle negatywny wpływ na kurs tokena EDC-20.

Zespół EDC stale monitoruje takie oszustwa i wykorzystuje wszelkie dostępne narzędzia, aby wpływać na sytuację.

Aby zapewnić bezpieczeństwo funduszy wspólnotowych i utrzymać stabilną stopę procentową na rynku, nastąpi wycofanie zakupów tokena dokonanych podczas „drenażu” stawki. Wszystkie monety wydane na zakupy żetonów w tym okresie zostaną zwrócone użytkownikom. W ten sposób zostanie zapewnione, że nie będzie możliwe wycofanie liczby tokenów uzyskanych w nieuczciwy sposób. To z kolei zapewni stabilność i wzrost ceny tokena na rynku.

Sumienni członkowie społeczności mogą nie martwić się o swoje fundusze – wszystkie monety wydane na zakupy żetonów w tym okresie zostaną zwrócone. Tokeny zakupione wcześniej pozostaną na saldzie, a wzrost wskaźnika tokenów przyczyni się do dodatkowego dochodu!

Przypominamy, że możesz zwiększyć swój portfel żetonów o 3% -5% całkowicie za darmo, uczestnicząc w wielkiej skali Airdrop na 4 giełdach partnerów: Bit-z, Bitribe, Digifinex i XT.

Zespół EDC Blockchain dokłada wszelkich starań, aby oszuści nie próbowali obniżyć uczciwej ceny tokenu EDC i zapewnia tym uczciwym i aktywnym uczestnikom, którzy przyczyniają się do rozwoju społeczności, nowe możliwości zwiększenia zysków.

 

Rapids Network

Są teraz w dobrej formie jako sieć. Wydajność wcześniej nie była zgodna z oczekiwaniami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.

Wprowadzili teraz 2 nowych programistów, którzy są ogromnym powiewem świeżego powietrza do sieci i czekają na dostarczenie nam ich długo oczekiwanej technologii!

Wkrótce udostępnią nowy portfel biurkowy, który będzie obsługiwał nową aktualizację konsensusu. Następnie zmienią skórkę tego portfela i dodadzą nowe funkcje, takie jak zakupy fiat / rpd, automatyczna kontrola monet i wiele więcej.

nowy portfel biurkowy RPD

 

Syscoin

Ogłaszamy  nowe partnerstwo Syscoin z  ITSA Global (International Token Standardization Association), co pozwoli współpracować im z wieloma świetnymi organizacjami w kierunku standardów prowadzących do globalnej adopcji blockchain i tokenizowanego społeczeństwa.

Ogłaszamy nowe partnerstwo Syscoin z ITSA Global

 

Phore

Przyszła ULEPSZONA wersja Marketplace! ?

Wersja 2.2.6 jest już dostępna. Zmiany obejmują:

✅Ulepszenia

✅zaplecza usprawnianie procesu

✅Poprawki błędów

✅Ulepszenia interfejsu użytkownika

Pobierz NOWY rynek pod adresem:https://phore.io/marketplace/

 

Wagerr

Nasz najnowszy raport na temat zakładów pokazuje wpływ, jaki Covid19 miał na wielkość zakładów na Wagerr.

Ale z pewnością jest kilka pozytywnych wniosków z tego wszystkiego, co powoduje, że #Wagerr ma wyjść z Lockdown silniej niż kiedykolwiek.

Spójrzmy …

najnowszy raport na temat zakładów pokazuje wpływ, jaki Covid19 miał na wielkość zakładów na Wagerr

 

TRON

ChainZ Arena: GRAJ I ZARABIAJ ⚔️

LINK:https://www.chainzarena.com/

Tron z dumą ogłasza, że współpracują z CZA (ChainZ Arena)!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO