page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

20

Flits

Aktualizacja portfela Flits 1.0.2.  

W tym portfelu umożliwiają zarządzanie łańcuchem. Dostępny jest miesięczny budżet w wysokości 25 000 FLS na propozycje, które mogą przyczynić się do rozpowszechnienia informacji o FLS i rozwoju społeczności.

Chcą również zaproponować budżet zespołu.

Pobierz portfel pod adresem : https://github.com/flitsnode/flits-core/releases/tag/1.0.2

Jak zaktualizować

 1. Utwórz kopię zapasową portfela.dat
 2. Pobierz portfel
 3. Zainstaluj portfel
 4. Zaktualizuj masternodes (jeśli istnieją)
 5. Uruchom ponownie masternodes

Ostateczny termin aktualizacji środa 29 stycznia o 00:00 UTC + 1 . Następnie protokół się zmieni i Twój portfel zostanie odłączony od sieci.

Korzystasz z aplikacji Flits

Nie martw się, mają z Tobą kontakt! Wyślą Ci wiadomość push i wiadomość czatu, aby przypomnieć Ci, kiedy musisz ponownie uruchomić węzły (za pomocą przycisku Start na ekranie szczegółów węzła).

Klimatas

Aktualizacja portfela 1.3.0

Ten portfel jest teraz aktualny dzięki aktualizacji PIVX 4.0, co oznacza większą stabilność, a także poprawkę do modyfikatora Proof of Stake V2. Dodano tyczenie na zimno, które zostanie również aktywowane później.

Po przełączeniu w bloku 535.000 każde wejście PoS wymaga 600 potwierdzeń.

Pobierz pod adresem : https://github.com/klimatas/klimatas-core/releases/tag/1.3.0

Jak zaktualizować

 1. Utwórz kopię zapasową portfela.dat
 2. Pobierz portfel
 3. Zainstaluj portfel
 4. Zaktualizuj masternodes (jeśli istnieją)
 5. Uruchom ponownie masternodes

Ostateczny termin aktualizacji to środa 29 stycznia o 00:00 UTC + 1. Następnie protokół się zmieni i Twój portfel zostanie odłączony od sieci.

Korzystasz z aplikacji Flits

Nie martw się, mają z Tobą kontakt! Wyślą Ci wiadomość push i wiadomość czatu, aby przypomnieć Ci, kiedy musisz ponownie uruchomić węzły (za pomocą przycisku Start na ekranie szczegółów węzła).

Czy zbliża się tokenizacja? Jak korzystać z nowego trendu w EDC Blockchain

Próby digitalizacji tradycyjnych zasobów zaczynają się rozprzestrzeniać na całym świecie. I chociaż wiele osób słyszało już o tokenizacji papierów wartościowych, biznesu lub nieruchomości, najnowsze wiadomości na temat tokenizacji przez gracza NBA jego własnej umowy z klubem Brooklyn Nets są przykładem nowego zastosowania technologii cyfrowej i wyraźnym krokiem w kierunku powszechnej akceptacji tokenizacji!

Czy zbliża się tokenizacja Jak korzystać z nowego trendu w EDC Blockchain

Gwiazda NBA, Spencer Dinwiddie, przekształciła swój trzyletni kontrakt z Brooklyn Nets w narzędzie do inwestowania długów o nazwie Dream Fan Shares. Kontrakty o wartości 34,4 miliona USD pozwoliły Dinwiddie na uwolnienie jego tokenów i pozyskanie 13,5 miliona USD: 90 tokenów SD8 o wartości 150 000 USD każdy. Aby zwiększyć zainteresowanie tą umową, kupujący ich profesjonalne tokeny inwestycyjne PAInT zostaną zaproszeni na weekend All-Star w Chicago.

Trend tokenizacji w wielu obszarach dzisiejszego życia jest jednym z głównych powodów, dla którego publiczność platformy EDC Blockchain aktywnie się rozwija! W końcu platforma oferuje innowacyjne usługi tokenizacji małych i średnich firm!

Uruchom EDC Blockchain Wallet za darmo >

Wbudowany konstruktor monet EDC Blockchain umożliwia przedsiębiorcom tworzenie własnych zasobów cyfrowych. Wygodne rozwiązania pakietowe pozwalają stworzyć dowolny zasób cyfrowy, który spełnia Twoje wymagania – od prostego tokena o relatywnie niewielkich obrotach po pełnoprawną walutę kryptograficzną z dużą liczbą konfigurowalnych parametrów i możliwością wyszukiwania w algorytmie PoS.

Współpraca z EDC Blockchain pozwala przedsiębiorcom notować swoje aktywa na giełdach partnerów. A to oznacza dodatkową płynność, nowych klientów i popyt na twoje aktywa na całym świecie! Ponadto wszyscy członkowie społeczności EDC ponad 1,2 miliona zarejestrowanych kont stają się potencjalnymi użytkownikami monety, zwiększając popyt na monety w ramach samowystarczalnego ekosystemu.

Twój własny token pomoże Ci zbudować skuteczną komunikację z partnerami, a zastosowanie technologii Blockchain wyeliminuje niepotrzebnych pośredników z łańcucha biznesowego, dzięki czemu wszystkie Twoje transakcje będą tańsze i bezpieczniejsze.

Tokenizuj swoją firmę dzięki EDC Blockchain i odkryj nowe narzędzia do rozszerzania i skalowania projektu oraz nowe źródła długoterminowego rozwoju!

 

Stratis

W ubiegłym tygodniu Stratis zaczął współpracować z Triad Group PlC

Stratis zaczął współpracować z Triad Group Plc

,firmą o ugruntowanej pozycji od lat 90 XX wieku na londyńskiej giełdzie: https://www.triad.co.uk/news/stratis-partnership/

 

Energi

Energi jest jedyną kryptowalutą w pierwszej trójce ZARÓWNO dla największych zdobywców, jak i najlepszych masternodów!

Slajd nr 44 raportu rocznego CoinGecko za rok 2019, największego zysku.

Divi Loki Energi jest jedyną kryptowalutą w pierwszej trójce ZARÓWNO dla największych zdobywców, jak i najlepszych masternodów

 • DIVI
 • NRG
 • LOKI

Bezpłatny raport: https://newsletter.coingecko.com/landing/2019-q4-report

Obejrzyj najnowszy film ChicoCrypto Crypto, aby dowiedzieć się więcej o skarbcu Energi , spojrzeć wstecz na ich Earndrop i uzyskać aktualizację Gen 3.

Divi Project

Współzałożyciel i CEO Divi w porywającym wywiadzie!

 

Birake

Trzymaj 50 000 BIR na platformie handlowej Birake, a otrzymasz nagrodę dokładnie taką samą jak właściciel mn.

(To obniży koszty hostowania masternode). Mają pomysł zbudowania kolejnego narzędzia płynności + arbitrażu. Na przykład umieść zamówienia 5buy + 5sell w książce zamówień birake i wyśrodkuj je lub wykonaj przez zewnętrzną giełdę, taką jak Crex / Binance lub jakikolwiek inną.

Jak widać, chcą zrobić wiele rzeczy i zawsze mają pomysły. Nowi partnerzy / monety są mile widziane, aplikacja KYC działa zgodnie z oczekiwaniami, już otrzymaliśmy / przeszliśmy wiele weryfikacji. Kluczem Birake / BIR jest tworzenie płynności / wolumenu / aktywności.

Jeśli zwiększą płynność -> wygenerują większy wolumen -> więcej monet BIR zostanie odkupionych z rynku, generowane będą większe nagrody, a kolejne monety zablokowane w obiegu.

Będą pracować, aby zachęcić traderów do wykorzystywania / zdeponowania większej ilości aktywów na Birake Exchange, już zaczynają oferować narzędzia motywacyjne i dołożą wszelkich starań, aby mieć ich coraz więcej.

SafeCapital

Właśnie podpisali umowę reklamową z Crypto Trading Whales i są teraz częścią ponad 600 000 aktywnych inwestorów kryptowalutowych.

Crypto Traiding Whales to partnerzy z największymi platformami kryptograficznymi: NewsBTC, Etherscan, CMC, Coinranking, CoinGecko, Bitcoinist, Tabtrader, CoinHodler.

Umowa z nimi daje im możliwość pokazania projektu przed oczami wysokiej jakości inwestorów. Dzięki następującym ogłoszeniom na temat rozwoju produktu i ponad 600 000 inwestorów projekt SCAP odniesie duży sukces.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO