page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Giant

Zbudowali portfel, który zwiększył stabilność sieci.

Sieć działa poprawnie i są gotowi do ogłoszenia nowej wersji. Obejmuje portfele Win i Linux. Aktualizacja jest obowiązkowa w przypadku obstawiania . Zmiany dotyczą tylko mechanizmu walidacji bloków. Zaktualizuj odpowiednio swoje węzły do ​​obstawiania.

https://github.com/GiantPay/GiantCore/releases/tag/1.4.2

 

Sinovate

Raport miesięczny SINOVATE: grudzień 2020 r.

Raport miesięczny SINOVATE

Raport miesięczny SINOVATE

Zobacz: https://sinovatechain.medium.com/sinovate-monthly-report-december-2020-d89d2461d960

 

Crypto Sports

Crypto Sports: wracamy do akcji!

Crypto Sports wracamy do akcji

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich członków społeczności!

Bez wątpienia rok 2020 wpłynął na nas wszystkich. Zbliżyło nas jako społeczność globalną, nawet zmuszając nas do dystansu społecznego i całkowicie zmieniło sposób, w jaki działamy, aby przezwyciężyć różne wyzwania, przed którymi wszyscy stawaliśmy w życiu osobistym i zawodowym.

Chociaż wciąż stoimy przed wieloma z tych wyzwań, rok 2021 przynosi nam wszystkim jasny świt i nadzieję! Zespół Crypto Sports został dopracowany – ostrzejszy niż kiedykolwiek – i jest gotowy do przebicia się przez rynki!

Przejrzystość i komunikacja z ich społecznością zawsze była jednym z naszych głównych priorytetów, więc na Nowy Rok chcą przekazać nam aktualne informacje na temat niektórych ekscytujących rzeczy, które są obecnie w przygotowaniu!

Chociaż nie jest jeszcze gotowa, z niecierpliwością czekamy na wydanie pełnoprawnej mapy drogowej w ciągu najbliższych tygodni i chcieliby dać wam wgląd w to. Niektóre z kluczowych punktów rady działań natychmiastowych obejmują:

 Waluta CSPN

 • Wystawianie CSPN na nowych giełdach.
 • Tworzenie nowych par handlowych na istniejących giełdach.
 • Aktywne utrzymywanie i ulepszanie portfela podstawowego CSPN.
 • Budowa nowego portfela mobilnego CSPN na platformę CSPN na Androida i iOS.
 • Budowa nowego systemu turniejów CSPN.
 • Oficjalne turnieje CSPN z oficjalnymi i sponsorowanymi pulami nagród.
 • Współpraca z różnymi organizacjami zajmującymi się grami poprzez wykorzystanie systemu polecania CSPN.
 • Dodawanie nowych tytułów gier do Platformy CSPN.
 • Stworzenie sekcji głosowania, w której Użytkownicy mogą głosować na tytuły gier, które będą wymienione na Platformie CSPN.
 • Tworzenie nowych treści w celu promowania bieżącej działalności w ramach Platformy CSPN, ze szczególnym uwzględnieniem dalszego rozwoju systemu punktów doświadczenia.

CSPN Merchandise

 • Oficjalny sklep z materiałami reklamowymi CSPN.

To tylko przedsmak tego, co wprowadzą w 2021 roku i przedstawiają zadania o najwyższym priorytecie, które zidentyfikowali i które powinny mieć największy wpływ na projekt CSPN.

Dzięki współpracy i opiniom od naszej niesamowitej społeczności, Crypto Sports Team jest w najlepszej formie, w jakiej kiedykolwiek byli i są podekscytowani, aby przejść do 2021 roku!

 

Syscoin

Główni programiści Syscoin zajmują trzecie miejsce w rankingu akcji blockchain w 2020 roku.

To ogromny sukces dla wszystkich zaangażowanych i świetny początek 2021 roku w crypto!

 

Firo (dawniej Zcoin)

Dzięki wsparciu społeczności w Chinach, FIRO  otrzymało nagrodę FAT Blockchain 2020 za „Najpopularniejszy projekt Blockchain w społeczności”, o której zadecydowano w drodze powszechnego głosowania.

Pomimo stojących przed nimi wyzwań wiele osób nadal interesuje się prywatnością.

 

Divi

Przywitaj się z nowym Divi Blockchain!

6 miesięcy ciężkiej pracy zaowocowało gotowym do użytku instytucjonalnym, wysoce wydajnym, światowej klasy blockchainem. Dodali skarbce obstawiania, poprawili efektywność obstawiania i zmienioną cotygodniową loterię…

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO