page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

34

Kalkulus

Zalecamy, aby dodać Kalkulus do listy śledzonych monet w blockfolio,  najlepsze “cryptocurrency portfolio śledzenia app”, zaufana przez ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie.

Zalecamy, aby dodać Kalkulus do listy śledzonych monet w blockfolio

Pobierz aplikację i oglądaj KLKS, aby otrzymywać najnowsze ceny, wiadomości i aktualizacje zespołu: https://blockfolio.com/signal

 

Zcoin

Zcoin v.13.8.10 jest dostępny z obsługą tworzenia kopii zapasowej wyrażeń mnemonicznych, poprawkami błędów i ulepszeniami interfejsu użytkownika!

Zcoin v.13.8.10 jest dostępny z obsługą tworzenia kopii

Przeczytaj o zmianach tutaj! Pamiętaj też, aby zawsze pobierać pliki z ich oficjalnej strony i sprawdzać w razie wątpliwości: https://zcoin.io/new-zcoin-13-8-10-release-with-mnemonic-seed-backup-support/

 

1X2

Ich 1 przed sprzedażowa faza tokenu 1X2T została wyprzedana na dzień przed Nowym Rokiem, przenoszą ceny paczek teraz do fazy 2 (zgodnie z tabelą).

Dla tych, którzy chcą kupić większe ilości tokenów, powyżej 30 ETH lub 0,5 BTC, mogą skontaktować się za pomocą bezpośredniej wiadomości.

Ponadto, jeśli jest ktoś, kto chciałby wymienić swoje Monety 1X2 na Tokeny 1X2T, w stosunku 10: 1, może skontaktować się z doradcą @ 1X2 lub @ MOD 1X2  (https://discord.gg/EYReJht ), minimalna kwota dla tej wymiany wynosi 500 monet. Link do formularza fazy 2 przedsprzedaży: https://forms.gle/i58miLysTPvc4pav7

Przedsprzedaż tokena 1X2T faza 2 (rezerwacje)

Miesięczny raport danych  Grudzień 2019 –  zakłady sportowe:

  • Całkowita liczba użytkowników: 558 (uwaga: są to aktywni użytkownicy)
  • Całkowita liczba depozytów: 327981 1X2coin
  • Całkowita wypłata: 291229 1X2coin
  • Całkowita liczba biletów: 9127
  • Kasyno: Całkowita liczba użytkowników: 1403
  • Łączna kwota depozytów : 174219 1X2coin
  • Całkowita wypłata: 161716 1X2coin
  • Całkowita liczba odtworzeń (3 gry): 5,733,063

NOWOŚCI: Jak widać, stworzyli osobny kanał raportów miesięcznych, aby ułatwić przeglądanie / porównywanie danych w tym miejscu i aby kanał ogłoszeń nie był tak przeciążony tymi dłuższymi raportami.

Liczba Masternode osiągnęła w grudniu dwa różne rekordy. Dodali prawie 400 MN w ciągu jednego miesiąca, a także po raz pierwszy przekroczyli próg 3000.

Liczba Masternode 1x2

Grudniowe nagrody tokena ujawniły również kilka interesujących danych o zasobach Masternode (patrz tabela poniżej):

mn 1x2

Jak przewidywano, uruchomienie tokena zwiększyło zainteresowanie i liczbę Masternodes. Ponieważ Token Przedsprzedaż i ICO szybko się zbliżają, wkrótce będą przyciągać nowych odbiorców zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o samym projekcie, zarówno Monetą, jak i Tokenem.

Mają reklamy i promocję w pracach, a także będą publikować je w głównym kanale ogłoszeń, w miarę ich pojawiania się. Zupełnie nowy Discord Trading Bot firmy Matwater obsłużył w grudniu ponad 60 000 zakupów 1X2.

UWAGI: Wszystkie informacje o kasynie dotyczą tylko 1X2coin. Zgodnie z ich panamskimi warunkami licencyjnymi informacje na temat btc lub fiat mogą nie zostać opublikowane.

Liczba użytkowników wzrosła zarówno w zakładach sportowych, jak i w kasynie. Ilość gier nieco spadła, ponieważ mieli około 6 dni małej aktywności z powodu wakacji pod koniec roku.

 

TRON

Według dapp.com, na ogólnej liście rankingowej Dapps 4 spośród 5 najlepszych Dappów jest zbudowanych w sieci TRON.

Według dapp.com, na ogólnej liście rankingowej Dapps 4 spośród 5 najlepszych Dappów jest zbudowanych w sieci TRON

Poza tym Newdex Official uruchomił także sieć TRON we wrześniu i TRC20-USDT jest również obsługiwany na giełdzie Newdex.

 

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

 

 

Qtum

Tyczenie nigdy nie było tak proste dzięki nowemu przyciskowi tyczenia w najnowszej wersji Qtum.

?- kliknij – to było proste!

Dowiedz się o zakładce stawek i innych aktualizacjach interfejsu w ich najnowszym wpisie na blogu: https://blog.qtum.org/qtum-0-18-2-user-interface-updates-9c624d7abcfa

 

Energi

Oto najnowsze liczby posiadanego „Skarbu Państwa” w porównaniu do innych najlepszych kryptowalut o podobnych modelach.

Energi Oto najnowsze liczby posiadanego „Skarbu Państwa”

Ich system samofinansowania umożliwił im skalowanie do ponad 60-osobowego zespołu bez ICO.

Dowiedz się więcej na:https://www.energi.world/treasury-history/

W tym roku Energi udostępni  inteligentną platformę kontraktową Gen 3.

W tym artykule wyjaśniono filozofię tworzenia i wprowadzania świetnych produktów: https://medium.com/energi/a-new-approach-to-launch-its-more-than-a-roadmap-e8556b395b9f

 

Syscoin

Syscoin ( SYS ) jest teraz notowany na VCC Exchange,

Syscoin ( SYS ) jest teraz notowany na VCC Exchange

giełdzie zasobów cyfrowych w Singapurze nastawionej na technologię i wrażenia użytkowników. VCC reklamuje się jako wolny od KYC i ułatwia szybkie transakcje oraz transakcje fiat.

Syscoin ( SYS ) jest teraz notowany na VCC Exchange 2

 

Sinovate

Seria krótkich filmów wyjaśniających obejmujących wszystkie aspekty, cechy i usługi SINOVATE

 

Divi Project

Divi współpracuje z PolisPay! Co to oznacza dla nas? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć! 😉

Divi współpracuje z PolisPay

Tutaj:https://blog.diviproject.org/january-3-2019-weekly-update/

 

Blocknet

Nie twoje klucze, nie monety! Pozostawienie środków na giełdzie nie jest warte ryzyka. Wymiana NIE jest portfelem. Block DX jest odpowiedzią.

Nadszedł czas, aby zacząć uczyć się na poważnie: Zostaw scentralizowane hacki wymiany i wejdź do świata bezpieczeństwa i spokoju z Block DX

Block DX jest odpowiedzią

Dowiedz się, dlaczego: https://blocknet.co/its-time-to-stop-learning-lessons-the-hard-way-leave-centralized-exchange-hacks-behind-and-enter-a-world-of-security-and-peace-of-mind-with-block-dx/

 

IOStoken

Czy wiesz, że ponad 30 IOST dApps i iWallet zostało zintegrowanych z Netbox Browser

Czy wiesz, że ponad 30 IOST dApps i iWallet zostało zintegrowanych z Netbox Browser

– pierwszą zdecentralizowaną przeglądarką wspieraną przez blockchain, która wypłaca nagrody użytkownikom przeglądającym ich strony internetowe?

Sprawdź to teraz:https://medium.com/@NetboxGlobal/blockchain-innovations-netbox-store-release-ba2cd141b8c2

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO