page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

34

Luxcore

RX2 kolejna aktualizacja.

RX2 kolejna aktualizacja Luxcore

Jedną z rzeczy na ich liście priorytetów jest aktualizacja kodu. To uaktualnienie drastycznie poprawi wydajność portfeli (w tym portfela internetowego), ulepszy warstwę inteligentnych kontraktów i pozwoli im wprowadzić nowe, fajne funkcje.

Jedną z funkcji, którą z radością ogłosili, jest Cold Staking!

Sprawdź najnowszą aktualizację, aby dowiedzieć się więcej o aktualizacji bazy kodów i nowej funkcji zimnego obstawiania: https://medium.com/luxcore/luxcore-march-9-2021-codebase-upgrade-2bd0e23df334

 

PIVX

 „ Pięć najważniejszych monet związanych z prywatnością, na które należy zwrócić uwagę w 2021 r.”

 

TRON

TRON Ekosystem DeFi & Dapp stale się rozwija i rozszerza na wszystkie aspekty blockchain, w tym portfele, stablecoiny, pożyczki, giełdy, platformy mediów społecznościowych i magazynów, tokeny z wieloma łańcuchami i nie tylko.

 

Cosmos

? Znajdź najnowsze osiągnięcia technologiczne w najnowszym wydanym biuletynie technicznym: Tendermint BFT & Core, Cosmos SDK, IBC & Relayer, Ethermint, CosmWasm, Gravity Bridge, Starport, Gravity DEX i więcej.

 

Polis

Małe przypomnienie: przygotowali mały artykuł o ich wycofaniach z giełd, współdzielonym masternode i platformach do obstawiania z powodu migracji Polis do Binance Smart Chain.

Przeczytaj o tym tutaj: https://polisblockchain.medium.com/exchange-funds-and-pools-3d1c53696b37

 

Stratis

InterFlux ułatwi użytkownikom przesyłanie wSTRAX do STRAX za pomocą metamask z mostem internetowym

 

Rapids

Zmniejszenie podaży RPD z 30 miliardów do 30 milionów przy współczynniku 1000/1 sprawi, że RPD będzie bardziej zbywalne, zapewni płynność, utoruje drogę dla aktualnych notowań i integracji w fazie rozwoju oraz otworzy możliwości dla przyszłych ofert i integracji.

 

Syscoin

Mógłby stać się kolejnym głównym pretendentem do rynku NFT ?

 

IOST

Czy jesteś nowicjuszem w IOST?

Witamy na pokładzie! Ichzespół przygotował ten prosty przewodnik, abyś mógł zacząć! Sprawdź to…

 

BitGreen

​​BitGreen zainicjował migrację z własnego łańcucha blokowego do łańcucha opartego na Substrate-based, z zamiarem aktywnego zaangażowania w rosnący ekosystem Web3. Ta decyzja jest następstwem głosowania w całej społeczności, w którym posiadacze BitGreen wykazali przytłaczające poparcie dla migracji.

BitGreen zainicjował migrację z własnego łańcucha blokowego

Przeczytaj oficjalne ogłoszenie tutaj:  https://medium.com/bitgreen/bitgreen-to-migrate-its-project-and-join-the-substrate-ecosystem-6ea08507f220

 

Sinovate

Infinity Nodes otrzymały teraz wszystkie brakujące nagrody. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z poniższym artykułem Medium.

https://sinovate.medium.com/sinovate-successfully-implements-hard-fork-bbfeb9986fc6

 

Energi

Energiswap staje się coraz lepszy! Właśnie dodali kolejne 36 aktywów, które są teraz dostępne do handlu.

Daje to w sumie równe 80 i wciąż rośnie! Zacznij tutaj: https://energiswap.org

 

Blocknet

Blocknet przenosi swoją infrastrukturę międzyłańcuchową do Avalanche, rozszerzając możliwości cross-chain Avalanche dla podsieci i inteligentnych kontraktów.

 

Oxen

Witamy w OXEN 101

W tej lekcji – jak postawić na współdzielony węzeł z portfela Oxen GUI w 30 sekund. Tak, z nowym portfelem to naprawdę takie proste.

 

Inne

15 największych konkurentów Ethereum poniżej 2 mld USD kapitalizacji rynkowej

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO