page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

17

MalwareChain

Krótkie podsumowanie wiadomości o głównych wydarzeniach minionego tygodnia:

Również teraz możesz zarejestrować kilka masternodów wewnątrz portalu z jedną transakcją (użyj różnych VIN ), które mają miejsce na giełdach, nie mam słów, chłopaki, rozumiem, że bitcoin rośnie i każdy boi się przegrać, ale proszę wyjaśnić, dlaczego sprzedajesz za 200 satoshi, co kupiłeś za 3-5 tys. Zresztą wygramy i wierzę, że nasz projekt odniesie sukces!

Pierwsza wersja przewodnika po platformie jest gotowa!

Typ załącznika: acrobat

MALWARE_site_GUIDE.pdf

 

EDC Blockchain

Wyniki i perspektywy rozwoju EDC Blockchain

W tym roku prowadzono szereg prac mających na celu wzmocnienie pozycji zarówno projektu EDC Blockchain, jak i monety EDC

Witam wszystkich, dzisiaj społeczność EDC Blockchain obchodzi 2 lata od uruchomienia EDC Blockchain, wielofunkcyjnej platformy dla przedsiębiorców oraz rozwoju małych i średnich firm.

W tym roku prowadzono szereg prac mających na celu wzmocnienie pozycji zarówno projektu EDC Blockchain, jak i monety EDC na rynku iw życiu codziennym, a także opracowano nowe narzędzia blockchain dla użytkowników. Podsumujmy.

Decentralizacja 

Platforma EDC Blockchain przeszła na zdecentralizowany blockchain, w którym użytkownicy mogą stać się świadkami i wdrażać swoje węzły. Świadkowie wspierają działanie blockchaina i otrzymują nagrody za działanie swoich węzłów, a także odsetki od opłat pobieranych za transakcje dokonywane w systemie.

Obniżona prowizja

Rangi zostały dodane do portfela EDC Blockchain. Po osiągnięciu określonej rangi opłaty transakcyjne są obniżane. Osiągając rangę 3, otrzymujesz dostęp do tworzenia węzła świadka.

Burning coins

Zostaje utworzone konto spalarki monet. Wszystkie monety wysłane na to konto są nieodwołalnie usuwane z obiegu, aby spowodować niedobór monet i zwiększyć popyt na monetę. Ponad 8 miliardów monet zostało spalonych przez użytkowników.

Lista monet 

Moneta EDC zaczęła być dostępna do handlu w Bit-Z, STEX, Digifinex, P2PB2B, Exrates i Coinbene. Cena monety została podwyższona w tym tygodniu dzięki wsparciu społeczności.

Wyniki i perspektywy rozwoju EDC Blockchain 1

Źródło: Coinmarketcap. 

 

Wzrost monety zależy od zachowania użytkowników: im więcej monet jest trzymanych lub postawionych, tym wyższa cena monety na rynku.

Stakowanie nagród 

Wszyscy użytkownicy mają możliwość obstawiania swoich monet i otrzymywania codziennych nagród za swoje depozyty. Zaletą obstawiania jest to, że nie musisz używać drogiego sprzętu do wydobywania nowych monet i nie płacisz dodatkowych prowizji za używanie. W związku z tym zdeponowane monety są zwracane na Twoje saldo po upływie okresu obstawiania.

Przejdź do swojego portfela EDC Blockchain, wybierz „Staking”, kliknij „Stake” i zacznij otrzymywać nagrodę. Na Twoim saldzie musi znajdować się wymagana ilość monet.

Wyniki i perspektywy rozwoju EDC Blockchain 2

Źródło: https://wallet.blockchain.mn

 

Aplikacje na Apple i Androida 

Portfel EDC Blockchain został wydany w Google Play i AppStore . Wszystkie operacje EDC Blockchain są teraz dostępne w jednej aplikacji! Portfele zostały zaktualizowane, w tym dodano funkcję ochronną 2FA, rangi i moduł obliczania prowizji.

Denomination

Aby stymulować wsparcie dla projektu, przeprowadzono operację nominowania monet EDC oraz dokonano globalnej aktualizacji oprogramowania węzłów blockchain. W rezultacie wszystkie salda na rynku, w tym całkowita podaż, zostały podzielone przez 1000.

Rozwój społeczności 

Zorganizowano szereg konferencji i wydarzeń szkoleniowych dla członków społeczności EDC Blockchain w Ameryce Łacińskiej, Indonezji, Turcji i Chinach. Do naszej społeczności dołączyli nowi użytkownicy, co spowodowało wzrost liczby portfeli do 1335803 milionów.

W pierwszym kwartale 2020 roku nasi prelegenci przeprowadzili ponad 30 bezpłatnych webinariów, aby zwiększyć świadomość użytkowników w zakresie kryptowalut, blockchain i handlu online. Ponad 7000 użytkowników aktywnie korzysta z usług i narzędzi EDC Blockchain w przedsiębiorczości, otrzymuje nagrody za obstawianie i używa monety EDC jako płatności za towary i usługi w społeczności.

Związki partnerskie 

Przedstawiciele EDC Blockchain wzięli udział w międzynarodowych konferencjach w Korei Południowej, takich jak Hashnet Blockchain Conference i WBS MARVELS, w celu popularyzacji projektu. W efekcie nawiązano partnerstwa z południowokoreańskimi firmami blockchain oraz podpisano memorandum o współpracy z szefem WBS Marvels, Bong Kyu Park, w celu realizacji wspólnych projektów w dziedzinie blockchain.

Dystrybucja monet 

Kilka dużych zrzutów lotniczych zostało zrealizowanych wraz z centralami Bit-Z, Bitribe, Digifinex i XT. Dystrybucja monet na giełdzie partnerskiej Bit-Z wyniosła 5 milionów monet EDC. W ramach dystrybucji monet odbyło się kilka wydarzeń AMA z udziałem przedstawicieli giełd Bit-Z i Bitribe.

Tablica ogłoszeń 

Uruchomiono bezpłatną tablicę ogłoszeń, na której użytkownicy z całego świata wymieniają monety EDC na różne towary i usługi.

Jakie są perspektywy? 

Członkowie społeczności EDC Blockchain przygotowują się do uruchomienia projektu partnerskiego ECRO Marketplace, internetowej platformy handlowej dla sprzedawców i kupujących towary i usługi. Sprzedawcy mogą łatwo utworzyć stronę sklepu na rynku, dodawać produkty i przyjmować zamówienia, a kupujący mogą kupować towary i usługi za pomocą monet EDC od różnych sprzedawców na całym świecie.

Aukcja EDC to projekt, który zostanie przedstawiony użytkownikom jako dodatkowa możliwość zastosowania monety EDC. Wymieniając monety na wewnętrzne jednostki projektu (oferty), użytkownicy będą mogli składać oferty na różne partie i wymieniać towary po minimalnych cenach lub otrzymać zwrot w monetach EDC.

Do portfela EDC Blockchain zostanie dodany program partnerski, dzięki któremu będziesz mógł zwiększyć swoje bonusy zapraszając nowych członków.

 

Teloscoin

Nadchodzi nowa wersja testowa Transcendence Dashbaord.

Aby to uczcić, otrzymują nowe pary w sieci Birake. Bir/Telos i Telos /ETH. Wkrótce wszystko, czego potrzebujesz, to Teloscoin, ponieważ będziesz mógł zapłacić dowolną monetą po prostu posiadając Telos.

 

LOKI

Ostatni tydzień był jednym z największych w historii Lokinet.

Najnowszy klient Lokinet zawiera aktualizacje, dzięki którym Lokinet jest jeszcze potężniejszym narzędziem. Sprawdź ich artykuł, aby zapoznać się z jedną z największych nowych funkcji: węzły wyjściowe.

Loki chce zasilić cały świat, zmienia nazwę na OXEN

Nie jest niczym niezwykłym, że marki i firmy wysuwają fałszywe twierdzenia, takie jak „najlepsza fabryka pizzy na świecie” lub „jedyny podręcznik oparty na sztucznej inteligencji w Chicago”. Jednak może tak nie być w przypadku Lokiego, gdy 10 listopada napisał na Twitterze , że ewoluuje w coś większego i lepszego.

Loki ewoluuje w coś większego. Coś lepszego. Coś zaprojektowanego dla całego świata do użytku każdego dnia.

Aby nadążyć za zmieniającym się krajobrazem kryptowalut i zaprezentować się jako solidne rozwiązanie zarówno dla użytkowników wiadomości, jak i programistów, Loki zmienia nazwę na Oxen. Podczas gdy Loki, rozwidlenie Monero rozwinęło bogaty stos technologii w ciągu ostatnich trzech lat, jego struktura jest trudna do zrozumienia dla programistów. Wielu nowicjuszy również postrzega projekt jako platformę z kilkoma pozornie niepowiązanymi produktami i funkcjami. Oczekuje się, że zmiana marki na OXEN rozwiąże to wyzwanie.

Oxen został nazwany „nową erą dla Lokiego ” i otworzy potencjał Loki Network dla programistów, którzy chcą zwiększyć prywatność i bezpieczeństwo swoich produktów. Stos Oxen pozwoli przedsiębiorstwom i projektom opracować między innymi komunikatory, zaszyfrowane usługi połączeń głosowych i wideo, bibliotekę wymiany sieci P2P oraz funkcje wirtualnej sieci LAN.

Tymczasem, Loki robi najazd „s do przestrzeni Defi z Chainflip zmienił Roll-out plan. Wcześniej planowano uruchomienie scentralizowanej wersji beta, która z czasem zmieni się w zdecentralizowaną wersję. Jednak nowy plan zakłada dostarczenie w pełni zdecentralizowanej wersji za jednym razem. Chainflip umożliwi usługi wymiany!

 

Ultragate

78 MN jest aktywowane, 12 zostało dla 50% mnożnika, nie przegap tego, nie spóźnij się?

ULTRAGATE 78 MN jest aktywowane, 12 zostało dla 50% mnożnika, nie przegap tego, nie spóźnij się

 

Polis

Minęło trochę czasu, odkąd ostatnio aktualizowali informacje o stanie i rozwoju firmy Olympus.

1) Zespół zakończył wstępne prace nad kodem Olympus. Oznacza to, że łańcuch jest gotowy do wejścia do publicznej sieci testowej. Półpubliczna sieć testowa działa stabilnie przez około 1,5 miesiąca bez żadnych błędów konsensusu lub znaczących błędów. Zamierzają uruchomić publiczną sieć testową w ciągu najbliższych 7-14 dni. Firma zewnętrzna przeprowadzi szeroko zakrojony audyt bazy kodów oprogramowania Olympus, lokalizując wszelkie potencjalne błędy i zagrożenia, które mogliby przeoczyć. Czas, jaki to zajmie, szacuje się na 2,5 tygodnia. Po otrzymaniu końcowego raportu mogą potrzebować trochę czasu na podjęcie działań w celu rozwiązania potencjalnych problemów. Czas potrzebny na to zależy od wyniku końcowego audytu.

2) Odnośnie portfela GUI: Niestety zespół doświadczył pewnych spowolnień z portfelem GUI Olympus, jego aktualny stan można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu. Portfel zostanie wydany za kilka tygodni po udostępnieniu Public Testnet. Aby zachęcić użytkowników do korzystania z nowego łańcucha, zespół stworzył również lekki portfel Olympus, który zostanie wydany jako dodatek do chrome, patrz zrzut ekranu poniżej.

portfelem GUI Olympus 2

portfelem GUI Olympus 1

lekki portfel Olympus, który zostanie wydany jako dodatek do chrome

Ten portfel można łatwo przenieść na urządzenia mobilne i stacjonarne, więc możesz spodziewać się, że te wersje zostaną udostępnione publicznie wkrótce potem.

3) Zakończyli tworzenie oficjalnego eksploratora Olympus.Na poniższym zrzucie ekranu można zobaczyć pierwszą wersję oficjalnego narzędzia Olympus Block Explorer, który pomoże testerom Olympus w śledzeniu bloków, transakcji i kont, a także zapewni wnikliwe informacje o łańcuchu, takie jak walidator i statystyki dotyczące łańcucha. Będzie to stale aktualizowane przez cały okres istnienia Public Testnet, dzięki czemu dodawanych jest więcej funkcji.

Zakończyli tworzenie oficjalnego eksploratora Olympus

4) Z drugiej strony są naprawdę blisko ukończenia tokena wPolis Defi ERC20. Teraz przeprowadzają wewnętrzne testy swapów. Pojawią się 3 wydania:

  • Pierwsza wersja będzie zawierała jednokierunkowy most do ETH, zostanie ona wydana zaraz po zakończeniu testów (ETA 1 tydzień).
  • Pierwsza aktualizacja będzie zawierała most do zmiany wPolis na polis. (ETA 2 tygodnie).
  • Trzecia wersja będzie zawierać pulę, z której będziesz mógł pozyskiwać płynność w sieci ethereum, aby uzyskać więcej POLIS. (ETA 3-4 tygodnie).

5) W środę, 25/11 o godzinie 21:00 UTC, mają AMA z ich menedżerami DAO. Gdzie możesz zadać konkretne pytania dotyczące projektu.

Film będzie dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=link_to_be_

 

ESBC

Chcesz wiedzieć, na czym polegała ich praca Marketingowa w tym 2020 roku?

Przeczytaj, co osiągnęli i co osiągną tutaj: https://steemit.com/bitcoin/@esbc-official/esbc-news-part-3-marketing

 

DAPS

TOP 15 monet wg. Lunar CRUSH

Galaxy Score to autorski wynik, który nieustannie mierzy kryptowaluty względem siebie w odniesieniu do wskaźników społeczności pobieranych z całej sieci.

 

Blocknet

Nadchodzący XLite Wallet, dzięki wydaniu atomic swap będzie 10x bardziej przyjazne dla użytkownika?

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO