page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

MalwareChain

Teraz możesz rozpocząć aktualizację portfela w dowolnej wersji Linuksa, demon MALW jest tym razem skompilowany w kompatybilnym formacie.

skrypt do aktualizacji demona portfela na vps: https://github.com/MalwareChain/MALW-Core/releases/download/1.2.0/vps-update.sh

 

Polis

Stworzyli portfel 1.6.8, który zawiera:

  • Dodali blokadę protokołu, która zacznie działać w bloku 756164 od 30/12 (to sprawia, że ​​wydanie jest obowiązkowe dla WSZYSTKICH ).
  • Zostawili opłatę na poziomie 1,0 POLIS/KB. Wiedzą, że jest to wysoka opłata, ale pomaga im to zmniejszyć „zgrzytanie kołków w łańcuchu”.
  • Sporks są zakodowane na stałe w kodzie, aby zapobiec usunięciu pliku sporks.dat podczas ponownego otwierania.
  • Węzły są zakodowane na stałe.
  • Bootstrap (aktualizowany dwa razy dziennie): http://bootstrap.polis.tools/polisbootstrap.zip

Oficjalny link do pobrania Github: https://github.com/polispay/polis/releases/tag/v1.6.8

Obejrzyj nowy film! – Polis Empowering The People

https://youtu.be/UsNx6jl-bt0

 

EDC Blockchain

Jak spalanie wpływa na poziom EDC?

Jak spalanie wpływa na poziom EDC 1

Przez ostatnie lata obserwowaliśmy zmiany podczas rozwoju EDC. Moneta przeszła kilka faz cyklu rynkowego i obecnie osiągnęła wzrost zyskując 8,90% w odniesieniu do USD i 6,29% w odniesieniu do Bitcoin w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jak spalanie wpływa na poziom EDC 2

Źródło: Coinmarketcap.com

 

Liczba monet EDC w obiegu osiągnęła prawie 47 milionów, co stanowi nieco poniżej 50% całkowitej podaży (100 milionów EDC). Po wyemitowaniu pozostałych monet nie będzie już więcej monet.

Monety generowane przez EDC Blockchain są używane do wymiany na towary i usługi, do udziału w aukcjach, są przedmiotem obrotu na giełdach i stawiania. Im więcej monet jest emitowanych, tym więcej uczestników ich używa, tym bardziej rośnie cena monety. Aby wspierać wzrost cen, EDC Blockchain wykorzystuje mechanizm wypalania monet.

Zachęty do palenia monet

Spalanie monet ma charakter techniczny i ekonomiczny. Takie podejście oznacza usunięcie określonej liczby monet i zwiększenie wartości pozostałych monet. Dzieje się tak, ponieważ emisja monet jest ograniczona.

Podobną koncepcję stosuje się na tradycyjnym rynku finansowym, na którym spółka publiczna może odkupić własne akcje w celu zmniejszenia całkowitej liczby akcji. Potencjalnie zwiększa to wartość akcji i pomaga właścicielom zwiększyć ich zyski.

Jak spalane są monety EDC Blockchain

Proces spalania odbywa się poprzez przesłanie monet na specjalne konto wypalarki monet, z którego nie można się wycofać. Monety spalane są w następujący sposób:

  • 90% opłat za transakcje, w tym za transakcje zwykłe, anonimowe i czekami;
  • 50% monet EDC wydanych na zakupy BID na platformie EDC Auction;
  • Dowolna liczba monet spalonych przez użytkowników, których celem jest zwiększenie wartości monety. Przelej monety na konto wypalarki monet, aby spalić dowolną ilość monet. Brak prowizji przy dokonywaniu transakcji na koncie „palnika”;
  • Okresowe spalanie, o którym EDC Blockchain powiadamia z wyprzedzeniem.

Projekty kryptowalut wykorzystujące metodę spalania monet

Za każdą transakcję w sieci Ripple część prowizji jest spalana, podczas gdy Stellar spala swoje tokeny XLM za każdą nową transakcję w sieci. Moneta, która „płonie” kwartalnie, to BNB należący do znanej giełdy Binance. Giełda spala 20% zysków podczas handlu własną kryptowalutą i planuje przeprowadzić spalanie, dopóki podaż nie zostanie zmniejszona do 100 milionów BNB.

Wniosek

Spalanie daje niezaprzeczalną korzyść w postaci wzrostu liczby monet użytkownikom, którzy już posiadają monety EDC, oraz potencjalnym użytkownikom, którzy mogą kupić monetę po aktualnym kursie wymiany i uzyskać wartość, jaką będzie miała moneta po zmniejszeniu jej ilości w obiegu.

Cena EDC, którą teraz obserwujemy, nie jest limitem, a wskaźnikiem do testowania nowych szczytów cenowych!

 

QTUM

W sierpniu, QTUMwprowadził nową funkcję do protokołu: obstawianie offline??

Czym różni się od zwykłego obstawiania? Jak to zrobić? Przeczytaj przewodnik po tej funkcji:

 

Divi

Divi Core 2.0.1 jest już dostępny!

To OBOWIĄZKOWE ulepszenie umożliwia Staking Vaults, Remote Broadcast MNs oraz aktualizacje Lottery. Brak aktualizacji spowoduje rozwidlenie. Użytkownicy Divi Desktop i MOCCI otrzymają automatyczną aktualizację. Czytaj więcej:

Najlepsze projekty według łącznej liczby postawionych tokenów

88,3% – $ AKT

84,9% – $ DIVI

83,5% – $ USDN

79,5% – $ XTZ

76,6% – $ PCX

72,9% – $ SWTH

Dyrektor generalny i współzałożyciel Divi, godzina rozmowy wszystko o Divi

 

Tezos

Węzeł Tezos w wersji 8.0 został właśnie wydany.

Zawiera nowe środowisko protokołu (V1) wymagane przez Edo, obecną propozycję protokołu. Przeczytaj więcej szczegółów na:

 

Stratis

Wydanie integracji Stratis i Unity !!

 

Syscoin

Z przyjemnością informujemy o zaktualizowaniu mapy drogowej Syscoin!

Sprawdź postęp SYS 4.2 i poznaj nowe inicjatywy, takie jak:

? Najnowocześniejsza infrastruktura portfela

⚙️Skalowalne inteligentne kontrakty

? Tożsamości cyfrowe i wiele więcej

 

Firo (dawniej Zcoin)

Elysium, ich warstwa tokenizacji, która umożliwia każdemu tworzenie własnych tokenów na $ FIRO z technologią prywatności Lelantus, przeszła do etapu recenzji PR.

Od przeprowadzania anonimowych wyborów lub wydawania prywatnych stablecoinów, nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, co zostanie zbudowane!

Dla tych, którzy przegapili AMA z FIRO

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO