page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Malwarechain

Wstępne ogłoszenie przed oficjalnym uruchomieniem MDAO.

Wstępne ogłoszenie przed oficjalnym uruchomieniem MDAO

Aktualizacja białej księgi: dodano informacje o MDAO , nagrodach dla masternodów, głosowaniu, zapakowanym MALW i wiele więcej!

Zobacz: https://malwarechain.com/wp-content/uploads/2020/10/Whitepaper_V.2.0.pdf

 

Zcoin

Zelcore i Zcoin nawiązały współpracę, aby zapewnić łatwy sposób tworzenia, przeglądania i zarządzania węzłami XZC w jednym miejscu!

Zelcore i Zcoin nawiązały współpracę

Zobacz więcej na:https://medium.com/@ZelOfficial/zelcore-zcoin-masternodes-d4223e3d8c8b

 

Wagerr

Od czasu pojawienia się w 2014 roku, blockchain Ethereum zyskał na popularności i użyteczności. Niedawno sieć stała się popularnym blockchainem dla zdecentralizowanych projektów finansowych (DeFi), dzięki znacznemu przyjęciu standardu tokenów ERC20.

Dlatego nie jest zaskoczeniem, że Wagerr ogłosił uruchomienie swojego opakowanego tokena -WWGR na UniSwap. Mówiąc najprościej, Wrapped Wagerr (WWGR) to Wagerr, ale na łańcuchu blokowym Ethereum. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli przenosić swoje tokeny Wagerr między łańcuchem blokowym Ethereum a łańcuchem blokowym Wagerr poprzez zdecentralizowaną wymianę UniSwap w stosunku 1:1.

Według Wagerr zespołu WWGR jest kamieniem milowym, ponieważ każda wymiana z ETH potrafi wymienić Owinięty Wagerr . WWGR ma nadzieję wykorzystać popularność i płynność Ethereum.

To wielka sprawa, ponieważ Wagerr staje się znacznie bardziej handlowalny i wykrywalny, pozwalając nowym rynkom odkryć krypto WGR i sieć zakładów sportowych Wagerr .

Po jednoczesnym dokonaniu ogłoszenia na swojej oficjalnej stronie prasowej, Wagerr zauważył, że nowy token cieszy się natywną integrację z UniSwap i będzie dostępny w handlu przed Bitcoin, Ether i Tether. Handel ma rozpocząć się 20 października.

Koncepcja opakowanych tokenów zapoczątkowuje nową erę interoperacyjności w łańcuchach bloków (tj. Możliwość udostępniania danych w różnych sieciach blockchain).

 

Polis

Nowy cotygodniowy film Polis został właśnie opublikowany!

W tym tygodniu rozmawiają o nowych monetach, które zostaną dodane na PolisPay i niektórych aktualizacjach Olympus.

Obejrzyj tutaj:

https://youtu.be/cMReQ4bQ7jY

Weszli w drugą fazę migracji sieci Olympus. Jeśli masz wiedzę techniczną i chcesz uczestniczyć w półpublicznej sieci testowej…

 

TRON

Raport tygodniowy TRON

  • Wysokość łańcucha bloków TRON przekroczyła 24,14 miliona.
  • Wiele znanych platform do obrotu aktywami cyfrowymi obsługuje BTC oparty na TRON.
  • Ostatnia dzienna liczba aktywnych użytkowników TRON osiągnęła 283 tys.

 

ZENZO

Aktualizacje rdzenia ZENZO?

Koniec z ponownym uruchamianiem portfela po wprowadzeniu nowego pliku konfiguracyjnego masternode , dzięki nowej możliwości ponownego ładowania masternodów na gorąco bez konieczności ponownego uruchamiania!

Użyj polecenia: reloadmasternodeconfig

 

IOST

?Uwaga: kolejne progresywne zmiany w nagrodach i ocenach węzłów, począwszy od czwartego kwartału 2020 r.

Wymagane są dwutygodniowe aktualizacje do udostępnienia społeczności i plany kwartalne z wyprzedzeniem…

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO