page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

MyCointainer

Nowe pary wymiany na platformieMyCointainer:

Możesz teraz łatwo kupić BTC za FIAT i wymienić go na LTC, BCH, TRX, DASH, walutę internetową peer to peer! Ciesz się najlepszymi stawkami już dziś z MyCointainer.

Z przyjemnością witamy WAVES na platformie!

MyCointainer z przyjemnością witamy WAVES na platformie!

? Wavesplatform to otwarta platforma blockchain i zestaw narzędzi programistycznych dla aplikacji Web 3.0 i rozwiązań zdecentralizowanych.

StakeCube

StakeCubeAML5 i informacje KYC

Jak zapewne wszyscy już wiedzą, dyrektywa UE 2015/849 rozszerza przepisy dotyczące AML o niektóre aspekty dotyczące platform kryptograficznych.

Obecna dyrektywa:https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/HTML/?uri=CELEX:32015L0849&from=PL

Z rozszerzeniem artykułu 3 pkt 19 każda scentralizowana pula, wymiana itp. podlega dyrektywie. Po konsultacji z prawnikiem i śledzeniu obecnej sytuacji prawnej zdecydowali się na następujące dostosowaniach: (w odniesieniu do art. 2 ust. 3, art. 11b ust. 2, art. 13 (1/2/3/4/6) Artykuł 14 (1) i (2), artykuł 15) – nie wprowadzają obowiązkowej weryfikacji KYC, ale 24-godzinny limit wypłat w wysokości 1000 EUR (obecnie około 1 109 USD) na niezweryfikowanych rachunkach.

Dostępna będzie opcjonalna procedura identyfikacji w celu zwiększenia limitu wypłat do 10 000 EUR (na 24 godziny ). Te zmiany obowiązują od 31 stycznia 2020.

Niniejsze przepisy są sprzeczne z wszelkimi intencjami tej technologii, ale obecnie jest to najlepszy sposób, w jaki mogą wypracować, aby zachować StakeCube „Bez KYC” (w razie potrzeby), ale z drugiej strony, aby przejść na podstawie prawnej i kontynuować działalność oficjalnie i na dłuższą metę.

Liczba użytkowników StakeCube szybko rośnie! Już ponad 30 tys. osób korzysta z ich wsparcia

Liczba użytkowników  StakeCube szybko rośnie! Już ponad 30 tys. osób korzysta z ich wsparcia.

 

StackOfStake

MYCE (YCE) został wymieniony na platformie StackOfStake

MYCE (YCE) został wymieniony na platformieStackOfStakew trybie natychmiastowego współdzielonego masternode!

MYCE self-identifies as a blockchain ‘colony’. MYCE decided that central value is partnerships and finding individual solutions to problems.

Linki:

Oficjalna strona: https://myce.world/

Block explorer: https://explorer.myce.world/

Statystyki Masternode:https://masternodes.online/currencies/YCE/

Discord:https://discord.gg/5ThMEA5

Telegram:https://t.me/myceworld

Na Simple Pos Pool została wymieniona moneta Masterwin

Na Simple Pos Pool została wymieniona moneta Masterwin

Co to jest MasterWin (MW)?

Masterwin to pierwszy główny węzeł blockchain z systemem wygrywającym Tombola. Ich projekt to moneta masternode z systemem tomboli w tle. Zaletą jest to, że
monety masternode zdobywane są przez strukturę nagrody (system nagród). Współpracując z różnymi usługami udostępniania masternode, ich klienci mogą zacząć zarabiać od kupionej monety MW. System udostępniania masternode jest skonfigurowany w taki sposób, że kilku właścicieli monet ma razem masternode. W rezultacie monety generowane przez masternode są codziennie dystrybuowane do wszystkich właścicieli współużytkujących masternode. To wspiera spójność w społeczności.

Zespół MW

Pozostają anonimowi w momencie publikacji tego postu.

Specyfikacja monet

  • Coin name: MasterWin
  • Ticker: MW
  • Block Time: 90 Seconds
  • Block Reward 1 – 9.6 MW
  • POS/MN: 100% MN
  • MN Collateral 4,000 MW
  • Coin maturity 61 Blocks

Ważne linki MW

Gdzie mogę kupić MW?

Obecnie możesz kupić MW na DelionDEX https://dex.delion.online/market/DELION.MW_DELION.BTC

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO