page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Phore

Nadchodzi nowa wersja Phore Marketplace! :

  • Zmiany
  • Zaplecza KUP I SPRZEDAJ Z BITCOINEM!
  • Ulepszenia bezpieczeństwa

Nadchodzi nowa wersja Phore Marketplace

Data wydania – piątek 27 marca!

 

Block Logic

Na posiedzeniu komitetu BLTG zatwierdzono spalenie 100 tys. BLTG. Wszystko po to, by kontrolować podaż i zabezpieczyć siłę wyceny…

 

Rapids Network

Jak wszyscy wiecie Rapids Network 2.0 jest w przygotowaniu.

Jak wszyscy wiecie Rapids Network 2.0 jest w przygotowaniu

Aby towarzyszyć tej aktualizacji sieci, postanowili nadać Rapids nowe czyste logo oraz bardziej elegancki i profesjonalny wygląd, który będą wprowadzać na całym świecie w najbliższych dniach.

 

Syscoin

Cotygodniowa aktualizacja Syscoin77

  • Binance Live AMA dla Chin
  • SYS notowany na Pionex.com (Singapur) i Coindcx (Indie)
  • Wydano AGXPay Mobile Version 1.2
  • Drugie wyzwanie Syscoin Fun trwa!

 

Telos

Telos coin w coraz większym stopniu wzmacnia swój rynek, ogólne aktualizacje.

Chociaż rynek ogólnie był nieco słaby, tylko najwybitniejsze projekty były w stanie utrzymać swoje ceny w stosunku do dolara, Telos nie tylko pozostawał stabilny, ale także podniósł swoją cenę i wolumen w świetny sposób, ceny prawie x2.

Wolumen prawie 200 000 USD dziennie, to świetna wiadomość, biorąc pod uwagę, że sprzedano monet na około 10 000 USD dziennie. I według mojej osobistej opinii jest to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ ten projekt jest przeznaczony dla wielkich rzeczy, i odważyłbym się powiedzieć, że za kilka miesięcy moglibyśmy porozmawiać o 1 Telos = 1 USD.

Telos coin w coraz większym stopniu wzmacnia swój rynek

Chociaż w ostatnich dniach nieco spadł, jego cena dojrzewała na prawie wszystkich rynkach, osiągnęła świetną podłogę, więc ma znowu podnieść swoją cenę w ciągu najbliższych kilku dni, jeśli nadal nie masz Telos skorzystaj i dołącz do tego wspaniałego projektu.

Ponadto zajął 5 miejsce w rankingu walut o największych dziennych zarobkach na słynnym monitorze https://coinmarketcap.com/

5 miejsce w rankingu walut Telos

Z drugiej strony, jego sztandarowa waluta nie była jedyną, która wzrosła, ponieważ jej waluta minidywna Bitcoin Subsidium (XBTX) również znacząco podnosi ceny na rynku XBTX / TELOS.

Mówiąc ogólnie o rozwoju, zamierzają uruchomić własną giełdę zwaną „Bitdorado Exchange”.

Telos wydało nowy nieobowiązkowy portfel w wersji „sexy”.

Chwyć to z: https://github.com/phoenixkonsole/transcendence/releases/tag/2.1.0.0

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO