page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

51

PIVX

Dobra wiadomość. Rozwój głównej wersji portfela podstawowego PIVX 4.1 zbliża się ku końcowi.

Będzie miał znaczną poprawę we wszystkich obszarach portfela, a także nowe funkcje i funkcje.

Testy wewnętrzne już się rozpoczęły i wkrótce powinny rozpocząć się testy publiczne

 

Kalkulus

Pomyślnie zrealizowali prośbę o wpis do HarcomiaHCA .

Harcomia to wielozadaniowy portfel Crypto z funkcją cashback i monitorowaniem masternode, a Kalkulus (KLKS) zostanie zintegrowany w ciągu najbliższych dni!

 

 

EDC Blockchain

Bonusy EDC Blockchain przyznawane przez cały rok!

Bonusy EDC Blockchain przyznawane przez cały rok!

Drodzy użytkownicy! Świętujemy rok, odkąd wielofunkcyjna platforma EDC Blockchain zapewniła użytkownikom możliwość skorzystania z wyjątkowej funkcji leasingu monet EDC i codzienne premie za to!

Pierwsze wpłaty zostały dokonane 22 marca 2019 r., a następnego dnia pierwsze rozliczenia z tytułu leasingu zostały przesłane do portfela nadawcy!

Dzięki tej funkcji wielu użytkowników w Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Afryce przez cały rok tworzyło swoją „stolicę” i odnosiło tak duże sukcesy, że kupowało nowe gadżety, domy i samochody, aby otrzymać bonusy EDC!

Następny etap rozwoju monet EDCst! EDC Blockchain Digest

Prawie 1,3 miliona portfeli EDC jest już zarejestrowanych w systemie EDC Blockchain, który może otrzymywać nagrody za leasing, dlatego ich liczba wciąż rośnie!

Leasing monet działa w następujący sposób:

  1. Użytkownik dzierżawi monety dla masternody.
  2. System „zamraża” te monety na wybrany przez Ciebie okres, który jest dostępny dzięki zastosowaniu algorytmu LPoS (Leasing Proof-of-Stake).
  3. Nagrody otrzymane przez masternode za jego pracę są proporcjonalnie rozdzielane każdego dnia między użytkowników, którzy wynajęli swoje monety.

Nie musisz rozumieć głębokiej technologii ani mieć dużej mocy obliczeniowej, ponieważ jest to konieczne podczas wydobycia. Funkcja leasingu jest dostępna bezpośrednio w portfelu EDC Blockchain.

Aby otrzymywać codzienne rozliczenia międzyokresowe, stwórz swój portfel na w systemie (link TUTAJ) i zacznij dzierżawić monety EDC do masternody.

W rzeczywistości masz własną „cyfrową spółdzielnię”, w której monety działają w celu wsparcia działania całego łańcucha bloków EDC. Faktem jest, że prędkość masternode zależy bezpośrednio od pewnej liczby monet w jego bilansie.

Kolejny etap wielkiego przeładowania, który prowadzi do nowego etapu udanego opracowania projektu EDC Blockchain!

Masternode to węzeł odpowiedzialny za sprawdzanie poprawności transakcji i generowanie nowych bloków co 3 sekundy. Dlatego EDC Blockchain łączy użytkowników nawet z niewielkim stosem, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność sieci.

Wykorzystaj swoje bonusy, aby wymienić na tysiące towarów i usług na rynku ECRO lub w sklepie EDCShop Telegram lub wymienić na tokeny EDCe (erc-20) przeznaczone do handlu na giełdach!

 

Rapids Network

Uruchomili nowy portfel biurkowy Rapids v2.0, Nowy, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz kilka nowych funkcji w zestawie!

Chcielibyśmy przedstawić Wam nowy portfel biurkowy Rapids v2.0

  • Brama Fiata
  • Ulepszone Masternodes
  • Automatyczna kontrola monet
  • Zmniejszone dzielenie adresów
  • Zarządzanie książką adresową i wiele więcej!

Z przyjemnością informujemy, że Rapids jest teraz na liście InstaSwap.io, umożliwiając zakup RPD za pomocą karty kredytowej / debetowej i BTC.

Z przyjemnością informujemy, że Rapids jest teraz na liście InstaSwap

Zapewnia nam to także interfejs API do zakupów RPD w aplikacjach w ich nowych portfelach mobilnych.

 

Syscoin

Świetna wiadomość! Wiele znaczących optymalizacji, ulepszeń i poprawek zostanie aktywowanych w sieci Syscoin po bloku 448,000.

Syscoin Core 4.1.3 jest już dostępny

Syscoin Core 4.1.3 jest już dostępny. Wszystkie węzły powinny się zaktualizować przed blokiem docelowym, aby mieć pewność, że mogą pozostać zsynchronizowane.

 

ZCore

ZCore zbliżył się o krok do spełnienia marzeń o stworzeniu kryptowaluty, która jest naprawdę dostępna dla wszystkich dzięki aukcji na Vindax.

ZCore zbliżył się o krok do spełnienia marzeń o stworzeniu kryptowaluty, która jest naprawdę dostępna dla wszystkich dzięki aukcji na Vindax

Vindax jest jedną z największych giełd na świecie, jak i na czas pisania artykułu zajmuje 37 miejsce wśród 100 największych giełd CoinMarketCap. ZCore jest teraz dostępny do handlu na parze ZCR / BTC.

Zespół ZCore podczas ogłoszenia aukcji powiedział:

Nowa oferta oznacza, że ​​kupowanie i sprzedawanie ZCore będzie znacznie łatwiejsze . To z kolei przyczyni się do większej ekspansji aktywów w nadchodzących miesiącach.

Według nich Vindax zwiększy wolumen transakcji i przyciągnie więcej inwestorów i handlowców do sieci.

W powiązanych wiadomościach oczekuje się, że aktualizacja 2.0, która ma zapoczątkować ZCore Foundation, zostanie wydana za kilka dni. Stwierdzenie, że nowy wpis jest osiągnięciem Fundacji ZCore, i wskazanie na nowe wydanie za kilka dni wskazuje na fakt, że ZCore może być w trakcie ważnych aktualizacji.

To nowe osiągnięcie Fundacji ZCore , które jest bezpośrednio powiązane z nową wersją, która pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni, która zasadniczo zmieni Projekt i pomoże ZCore w rozwoju.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO