page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

37

PIVX

5 ajważniejszych zalet protokołu Sapling. Twórcy PIVX ciężko pracowali, przygotowując się do wersji 5.0 i wdrażając  pierwszy dla kryptowalut Sapling!

Podkreślili 5 z wielu zalet Sapling w porównaniu z Zerocoinem.

Aktualizacja rozwoju PIVX – tydzień 2 października został właśnie opublikowany!

Ta comiesięczna aktualizacja obejmuje najnowszą wersję podstawowego portfela w wersji 4.3.0, aktualizację sieci na poziomie drugim, postęp protokołu ochrony prywatności, ważne przypomnienia i wiele więcej!

https://pivx.org/pivx-development-update-week-2-october-2020/

 

TRON

Binance Staking uruchamia Tronfoundation TRX, Tezos XTZ i Cosmos ATOM – Super Rewards z maksymalnie 20,58% RRSO

 

LOKI

W tym tygodniu zespół LOKI pracował nad nową i ulepszoną strukturą.

Zobacz, co robiliśmy w ich najnowszej aktualizacji deweloperskiej

 

SINOVATE

Strona SINOVATE w języku polskim ??

 

EDC Blockchain

Rangi i narzędzie do wypalania monet dodane do portfela EDC Blockchain

Rangi i narzędzie do wypalania monet dodane do portfela EDC Blockchain 3

Informujemy, że od 21 października 2020 r. Od godziny 17:00 (GMT + 8) aktualizacje portfela EDC Blockchain obejmują:

 • Dodano rangi za przejście na konto świadka i posiadanie możliwości obniżenia wysokości opłat transakcyjnych w sieci EDC Blockchain;
 • Dodano narzędzie do wypalania monet w celu podwyższenia rangi;
 • Udostępniono licznik do śledzenia liczby spalonych monet.

Co otrzymują użytkownicy

 • Opłaty za wszystkie transakcje w sieci, w tym zwykłe, anonimowe i transakcje z „kodami kontrolnymi”, będą się zmniejszać z każdym wzrostem rangi;
 • Po osiągnięciu 3 stopnia nie jest pobierana prowizja;
 • Użytkownik może mieć rangę lub nie, w zależności od jego aktywności;
 • Domyślnie użytkownik otrzymuje Rank 0 z możliwością zapłaty prowizji zgodnie z ustawieniami blockchain;
 • Gdy użytkownik osiągnie rangę 3, ma możliwość wdrożenia własnego węzła, zostania świadkiem i otrzyma dodatkową nagrodę za potwierdzanie bloków przez swój węzeł, a także nagrodę w postaci prowizji od wszystkich transakcji w sieci;
 • Możesz wyświetlić instrukcje dotyczące wdrażania i konfiguracji na https://wallet.blockchain.mn/witness  po osiągnięciu 3 rangi i przełączeniu się na konto świadka;
 • Wiadomości o przejściu do fazy decentralizacji będą regularnie publikowane w oficjalnych mediach EDC Blockchain.

Sposób naliczania prowizji w zależności od rangi

Rangi i narzędzie do wypalania monet dodane do portfela EDC Blockchain 1

Jak podnieść swoją rangę

 • Ranga jest obliczana na podstawie liczby monet spalonych przez cały czas.
 • W portfelu zaimplementowano palnik monet. Wysyłając określoną liczbę monet EDC na konto wypalarki monet, monety są nieodwołalnie usuwane z obiegu, pomagając użytkownikowi zwiększyć ich rangę.
 • Zwiększając swoją rangę, zyskujesz możliwość zastania kontem świadka i obniżenia prowizji za wszystkie transakcje.

Liczba monet do spalenia, aby osiągnąć rangi

Rangi i narzędzie do wypalania monet dodane do portfela EDC Blockchain 2

Aktualizacje portfela EDC Blockchain umożliwiają wszystkim aktywnym użytkownikom rozwój i otrzymywanie nagród w zamian za swoją aktywność. Im więcej monet zostanie spalonych, tym wyższa Twoja ranga i niższa prowizja. Dodatkowo stwarza to lepsze warunki do tworzenia niedoboru monet EDC, co zwiększa jego wartość. Awansowanie ma zdecentralizowane podejście, które pomaga motywować użytkowników do przełączania się na konta obserwacyjne i weryfikowania bloków w celu uzyskania dodatkowych nagród.

Jak zostać kontem świadka i wdrożyć węzeł

Jak zostać kontem świadka i wdrożyć węzeł EDC blockchain

EDC Blockchain to zdecentralizowana platforma blockchain, której koncepcja opiera się na algorytmie Delegated Proof of Stake (DPoS). Pozwala to wszystkim użytkownikom na utrzymanie sieci poprzez zaangażowanie walidatorów działających w imieniu użytkowników podczas podejmowania decyzji.

Zanim walidatorzy będą mogli podjąć konsensusowe decyzje, zespół musi przygotować dodatkowe oprogramowanie i wykonać różne czynności, aby pomóc walidatorom w uruchomieniu stabilnej sieci i kontynuowaniu projektu. Dlatego przeprowadzana jest pierwsza faza decentralizacji, podczas której użytkownicy mogą tworzyć węzły świadków.

Co każdy właściciel węzła (konto świadka) otrzymuje codziennie:

 • Dodatkowa nagroda za potwierdzanie bloków przez ich węzeł;
 • Naliczenie 10% wszystkich opłat transakcyjnych, które są rozdzielane na wszystkie konta świadków.

Jak przełączyć się na konto świadka i utworzyć węzeł

1) Złóż wniosek o przejście na konto świadka w sekcji „Witness” w portfelu EDC Blockchain.

Jak zostać kontem świadka i wdrożyć węzeł EDC blockchain 2

Uwaga. Przycisk „Wyślij prośbę” staje się aktywny dopiero po osiągnięciu 3. rangę.

2) Instrukcje dotyczące wdrażania i konfigurowania węzła zostaną wyświetlone tutaj po przełączeniu na konto świadka. Wdróż i skonfiguruj węzeł zgodnie z instrukcjami.

Uwaga. Aby uzyskać adres IP głównego węzła do połączenia węzła z ogólnym łańcuchem bloków, skontaktuj się z obsługą techniczną EDC Blockchain.

3) Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 24 godzin. Po potwierdzeniu funkcjonalności węzła administracja potwierdzi Twój wniosek o dodanie konta świadka do łańcucha blokowego, a Ty otrzymasz powiadomienie na swoim koncie osobistym.

4) W najbliższym czasie konserwacji, 17:00 (GMT +8), Twoje konto zostanie włączone do komisji i zacznie potwierdzać bloki. Będziesz mógł otrzymać nagrodę za każdy potwierdzony blok, a także naliczenie wszystkich opłat transakcyjnych.

5) Konto świadka jest ważne przez 365 dni. Po upływie 365 dni konto świadka zostanie automatycznie wykluczone z komisji i nie będzie już potwierdzać bloków. Użytkownik przestanie również otrzymywać nagrody za potwierdzanie bloków i rozliczeń międzyokresowych z opłat transakcyjnych.

6) Mechanizm zarządzania kontami świadków został dodany do EDC Blockchain. Umożliwia to wykluczenie wszelkich relacji świadków z komisji decyzją administracji. Środek ten jest niezbędny do utrzymania stabilnej pracy sieci w przypadku odłączenia i długotrwałej niesprawności węzłów użytkowników.

Warunki tworzenia kont świadków 

 • Łącznie 100 użytkowników może przełączyć się na konta świadków.
 • Nie więcej niż 10 kont świadków można dodać do łańcucha bloków miesięcznie.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z zespołem wsparcia EDC Blockchain.

Uzyskanie możliwości przełączenia się na konta świadków uczciwi i aktywni użytkownicy są nagradzani za potwierdzanie bloków, podczas gdy EDC Blockchain może zrewidować odporność sieci w środowisku bez scentralizowanej kontroli, a także aktywne korzystanie z łańcucha bloków i sposób wprowadzania zmian do konsensusu, co jest doskonałym sposobem na przygotowanie się do uruchomienia niezawodnego publicznego zdecentralizowanego blockchaina.

 

Ucacoin

UCA jest teraz zintegrowany z bankomatami jetcrypto !!!!

 

Energi

Dowiedz się, dlaczego Energi jest kryptowalutą PoS nowej generacji i jednym z najbardziej wszechstronnych blockchainów w branży w najnowszym filmie Mineable.

https://youtu.be/KLRLo1yYwAk?t=429

 

 

ZCore

⚠️ AKTUALIZACJA – ZCore (ZCR) v2.0.2

➡️ https://github.com/zcore-coin/zcore-2.0/releases/tag/v2.0.2

 

StakeCubeCoin

StakeCubeCoin: Portfel internetowy jest już dostępny

StakeCubeCoin Portfel internetowy jest już dostępny

SCC Explorer został zaktualizowany o nową funkcję Web-Wallet obsługiwaną przez ccore.online . Możesz stworzyć portfel, odbierać i wysyłać SCC bez pobierania całego łańcucha.

Bezpośredni link:https://scc.ccore.online/web_wallet

Zwróć uwagę na następujące, ważne informacje:

Podczas tworzenia portfela oprogramowanie portfela generuje kryptograficzną parę kluczy prywatnych i publicznych, których można używać do wysyłania i odbierania dowolnej obsługiwanej wirtualnej waluty za pośrednictwem odpowiedniej sieci wirtualnej waluty.

MUSISZ PRZECHOWYWAĆ POZA USŁUGAMI KOPIA ZAPASOWA WSZYSTKICH DANYCH PORTFELA, W TYM HASŁA, IDENTYFIKATORY, ZAPASOWE ZWROTY, KLUCZE PRYWATNE I ADRESY SIECIOWE.

Jeśli nie utrzymasz kopii zapasowej danych swojego Portfela poza Usługami, nie będziesz mieć dostępu do Wirtualnej Waluty, do której wcześniej uzyskiwał dostęp za pomocą Portfela. Nie odpowiadamy za przechowywanie tych danych w Twoim imieniu

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO