page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

PIVX

 PIVX zajmuje najniższe miejsce w tym sezonie, ale jest na rynku od 2016 r. i osiągnął cenę 13 USD – w 2018 r.

Ten projekt powraca, wyciąga wnioski z jego historii i ma 2 główne cele…

Aktualizacja rozwoju PIVX; Q1 2021. Ta najnowsza aktualizacja obejmuje rozwój GitHub PIVX w ciągu ostatnich 3 miesięcy, w tym wszelkie dodatkowe ogłoszenia i wiadomości dostarczone przez główny zespół programistów w tym czasie.

 

Vitae

VitaeToken jest klasyfikowany jako token klasy A na Coinmarketcap , dążą do perfekcji…

 

Tezos

W lutym sieć Tezos osiągnęła nowy rekord z 100 000 zgłoszeń kontraktowych.

Taka sama liczba wezwań do umów została osiągnięta w marcu tylko w ciągu pierwszych 10 dni. To dobry wskaźnik rozwoju ekosystemu Tezos.

 

OXEN

Ponad 3 lata aktywności Lokinet GitHub wizualizowane w 40 sekund. (Ważne jest, aby oglądać to z włączonym dźwiękiem).

 

Polis

Przypominamy, że do zakończenia migracji z Polis do Binance Smart Chain zostało już tylko 6 dni.

Przypominamy, że do zakończenia migracji z Polis do Binance Smart Chain

Ich łańcuch porusza się nieco wolniej niż przewidywano i wygląda na to, że dotrą do bloku 812.000 w dniu 21.03.2021. Dlatego proszą o wycofanie salda monet z usług masternode lub stakingu i różnych giełd (w tym Whitebit, Birake, Uniswap, Crex24, Blockdex) do 19 marca i migrację na czas.

 

Zcore

Obowiązkowa wymiana Zcore Token (ZCRT)

Obowiązkowa wymiana Zcore Token (ZCRT)

Do 15 kwietnia 2021 r. cały Zcore Token (ZCRT) zostanie przeniesiony z sieci głównej Ethereum do Binance Smart Chain (BSC).

 

BitGreen

Czy widziałeś najnowszą aktualizację wideo? Cotygodniowa aktualizacja BitGreen i sesja AMA # 14

https://youtu.be/8CVL56JbQg0

 

ZENZO

Pierwszy standard Zenzo NFT.

Zenzo zaprezentował w tym tygodniu standard ZFI-1 NFT, który będzie podstawą cyfrowej własności ekosystemu Zenzo. ZFI-1 to pierwszy standard NFT stworzony przez głównych programistów Zenzo Ecosystem.

 

Stratis

Kontrakty Stratis System z końcem marca, które dodają obsługę inteligentnych kontraktów do głównej sieci STRAX opartej na Bitcoin, umożliwiając wdrażanie wybranych kontraktów systemowych. To kolejny krok w realizacji celu, jakim jest wprowadzenie DeFi do Bitcoin.

 

Rapids

A to tylko powierzchnia!

W Rapids w tym roku wiele osiągnięto, a większość celów z mapy drogowej jest gotowa do ukończenia lub jest już ukończona.

 

Syscoin

Będąc monetą OG z 2014 roku, od czasu do czasu patrzą z góry.

Jednak są tutaj 7 lat później, tworząc jedne z najlepszych technologii w crypto . Impreza właśnie się rozpoczęła i nie mogą się doczekać, aby zaprezentować platformy NFT i DeFi.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO