page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

51

POLIS

Właśnie opublikowali podsumowanie wiadomości i aktualizacji z pierwszego kwartału roku!

POLIS Właśnie opublikowali podsumowanie wiadomości i aktualizacji z pierwszego kwartału roku

Sprawdź to tutaj: https://medium.com/@PolisBlockchain/polis-project-q1-recap-01-01-to-03-31-ba6a4ab60f31

Bitcoin 2

Ulepszony portfel internetowy jest teraz online!

  • Możesz już zalogować się przy użyciu starych kluczy i przenieść saldo na nowo utworzone adresy portfeli internetowych.
  • Możesz anulować proces migracji w ciągu 48 godzin od jego rozpoczęcia.

Zalecają sprawdzanie licznika czasu i adresu migracji portfela internetowego raz dziennie, aż do zakończenia migracji.

 

Luxcore

Uwaga Luxcore Community!

Luxcore Community Rx2

Z powodzeniem wdrożyliśmy losową wersję testnetu, procesora górniczego i implementacji warstwy w bazie LUX (baza kodów Bitcoin). Są pierwszym projektem w ekosystemie blockchain, który to zrobił, i czekają na ustanowienie poprzeczki w przyszłych projektach i wdrożeniach ich nowego algorytmu RX2.

Przeczytaj więcej o tym, co to dokładnie oznacza dla Ciebie: https://medium.com/luxcore/randomx-testnet-successfully-launched-in-preparation-of-rx2-5db421b55bb0

 

EDC Blockchain

EDC Blockchain robi kolejny duży krok naprzód! Do wszystkich użytkowników monet EDC i tokenów EDC-20!

EDC Blockchain robi kolejny duży krok naprzód! Do wszystkich użytkowników monet EDC i tokenów EDC-20!

W dniu 6 kwietnia 2020 r. powiązanie monety EDC z tokenem EDC-20 w skali 1:20 zostanie wyłączone. Token EDC-20 całkowicie trafia na otwarty rynek i będzie cytowany z wykorzystaniem przepisów dotyczących podaży i popytu, opartych wyłącznie na otwartym interesie.

Kurs wymiany tokenów EDC-20 zostanie ustalony na zasadach rynkowych, w oparciu o kurs wymiany kryptowaluty Yobit dla pary handlowej EDC / USD.Dzięki uniwersalnemu formatowi EDC-20 możesz przechowywać token w większości portfeli w formacie ERC-20 i mieć dostęp do handlu 24/7 na giełdach . Ograniczona emisja tokenów (1 miliard tokenów) tworzy wewnętrzny deficyt i pozwala handlowcom uzyskać lepszą płynność!

Przypominamy, że 21 kwietnia 2020 r. Odbędzie się historyczne wydarzenie – cena monety EDC zostanie ustalona. Będzie to kolejny etap EDC w drodze do Great Reload, który otwiera nowe możliwości!

Moneta EDC nie będzie podlegać zmienności związanej z globalnym rynkiem kryptowalut. Stabilna wartość monet EDC doprowadzi do lepszej ochrony interesów wszystkich posiadaczy, przedsiębiorców sprzedających swoje towary i usługi na rynku ECRO oraz konsumentów wymieniających monety EDC na towary i usługi. To także dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników funkcji leasingowej: będziesz nadal otrzymywać codzienne premie za leasing swoich monet, a stała cena monety pozwoli ci z pewnością zwiększyć swoje dochody!

Aby kupować monety EDC po stałym kursie i używać ich do uzyskiwania dostępu do wszystkich usług i możliwości Blockchain EDC, skorzystaj z zaawansowanej wymiany partnerów Crocobit P2P!

Wymieniaj swoje cyfrowe zasoby na monety EDC łatwo i bezpiecznie na oficjalnej stronie internetowej https://p2p.crocobit.net/ !

Zespół EDC Blockchain nadal łączy siły, aby wszyscy użytkownicy na całym świecie zachowali swoje szanse na dobre samopoczucie finansowe podczas pandemii i globalnego kryzysu gospodarczego!

Na podstawie licznych próśb użytkowników, którzy chcą, aby ich aktywa nie podlegały wahaniom rynku, a także zbiorowej decyzji aktywnych liderów naszej społeczności międzynarodowej, ustalana jest stała wartość monety EDC .

Począwszy od 21 kwietnia 2020 r. Wartość monety EDC zostanie ustalona na 0,01 USD (równowartość 1 centa amerykańskiego).

Począwszy od 21 kwietnia 2020 r. Wartość monety EDC zostanie ustalona na 0,01 USD (równowartość 1 centa amerykańskiego).

Stała cena monety EDC otwiera nowe możliwości dla każdego użytkownika platformy. Posiadacze będą mogli otrzymywać wyższe premie, wybierając dłuższy okres dzierżawy monet, dzięki czemu leasing będzie dostępny dla jeszcze większej liczby nowych użytkowników. Przedsiębiorcy będący sprzedawcami na globalnym rynku ECRO będą chronieni przed wahaniami kursów walut i zmiennością rynku, co obniży koszty transakcji.

Reagują na wszystkie zmiany na świecie i dbają o to, aby zapewnić każdemu użytkownikowi usługę stabilnych bonusów i dostępnych narzędzi do rozwoju Twojej firmy!

 

TRON

Knight Story jest na żywo na TRON !

Walcz z goblinami, twórz epickie łupy, buduj własną wioskę i nie tylko! Pobierz teraz w Google Play lub Apple Store.

 

Cosmos

Nie masz czasu na śledzenie każdej nowych rzeczy, która pojawia się w ekosystemie Cosmos?

Nie masz czasu na śledzenie każdej nowych rzeczy, która pojawia się w ekosystemie Cosmos

Zapewnili dostęp do comiesięcznego biuletynu Cosmos Hub & Spoke, teraz obsługiwanego bezpośrednio na stronie z biuletynami witryny Cosmos.

Twoje marcowe wydanie jest teraz gorące i gotowe! ? https://cosmos.network/newsletters/2020-03/?utm_content=buffere2e9e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

Energi

v3.0.4 oprogramowania węzła EnergiCore jest już dostępne.

To obowiązkowe uaktualnienie rozwiązuje ostatnie problemy dotyczące wszystkich stosów i masternodów. Skontaktuj się z pomocą techniczną Energi Team lub skorzystaj z funkcji czatu na żywo na ich stronie wiki, aby uzyskać pomoc: https://docs.energi.software/en/home

Co to jest Energi ?

Zobacz to na kanale Domscrypto, obejmującego wszystkie aspekty NRG.

 

DAPS

Zamówienia w przedsprzedaży: dostępne 150 limitowanych portfeli sprzętowychDAPS firmy SecuX!

Zamówienia w przedsprzedaży dostępne 150 limitowanych portfeli sprzętowych DAPS firmy SecuX

Link tutaj: https://officialdapscoin.com/secux-hardware-wallets-pre-orders/

Tylko zamówienia USDC są akceptowane w przypadku zamówień ze względu na dużą zmienność kryptowalut w tej chwili. Żadne opcje fiat nie będą dostępne.

Musisz podać swój adres e-mail, aby SecuX mógł skontaktować się z Tobą w sprawie dostawy po zakończeniu integracji.

 

Giant

Drodzy użytkownicy, w przypadku problemów z synchronizacją z siecią, użyj bootstrap. Stworzyli nowy, który został dodany do najnowszej wersji 1.4.1. Wykonaj następujące kroki, aby użyć bootstrap:

  1. Kliknij poniższy link i pobierz bootstrap.dat.zip: https://github.com/GiantPay/GiantCore/releases/tag/1.4.1
  1. Zatrzymaj / zamknij klienta portfela, jeśli jest uruchomiony
  2. Przejdź do katalogu danych Giant
  3. Usuń TYLKO 4 foldery i 2 pliki, takie jak bloki, chainstate, sporks, zerocoin, banlist.dat i peers.dat z twojego katalogu danych. (NIE usuwaj kopii zapasowych ani wallet.dat)
  4. Wyodrębnij pobrany plik zip bootstrap, a zobaczysz plik o nazwie „bootstrap.dat”.
  5. Umieść plik „bootstrap.dat” w katalogu danych.
  6. Uruchom klienta portfela.

Po uruchomieniu klienta portfela zauważysz, że zaczyna on przetwarzać bloki zawarte w pliku bootstrap.dat. Można to zweryfikować, używając portfela GUI, jak to powiedziecie (w lewym dolnym rogu) „Importing blocks from disk”.

 

PIVX

Jak zmierzyć jakość projektu? Sprawdź ich na GitHub!

PIVX po raz kolejny dostarcza jedne z najwyższych poziomów unikalnych zatwierdzeń w kryptosferze!

Ranking # 7 w ciągu 90 dni.

PIVX po raz kolejny dostarcza jedne z najwyższych poziomów unikalnych zatwierdzeń w kryptosferze

Ogólne rankingi na Github są świetne, ale kto jest najtrudniejszym projektem privacy na świecie?

Oto 90-dniowe spojrzenie na PIVX i inne projekty dotyczące prywatności.

Oto 90-dniowe spojrzenie na PIVX i inne projekty dotyczące prywatności

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO