page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

49

POLIS

U podstaw swojej innowacji Polisbuduje kryptowalutę dla społeczności. Projekt blockchain uważa, że „ludzie dobrze się rozwijają, kiedy mogą się łączyć i swobodnie handlować”. W związku z tym Polis wdraża zaawansowaną technologię blockchain, aby rozwiązać główne problemy globalnej społeczności.

W ekosystemie Polis istnieje wiele projektów, z których wszystkie wskazują na marzenie zespołu o zbudowaniu cyfrowego zasobu dla społeczności. Obecnie projekty te obejmują Kindynos , Polisnodes i PolisPay .

Kindynos powstał w celu tworzenia i wdrażania wysokiej jakości rozwiązań technicznych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, czy jest to inteligentny kontrakt, API, progresywna aplikacja internetowa, zdecentralizowany system, czy oprogramowanie blockchain, Kindynos jest dumny z możliwości wdrożenia bezpiecznego i zoptymalizowanego rozwiązania dla każdej potrzeby technicznej.

Z drugiej strony Polisnode pozwala użytkownikom hostować i monitorować inwestycje masternode. Platforma, która obecnie kosztuje 2,99 USD miesięcznie, obsługuje ponad 20 zasobów cyfrowych.

Wreszcie, PolisPay jest portfelem kryptowalutowym, który nie jest zabezpieczony jako portfel kryptowalut, który upraszcza proces wysyłania i odbierania kryptowalut dla osób fizycznych i firm. Aplikacja obsługuje wiele innych zasobów cyfrowych i ma funkcję wymiany monet na walutę fiducjarną, którą można wydać w dowolnym miejscu. Dzięki PolisPay użytkownicy mogą kupować karty podarunkowe na ponad 600 obsługiwanych usług w ponad 130 krajach.

Mówiąc o postępach projektu, Polis poczynił niezwykłe postępy w ciągu ostatnich kilku miesięcy; najbardziej godne uwagi są wysiłki związane z migracją do łańcucha blokowego Olympus. Po wydaniu nowy protokół stanie się podstawową podstawą kodu łańcucha blokowego Polis, oznaczając koniec Polis będącego rozwidleniem DASH.

ETA dla protokołu Olympus to trzeci kwartał 2020 roku i oczekuje się, że rozwiąże on problemy skalowalności i bezpieczeństwa związane ze starszymi łańcuchami bloków typu Proof of Work i Proof of Stake. Ponadto protokół będzie wykorzystywał konsensus Caspera; mechanizm częściowego konsensusu, który łączy algorytmy Proof-of-Stake z bizantyjską odporną na błędy teorią konsensusu.

Jeszcze w III kwartale pojawiła się wersja 9.0.0 PolisPay, ma zostać uruchomiona. Nowa aktualizacja będzie zawierała niewielką zmianę projektu, a także poprawkę dotyczącą problemów z wypłatami masternodów z portfeli mobilnych.

Poza notowaniem na giełdzie i pracami nad Olympusem w drugim kwartale, zespół Polis wybrał również menedżerów swojej zdecentralizowanej, autonomicznej organizacji. Model zarządzania ma nadzieję sprostać wyzwaniom, takim jak integracja społeczna, pełna przejrzystość i struktura organizacyjna, i opiera się na pięciu podstawowych filarach: Technologia, Społeczność, Biznes, Adopcja i Marketing.

Wraz z postępem i zapałem obserwowanym w drugim kwartale oczekuje się, że zespół Polis zrobi jeszcze więcej w trzecim i czwartym kwartale.

 

Bitcoin2

Zdecydowali się na tymczasową, obowiązkową aktualizację portfela, aby uzyskać kilka ważnych ulepszeń, a nadchodzący halving będzie aktywny, ponieważ kolejne duże wydanie portfela będzie zmienioną prywatnością itp.

Oto aktualnie wprowadzone zmiany dla tej tymczasowej aktualizacji:

  • Poniższe zmiany będą miały zastosowanie, gdy blockchain osiągnie obowiązkowy numer bloku aktualizacji 1141660.
  • Pierwszy i jedyny zaplanowany podział nagrody za blok BTC2 będzie o połowę, a wkrótce po tym zaktualizowani partnerzy odłączą się od tych, którzy mają nie zaktualizowany.
  • Trudność będzie dostosowywana co blok zamiast co 10 bloków.
  • Korekty trudności zostały zoptymalizowane tak, aby średni czas blokowania ponownie wynosił 1 na minutę zamiast bieżącej średniej prędkości około 3 bloków na 4 minuty. To dostosowanie oznacza, że ​​po zmniejszeniu o połowę ilość BTC2 generowanych dziennie wyniesie około 66,667% wcześniej, zamiast tylko 50%. – 129600 bloków (około 3 miesiące) po aktualizacji, nowa kwota utworzona na blok jest zmniejszana o 0,01 BTC2 co 43200 bloków (około 1 miesiąc), aż do osiągnięcia minimalnej, końcowej nagrody 0,2 BTC2 za blok. W przypadku masternodów każda taka redukcja nagrody wynosi 0,0025 BTC2, a dla stakerów 0,0075 BTC2. Więc stosunek nie został zmodyfikowany.
  • W ich niestandardowym algorytmie Proof of Stake zaczynają obowiązywać nowe ulepszenia. Jedną z korzyści nadchodzących zmian jest to, że oczekuje się, że stakerzy będą generować mniej osieroconych bloków. Nadal muszą przetestować te zmiany, ale spodziewają się opublikowania tej wersji na długo przed blokiem o numerze 1141660. Jeśli nie, ten numer bloku zostanie zmieniony. Aktualizacja będzie równie łatwa jak wcześniej, ale masternody również będą musiały zostać zaktualizowane.

 

Zcoin

Zcoin jest dumny z tego, że jest pierwszym zasobem obsługiwanym na platformie Stakehound, która odblokowuje płynność w Znodes i łączy z ekosystemem DeFi.

Zcoin jest dumny z tego, że jest pierwszym zasobem obsługiwanym na platformie Stakehound

Oczekuje się, że produkt stakedXZC pojawi się na początku października, więc bądźcie czujni!

Więcej na: https://zcoin.io/bridging-zcoin-znodes-into-defi-with-stakehound-partnership/

 

DAPS

Nowe portfele internetowe DAPS zostaną uruchomione wkrótce

Nowe portfele internetowe DAPS zostaną uruchomione wkrótce

Portfele internetowe w tym tygodniu będą również przyjazne dla urządzeń mobilnych, co oznacza, że możesz ich używać na telefonie komórkowym, czekając na uruchomienie aplikacji mobilnych w systemach iOS i Android.

Nowy DAPS jest tutaj

 

Qtum

Uwaga społeczność QTUM, wypłaty i wpłaty QTUM $ są teraz dostępne w aplikacji Crypto.com.

 

Syscoin

Wysokie opłaty są plagą ethereum z obecnym szaleństwem DeFi. Czy jesteś programistą ERC20? Sprawdź obecną nagrodę bridge bounty.

 

Blocknet

Ktoś stracił 1400 BTC po użyciu starego portfela Electrum podatnego na ataki sybil.

Nadchodzący portfel XLite Blocknet będzie odporny na takie ataki, ponieważ korzysta z ich sieci serwerów odpornych na sybil.

7 powodów, dla których warto handlować na Block DX

 

EOS

Trampki połączone z AR i blockchain ? Spójrz na tę inwestycję funduszu Galaxy EOS VC.

 

LOKI

Blockswap to nowy produkt DeFi, który umożliwia wymianę krzyżowego łańcucha kryptowalut bez scentralizowanych giełd, opakowanych tokenów lub specjalistycznego oprogramowania.

Nie możemy się doczekać, aż zespół Blockswap zmieni ten whitepaper w rzeczywistość.

Przeczytaj wszystko o wszystkim, co dzieje się w LOKI w tym tygodniu: https://loki.network/2020/08/31/weekly-dev-update-116/

 

Wagerr

Niewielu to rozumie.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO