page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
27

Polis

Sprawdź nowe cotygodniowe polis:

https://medium.com/polisblockchain/polis-project-weekly-updates-03-04-to-03-11-144cd040397c

Sprawdź nowe cotygodniowe polis

Mamy wersję PolisCore v1.6.2. To wydanie jest obowiązkowe dla wszystkich. Celem jest naprawienie generowania superbloków dla budżetu zarządzania.

Wszyscy musimy zaktualizować lokalne portfele i masternody Polis przed superblokiem.

Jeśli użytkownik nie zaktualizuje portfela, masternody rozwidlą się i przestaną otrzymywać nagrody. W przypadku masternodów hostowanych na PolisNodes zajmą się aktualizacją osobiście. Oficjalne portfele znajdują się w oficjalnym repozytorium Github i na stronie internetowej.

https://github.com/polispay/polis/releases/tag/v1.6.2

https://polispay.org/

Pamiętaj, że nigdy nie wysyłają wiadomości bezpośrednio do użytkowników i nie mają zautomatyzowanego bota do przesyłania informacji. Dbaj o bezpieczeństwo i chroń swoje monety.

 

Energi

Z ogromną dumą ogłaszamy, że po miesiącach pracy zespołu Energi, Gen 3 jest już dostępny.

Mamy nadzieję, że jesteś podekscytowany! Zacznij od Mini Przewodnika: https://medium.com/energi/quick-overview-of-gen-3-migration-7e691ec525d3

 

Birake

Minęło trochę czasu i znowu przynoszą wielkie osiągnięcia na ich platformę pomimo krwawego okresu, który mijamy.

Wkrótce będą wdrażać IEO Launchpad funkcję na ich platformach. Wszyscy partnerzy mogą przynieść projekty na ten Launchpad we współpracy z nomi.

Przyniesie to nowych inwestorów i zwiększy popularność platformy Birake. Oprócz IEO Launchpad pracowali również nad  White Label IEO Fundraising Platform rozwiązaniem w pełni markowym, niestandardowym szablonem, wkrótce integracją FIAT i wiele więcej …

Prawdopodobnie 1 – 2 tygodnie i wszystko będzie NA ŻYWO.

 

Bitcoin 2

Na liście platformy Stakecube został wymieniony BTC2. Możesz teraz uzyskać 10 wspólnych gniazd masternode BTC2 i handlować BTC2 na ich giełdzie.

Na liście platformy Stakecube został wymieniony BTC2

Wszyscy korzystający z portfela internetowego, niech sprawdzą swoje salda. Sprawdź, czy na liście ostatnich transakcji jest coś podejrzanego. Dostali 2 raporty o skradzionych funduszach od członków wietnamskiej grupy BTC2 i prawdopodobnie jest ich więcej.

Przyczyną może być odwiedzenie strony phishingowej lub innego exploita. Możliwość wysyłania monet za pomocą portfela internetowego została tymczasowo wyłączona podczas badania tego. Jednak nadal możesz uzyskać dostęp do swoich monet w portfelu internetowym za pomocą portfela podstawowego.

Najbezpieczniej jest teraz zaimportować klucz prywatny portfela internetowego do Bitcoin 2 Core (klikając Narzędzia – konsola debugowania – polecenie importprivkey w portfelu komputera) i wysłać go na inny adres. Oczywiste jest, że nie wpłynęło to na każdego użytkownika portfela internetowego, ale jeśli miało to wpływ na Ciebie, proszę o tym wspomnieć w e-mail: https://www.bitc2.org/contact.

Crex24 współpracuje i poprosił właściciela dwóch adresów związanych z kradzieżą o przejście weryfikacji KYC. Na naszą prośbę twórców projektu wpłaty BTC2 na Crex24 zostały na razie wyłączone, ale ponieważ nie nastąpiły żadne dalsze ruchy z portfela internetowego od czasu wyłączenia możliwości wysyłania z niego, nie poprosili jeszcze żadnej innej giełdy o zatrzymanie depozytów.

Część funduszy została odzyskana, ale potrzebują więcej szczegółów na temat sprawy i co najważniejsze, aby wiedzieć, czy dotyczy to tylko członków grupy wietnamskiej.

Altmarkets również na razie wyłączał depozyty i handel BTC2.

 

Blocknet

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blockneta dotyczące rozwoju i marketingu.

Post na blogu: https://blocknet.co/word-on-the-block-15th-march-2020/

Blocknet Comet 4.1 został wydany!

To wydanie zawiera wiele aktualizacji i poprawek błędów i jest OBOWIĄZKOWĄ aktualizacją dla KAŻDEGO. Musisz zaktualizować przed blokiem 1382400 (szacunkowo 20 marca 5 rano UTC +0).

Pełne szczegóły: https://blocknet.co/blocknet-comet-4-1-has-been-released/

 

Klimatas

Klimatas aktualizacja portfela awaryjnego 1.3.2

Z powodu zablokowanego łańcucha wprowadzili aktualizację portfela. Po aktualizacji działa ponownie prawidłowo.

Pliki portfela do pobrania: https://github.com/klimatas/klimatas-core/releases/tag/1.3.2

 

IOStoken

Oto IOST Weekly Digest #49:

👉 Program IOST Node v2.0 jest już

👉 Partnerzy IOST – UZH Blockchain centrum wspierające edukację w Europie

👉IOST Enterprise AIOU dołącza do HyperLedger

Więcej na: https://iost.watch/iost-watch-weekly-iost-digest-49/

Na dzień 12 marca 2020 r. spalono 19 066 978 538 tokenów ERC 20 i pomyślnie wymieniono na tokeny mainnet, osiągając 90,8% całkowitego obrotu IOST w ciągu jednego roku po uruchomieniu mainnet.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi

Napisz do Nas
KURS CRYPTO