page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

17

Polis

Stworzyli portfel 1.6.7b, który zawiera następujące elementy:

 • Naprawia maksymalną kwotę opłaty, jaką użytkownicy mogą wysłać z portfela.
 • Naprawia odrzuconą transakcję z powodu nieprawidłowej opłaty.

To wydanie NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

Link do pobrania: https://github.com/polispay/polis/releases/tag/v1.6.7b

 

PIVX

PIVX znalazł się w pierwszej dziesiątce najbardziej aktywnych projektów GitHub w ciągu ostatnich 12 miesięcy!

Niedawno PIVX z powodzeniem uruchomił SHIELD w publicznej sieci testowej.?

 

EDC Blockchain

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund? Aukcja EDC to umożliwia!

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia!

Czy jesteś użytkownikiem monet EDC i szukasz nowej możliwości użycia swojej monety? Przedsiębiorca, który chce uzyskać więcej monet bonusowych do wykorzystania w swojej firmie? Użytkownik, który od dawna marzył o nowym gadżecie? A może jesteś hazardzistą i wiesz, jak wygrywać na aukcjach?

EDC Auction to platforma, dzięki której każdy uczestnik EDC Blockchain może zrealizować swój potencjał! Na aukcji EDC możesz pokazać swoje ambicje i pasję, wygrać fajne produkty lub zarobić dodatkowe monety EDC!

Jak uczestniczyć 

Zarejestruj się na https://edcauction.com/ . Wpłać monety EDC na swoje saldo w sekcji „Salda” portfela EDC Blockchain i pamiętaj o wskazaniu MEMO.

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 1

Kopiuj z Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 2

W tej samej sekcji wymień monety na pakiet BID zawierający od 5 do 200 BIDów. BID to wewnętrzna jednostka, za pomocą której możesz uczestniczyć w aukcji. Koszt 1 BIDa to 10 $.

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 3

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 4

Przejdź do strony głównej „Aukcji” i wybierz dostępne licytacje. Zobaczysz, kiedy rozpocznie się kolejna aukcja i możesz przygotować się do licytowania z wyprzedzeniem. Wcześniejsze aukcje i nazwiska zwycięzców są widoczne na tej samej stronie.

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 5

Po rozpoczęciu aukcji na stronie aukcji aktywny staje się czerwony przycisk „Licytuj teraz”. Jeśli prowadzisz w 60 sekund, wygrywasz.

Uzyskanie 1000% zwrotu gotówki w 60 sekund Aukcja EDC to umożliwia! 6

Możesz złożyć dowolną liczbę ofert. 1 BID zwiększa kwotę o 1 $. Im więcej użytkownik składa BIDy, tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Co wygrywa zwycięzca 

Aukcja zwykle kończy się, gdy każdy z uczestników złoży średnio 8-10 BIDów (80-100 $). W ten sposób uczestnik wygrywa dużo więcej niż 1000 $, wydając do 100 $ !!! W takim przypadku Twój zysk wyniesie 1000%! Możesz otrzymać swój przedmiot na dwa sposoby: zorganizować dostawę produktu, płacąc ostateczny koszt partii, lub otrzymać zwrot gotówki w monetach EDC, który zostanie natychmiast zaksięgowany na Twoim koncie.

Dlaczego cashback za EDC 

 • Decydując się na cashback nie musisz czekać na otrzymanie towaru pocztą i nic dodatkowo nie płacić.
 • Cashback EDC jest nieograniczony. Może to być 1000 lub 10000 USD, w zależności od liczby złożonych BIDów, Twojej pasji i matematyki! Otrzymasz dokładnie taką samą kwotę, po jakiej wygrałeś licytację.
 • Spalane jest 50% monet wydanych na zakup BID. Im więcej uczestników wymienia monety na BIDy, tym więcej monet jest spalanych i tym bardziej moneta EDC umacnia się na rynku i zyskuje na wartości.
 • Możesz natychmiast wypłacić zwrot gotówki ze swojego konta aukcyjnego EDC.

Jak korzystać z monet bonusowych  

Po otrzymaniu bonusowych monet na aukcji otwiera się szereg możliwości ich realizacji:

 • Stawianie monet i otrzymywanie w zamian bonusów z depozytu. Pod koniec okresu obstawiania, Twój depozyt wróci na Twoje saldo;
 • Wymiana EDC na BIDy na koncie EDC Auction i dalsze uczestnictwo w aukcjach;
 • Zdobycie pozycji marki (teraz iPhone i MacBook są wylosowane), kupując ją po najniższej cenie;
 • Każdy użytkownik EDC, który złożył choćby jedną ofertę, może zostać zwycięzcą. Jeśli cena początkowa partii wynosi 100 USD, minimalna cena zakupu może wynosić 101 USD (jeśli złożyłeś 1 BID i wygrałeś);
 • Udział w programie partnerskim i zarabianie pieniędzy ze swoim zespołem. Im większy zespół, tym większy dochód.

W zeszłym tygodniu odbyły się dwie aukcje, z których zwycięzcy otrzymali zwrot gotówki EDC na swoje konta EDC Auction. Kolejna aukcja odbędzie się 16 grudnia, na której będzie można wygrać iPhone’a Pro Max lub odebrać monety EDC! Nie przegap!

Życzymy powodzenia!

 

IOST

Chińskie Centrum Informacji i Rozwoju Przemysłu opublikowało XXI rankingi projektów kryptograficznych…

 

MalwareChain

W końcu zakończyli wszystkie testy i moągą udostępnić aktualizację portfela!

Oprócz zwiększenia zabezpieczenia masternodów do 10000 MALW , zdecydowali się zmienić następujące parametry:

 • Nagroda za blok zostanie zwiększona do 15 MALW, ale jednocześnie maksymalna liczba monet zostanie zmniejszona 10 razy , do 35 milionów !
 • Górnik POS otrzyma 10% nagrody za blok ( 1,5 MALW ), Masternode – 13,5 MALW (90%)
 • Minimalna wartość obstawiania zostanie zmniejszona do 50 MALW (z 500).
 • Ponadto w nowej wersji zamknięta została ważna luka, która pozwala na kradzież nagród masternode (jeśli atakujący ma dużą liczbę stawek).

Zmiany zaczną obowiązywać od bloku nr 580000  szacowana data: 19 stycznia 2021 r. zabezpieczenie zostanie zmienione na bloku nr 580720!

Ostrzegam, że nie musisz teraz próbować uruchamiać masternodu z nowym zabezpieczeniem, musisz poczekać do 18 stycznia i dopiero wtedy będzie mógł działać, do tego czasu będą obowiązywały stare parametry (5000 MALW).

Zaktualizowane portfele można pobrać tutaj: https://github.com/MalwareChain/MALW-Core/releases/tag/1.2.0

bootstrap: https://github.com/MalwareChain/MALW-Core/releases

Skrypt https://github.com/MalwareChain/MALW-Core/releases/download/1.2.0/202016120-malwarechain.zip do aktualizacji demona portfela na vps: https://github.com/MalwareChain/MALW-Core/releases/download/1.2.0/vps-update.sh (Ubuntu 20.04 tylko z najnowszymi aktualizacjami!)

 

Energi

Czy znasz już nagrody za obstawianie w tym miesiącu?

Energi nadal przynosi najlepsze zyski w kosmosie

Energi nadal przynosi najlepsze zyski w kosmosie!

 

Rapids

W http://Rapture.TV dokonano ekscytujących postępów ! Spójrz na najnowsze postępy i dotychczasowe osiągnięcia na tych zajawkowych zdjęciach…

 

Ultragate

Już wam powiedziałem, nadchodzą wielkie rzeczy:

?Dzisiaj zawarli umowę NDA z niemiecką firmą zajmującą się nieruchomościami i systemem bankowym. Wkrótce ujawnią więcej, ogromne możliwości przed nami, nie spóźnij się …?

?Polub / RT i opublikuj adres ULG dla losowych #Airdrops !

 

Firo

Posiadacze Firo mogą teraz używać swoich monet do rezerwacji ponad 2,1 miliona hoteli i nieruchomości, a także lotów z 1000 różnych linii lotniczych na rynku.

 

BlockLogic

Pozdrowienia dla społeczności BLTG! Jak już wspomniano, pomyślnie zamknęli kanał #beta-testerów na Discordzie, specjalne podziękowania dla @BLTG | cpass .

Ich kanał #beta-testerów zawiera aktualną listę wszystkich członków społeczności BLTG Beta testujących. Nowi członkowie beta testów są bardzo mile widziani, aby przesłać prośbę o zostanie beta testerem społeczności BLTG na #general-chat?.

 

Sinovate

Chcesz dowiedzieć się więcej o węzłach Infinity i SIN?

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO