page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

22

Polis

Sprawdź nowe cotygodniowe polis 2_2020

Sprawdź nowe cotygodniowe polis:

https://medium.com/polisblockchain/polis-project-weekly-updates-02-12-to-02-18-94619cb48310

 

SafeInsure

SafeInsure Application Beta

To moment, na który wszyscy czekamy! Wielu użytkowników SINS straciło nadzieję, cena monety SINS wzrośnie.

W ten sposób poważny zespół spełnia swoje obietnice. W tym okresie mieli kilka wzlotów i upadków, ale zawsze udawało się im posuwać naprzód. Zespół bardzo ciężko pracował, aby zobaczyć projekt na obecnym etapie i tutaj musimy wspomnieć, że sieć bazowa SINS jest jedną z najbardziej stabilnych i niezawodnych, a oni zawsze byli o krok do przodu, abyś mógł zapłacić swoje ubezpieczenie monetą SINS !

Nie mogą wpływać na cenę, a także chcieli mieć znacznie lepszą cenę niż obecnie, ale nie mogą zmusić użytkowników, którzy chcą sprzedawać, aby tego nie robili! Mimo wszystkich trudności i przeszkód nigdy nie przestawali pracować i znajdować rozwiązania, które pozwolą zrealizować projekt, zgodnie z oczekiwaniami społeczności.

Na razie SINS można wykorzystać do opłacenia ubezpieczenia podróży. Starają się zapewnić więcej opcji, abyś mógł mieć dostęp do szerokiej gamy polis ubezpieczeniowych.

Aplikacja jest w trakcie opracowywania, możliwe są błędy API, ale wszystko naprawią na czas!

Jako pierwszy dokonaj ubezpieczenia opłaconego monetą SINS! Aby móc opłacać ubezpieczenie podróżne monetą SINS, musisz uzyskać dostęp do: https://app.safeinsure.io/ i przejdź do sekcji „Rynek”. Jeśli nie masz jeszcze utworzonego użytkownika, musisz się zarejestrować!

Nie trzeba dodawać, że w tle stale rozszerzają funkcje platformy 😉

 

Gold Poker Coin

Sprawdź podgląd gry Gold Poker Room. Table Demo

 

Monkey

MONK KAMIEŃ MILOWY ZAKOŃCZONY,  I JEST NA ŻYWO

Aplikacja została zaktualizowana, a system tokenów działa!

 

Cosmos

Wasmd to aplikacja oparta na pakiecie CosmosSDK opracowana przez Ethana Freya z Regen Network , która obsługuje kontrakty CosmWasm.

Możesz teraz zaimportować x / wasm i kilka linii w app.go, włączyć inteligentne kontrakty na swoim własnym blockchainie.

 

Klimatas

SCAM ALERT! Wygląda na to, że ktoś używa starego konta linku Telegram Klimatas w celu nawiązania kontaktu z ludźmi za pośrednictwem DM i pyta, czy chcesz kupić Klimatas.

On lub ona udaje, że jest Panem Dave’em Hoflandem i chcielibyśmy wszystkim przypomnieć, że Dave nie należy już do zespołu Klimatas. Nigdy nie nawiązują kontaktu  z inwestorami za pośrednictwem DM! Jeśli napotkasz coś takiego, skontaktuj się jak najszybciej z zespołem Klimatas.

 

Energi

W Energi chcą zmienić świat na lepsze.

W Energi chcą zmienić świat na lepsze

Dowiedz się, w jaki sposób wywierają wpływ poza blockchain w ich najnowszym blogu: https://medium.com/energi/beyond-blockchain-d6ee55e6659b

Zcoin

Ogłoszenie o usłudze publicznej: podejmowane są próby oszukiwania użytkowników Zcoin w celu pobrania skompromitowanych wersji ich portfela w celu kradzieży funduszy.

Nie daj się na to nabrać!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO