page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

40

Qtum

Zobacz, co działo się w Qtum w styczniowych aktualizacjach społeczności i rozwoju!

 

ZENZO

⚒️Aktualizacje ZENZO Forge Development

?Wersja 0.5.2:

  • Zaktualizowano nowe logo aplikacji.
  • Problem „blokowania” elementu rozwiązany.
  • Naprawiono przycisk Game Manager Play.
  • Wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów z Menedżerem gier.
  • Dodano przycisk odinstalowania Menedżera gier.
  • Smelting, gdy portfel jest zablokowany wyświetla błąd.

 

Sinovate

Przeczytaj najnowszy artykuł o ich programie HCO. Zawiera szczegółowe informacje o tym, jak znaleźć solidne projekty do długoterminowej inwestycji.

Te informacje są cenne dla osób, które teraz wchodzą w crypto . Koniecznie sprawdź to, aby dowiedzieć się więcej o SIN.

 

Telos

Nadchodzi nowa oferta. Tym razem z bezpośrednia rampa Fiata.

Będziesz mógł kupić Teloscoin za pomocą karty Visa i Mastercard. Zwiększa to użyteczność kryptobay, ponieważ możesz nie tylko kupować przez Teloscoin, ale także teloscoin, aby coś kupić 😉

 

Klimatas

Przeszliśmy długą drogę do tego punktu. Pierwszy produkt Klimatas od czasu ich Centrum.

Minęło trochę czasu i prosili Nas wszystkich o dużo czasu i cierpliwości, ale, Koen i reszta zespołu Klimatas z przyjemnością informują, że w tym tygodniu pełna wersja nowej Platformy Klimatas będzie żyć. Zostanie zintegrowany z główną stroną internetową, która również po raz kolejny została odświeżona. Pierwsze ekrany demonstracyjne i więcej dobrych wiadomości.

Klimatas-Project-Platform

Pierwsze demo na żywo dostępne od czwartku

Otwierają demo na ich aktualnej stronie internetowej ( https://klimatas.com/). Obecnie są zajęci wypełnianiem ostatniej zawartości strony internetowej i otrzymywaniem „końcowych kropek na i”, jak oni, Holendrzy, zwykli to mówić. Oznacza to, że od jutra wszyscy będziecie mogli przekazać darowizny na 4 projekty już wymienione na Platformie Klimatas. Dodali do platformy projekty ponownego zalesiania z One Tree Planted w Kanadzie, Brazylii, Kenii i Hondurasie !

Klimatas-NewHome-Platform

Ale na horyzoncie

Pojawia się więcej dobrych wiadomości… Od piątku wszyscy możecie zgłaszać własne projekty dotyczące zrównoważonego rozwoju! Będą one dokładnie sprawdzane przez Klimatas i sprawdzane pod kątem oszustw.

Chciałbym również ogłosić, że dodali Liquid369 jako programistę blockchain do Klimatas. Jego pierwszym zadaniem będzie aktualizacja łańcucha KTS do PIVX 5.0.2, aby zapewnić stabilną bazę.

Liquid pracuje nad Flitsem już od kilku. Wkrótce w szeregi dołączy więcej członków zespołu. W nowym portfelu przyjrzą się specyfikacjom ekonomicznym Klimatas. Zamierzają nadać projektowi nowe życie i czują, że pewne zmiany mogą przyciągnąć nowych inwestorów. Więcej szczegółów wkrótce.

Obecnie nowa platforma będzie działać na zasadzie scentralizowanej, więc fundusze docierają do portfela Klimatas i zostaną rozdzielone na projekty. Po aktualizacji 5.0.2 zaczyną budować zdecentralizowaną platformę inwestycyjną typu on-chain, gdzie obecne funkcje będą zdecentralizowane i opłacane raz w miesiącu w superbloku.

Następnie możesz przekazać darowiznę bezpośrednio ze swojego portfela na projekty wymienione na platformie, które są również zarejestrowane w sieci .

Więcej szczegółów i harmonogram na ten temat.

Na razie przestanę podawać informacje, ale wkrótce będą mieli o wiele więcej dzięki nowej wersji mapy drogowej, planów na 2021 r. To będzie dobry rok po pracowitym 2020 r., w którym bardzo zmienili kierunki.

 

Stratis

Jak wyszczególniono w Propozycji STRAX, określona ilość tokenów STRAX została zarezerwowana, aby pomóc w finansowaniu projektów zaangażowanych w opracowywanie rozwiązań wykorzystujących technologie Stratis.

Fundusze te będą zarządzane i rozprowadzane w sposób zdecentralizowany poprzez zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO) w łańcuchu. Stratis ocenia obecnie najlepsze możliwe podejście do wprowadzenia DAO do Cirrus Sidechain; jednakże konieczne jest uwzględnienie wielu kwestii związanych z bezpieczeństwem, zwłaszcza gdy kontrakt (y) będzie miał pełną kontrolę nad dużą pulą funduszy na rozwój.

Są teraz w sytuacji, w której programista społeczności jest gotowy w pełni zaangażować się w opracowanie inspirującego rozwiązania DeFi, które podkreśla ich bogatą w funkcje platformę i ostatecznie wnosi wartość do Platformy Stratis. Ponieważ Stratis DAO pozostaje w fazie projektowania, zdecydowali się przeprowadzić głosowanie w sieci na przedstawione propozycje rozwoju, umożliwiając programistom pełne zaangażowanie i otrzymanie wsparcia od społeczności Stratis w celu dalszego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na platformę.

Zażądano umieszczenia na białej liście umowy głosowania w Cirrus Smart Contract Sidechain; zapewnienie operatorom Masternode możliwości głosowania za lub przeciw propozycjom przedstawionym społeczności Stratis. Operatorzy Masternode muszą teraz przejrzeć, przedyskutować i oddać głos, aby umowa głosowania znalazła się na białej liście w sieci, umożliwiając wdrażanie umów głosowania w Cirrus Smart Contract Sidechain.

Żądanie ściągnięcia można znaleźć w ich repozytorium CirrusSmartContracts:   https://github.com/stratisproject/CirrusSmartContracts/pull/35

W przypadku braku Pulpitu Zarządzania Masternode udostępniono poniższy skrypt głosujący za wnioskiem o dodanie do białej listy kontraktów. Jak zawsze, przed wykonaniem sprawdź poprawność podpisu cyfrowego skryptu.

https://www.stratisplatform.com/wp-content/uploads/2021/02/PrivateYesNoVote-Contract-Whitelisting.zip

 

Rapids Network

Najnowsza recenzja ze stycznia dostępna do przeczytania już teraz na medium.

https://rapidsnetwork.medium.com/rapids-network-january-2021-review-6d2778139637

 

Tezos

Kory Hoang, założyciel StablyCoin, dowiedz się więcej o uruchomieniu stablecoina USDS na Tezos.

 

SAPP

Drodzy Przyjaciele SAPP, dodali kolejną monetę do rodziny DECENOMY, nazywa się Cryptoflow.

https://discord.gg/Y3Hrk7HRgT

Moneta charakteryzuje się wiekiem i wciąż silną społecznością. Zmienią przypadek użycia i sprawią, że będzie latać. Wymienili już monetę u MNO i jest obecnie przedmiotem obrotu na Crex.

https://masternodes.online/currencies/CFL/

https://crex24.com/exchange/CFL-BTC

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO