page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

36

StakeCube Coin

Chcesz zobaczyć, jak monety StakeCube SCC mają się do monet innych platform? Sprawdź grafikę poniżej, aby uzyskać więcej informacji!

Chcesz zobaczyć, jak monety StakeCube SCC mają się do monet innych platform

Energi

Oglądaj Fud TV Official i prezesa Energi Ryan Lucchese, którzy  rozmawiają o przyszłości Energiw najnowszym wideo Fud TV.

 

Divi Project

Ricecrypto i TheCryptoZombie rozmawiają między innymi o przyszłości monet altowych w tej dyskusji wideo. Obejrzyj i dowiedz się, co jest na radarach Rice’a i dlaczego! (wskazówka: DIVI)…

 

ColossusXT

COLX został dodany do ARPHost

 

IOStoken

W Zurychu w Szwajcarii (znanym jako Crypto Valley) pan Fuller z MME (prawnik, profesor na Uniwersytecie w Lucernie), szwajcarska agencja rządowa S-GE, IOST, zespół PHI i projekt GUILD firmy PHI omawiali rozwój Szwajcarska filia PHI promująca IOST w Szwajcarii…

 

BLOCKNET

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCKNET jest już dostępne! Sprawdź najnowsze wiadomości Blockneta dotyczące rozwoju i marketingu . Koniecznie SUBSKRYBUJ!

 

Wpis na blogu:  https://blocknet.co/word-on-the-block-30th-j

 

Klimatas

Przeszliśmy blok 535000

Oznacza to, że łańcuch jest teraz załatany dla Fake Stake Modifier V2. Uczciwe nagrody dla wszystkich ponownie Teraz, zastanawiają się, jak umożliwić zimnej tyczce i wkrótce udostępnią na nie dokumentację!

 

SINOVATE

Wywiad SINOVATE

sinovate-backdrop

SINOVATE używa obecnie algorytmu PoW. Biorąc pod uwagę niektóre wyzwania związane z łańcuchami blokowymi PoW, takie jak wysokie wymagania obliczeniowe, atak 51%, skalowalność i czas transakcji, czym różni się SINOVATE? Czy w przyszłości planuje się migrację do Proof-of-Stake?…

Przeczytaj artykuł: https://masternode.buzz/sinovate-interview/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO