page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Stratis

Wydana gra Stratis Red Runner demonstruje NFT, jak zarabiać, korzystając z SDK Unity Stratis

 

Firo

Firo Maintenance Release v0.14.9.1

Jest to wysoce zalecane wydanie konserwacyjne, które rozwiązuje awarie, które mogą wystąpić podczas walidacji FiroPoW w pewnych rzadkich okolicznościach. Dla bezpieczeństwa wykonaj kopię zapasową portfela przed aktualizacją.

Firo wprowadza stripping danych MTP, który zmniejsza rozmiar pamięci masowej łańcucha bloków Firo z 60 GB do 3,5 GB. Wkrótce!

https://firo.org/2021/11/08/mtp-data-stripping.html

 

PIVX

PIVX v5.3.3 Core Wallet został wydany!

Jest to wysoce zalecane uaktualnienie portfela Core, które rozwiązuje wiele problemów związanych z procesem synchronizacji sieci drugiego poziomu, który ostatnio powodował problemy użytkowników podczas poprzedniego superbloku, a także poprawia jego stabilność i wydajność.

Zapraszamy do jak najszybszego uaktualnienia wszystkich portfeli, w tym Masternodów. Ta wersja jest dostarczana z podbiciem wersji protokołu, co oznacza, że ​​Twoje Masternode będą musiały zostać zrestartowane po aktualizacji zarówno portfela kontrolera, jak i demona Masternode.

Portfel v5.3.3 można pobrać tutaj: https://pivx.org/downloads

Oraz w tagu repozytorium GitHub: https://github.com/PIVX-Project/PIVX/releases/tag/v5.3.3

FAQ

  1. Czy muszę uaktualnić?

– Chociaż nie ma blokady egzekwowania i nie będzie hard forka, zdecydowanie zaleca się ulepszenie portfeli przed następnym superblokiem, w tym Masternodami, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów z ostatnio rozwiązanymi problemami z synchronizacją drugiego poziomu.

  1. Czy muszę również uaktualnić moje Masternody?

– Tak, zdecydowanie zaleca się uaktualnienie wszystkich portfeli, w tym Masternodów. Co więcej, pamiętaj, że musisz ponownie uruchomić Masternode z portfela Control po pomyślnym zaktualizowaniu portfela Control i demona Masternode do wersji 5.3.3.

Więcej informacji tutaj: https://pivx.org/news/pivx-v5-3-3-core-wallet-has-been-released

 

Teloscoin

Ustalono zasady Telos 4

Wersja 4 wprowadzi superbloki: co 30 dni jeden blok zarabia 300000 telos. regularna nagroda za blok to 25. Również Telos staje się czystym POS i usuwa Masternody. Obniża to umiejętności techniczne wymagane do uzyskania passiveincome do 0 .

ETA: grudzień 2021

 

Oxen

Oto krótka aktualizacja od CTO Jefferys Kee o tym, nad czym pracowali przez ostatni tydzień.

 

DeFiChain

Coraz większe możliwości rozwoju do DeFiChain

Ekosystem stale się rozwija. Stworzenie wartości, które miało miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy, będzie mocną podstawą dla nadchodzącego wzrostu cen.

Przy wzroście o 55% w ciągu ostatnich 7 dni, moneta DFI jest czwartą monetą o najlepszych wynikach. Co zatem zobaczymy ze zdecentralizowanymi akcjami i pożyczkami?

 

Sinovate

Mamy datę premiery Portfela Mobilnego.

Kolejny ważny krok umożliwi każdemu szybkie zbudowanie InfinityNodes i pomoże Sinovate znacznie rozszerzyć sieć dla przyszłych rozwiązań, takich jak IDS.

Upewnij się więc, że zaznaczyłeś swoje kalendarze na ten czwartek 11/11/2021 w celu instalacji portfela na telefony z systemem iOS i Android. Aplikacja będzie dostępna w kilku różnych językach, aby ułatwić wszystkim korzystanie. Obserwuj Twittera, aby zobaczyć więcej zdjęć i filmów z portfela mobilnego.

 

Zobacz również

Dostępne Airdropy

Dostępne Airdropy #38 Odbieramy SUNNY Airdrop, Sprawdzamy $GAME Airdrop dla $ATOM Holder

 

➡️ Odbieranie Airdrop SUNNY

➡️ Tu sprawdzisz ile dostaniesz GAME

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO