page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

23

TELOS

Moneta TELOS znana z Open Source Blockchain Project Transcendence to nie tylko środek płatniczy, ale nazywamy ją wielofunkcyjną zdecentralizowaną monetą użytkową. TELOS to jedyna prawdziwie neutralna dla klimatu waluta cyfrowa i naszym celem jest przewyższenie Bitcoina zarówno z technicznego, jak i humanistycznego punktu widzenia.

W ciągu ostatniego miesiąca firma TELOS  odnotowała znaczący postęp.

Pierwszą w podsumowaniu tego miesiąca jest nowy portfel TELOS. Co ciekawe, zespół Transcendence zdecydował się porzucić interfejs portfela QT PIVX na rzecz własnego interfejsu użytkownika. Portfel przychodzący jest wyposażony w wiele funkcji, w tym wprowadzenie Cloaked TELOS. Funkcja maskowania obejmuje również wszystkie inne obsługiwane monety.

TELOS nowy portfel

W ramach wdrożenia TELOS wprowadza nowy algorytm – Proof-of-Storage. Do obsługi węzła Proof-of-Storage wymagane jest zabezpieczenie 64 000 TELOS. Ponadto węzeł warstwy 3M zapewni użytkownikom bezpośredni dostęp do QPU komputera kwantowego Q2000 przez 10 minut w miesiącu.

To nie wszystko w przypadku portfela TELOS. Interfejs będzie zawierał raportowanie podatkowe i xTELOS pozwoli użytkownikom zablokować swoje monety i nadal otrzymywać od nich nagrody.

QPU komputer kwantowy Q2000 TELOS

Kolejnym ważnym krokiem milowym dla firmy TELOS jest wprowadzenie rozwiązania Greenbox. U podstaw swojego rozwiązania TELOS stara się zapewnić rozwiązania rzeczywistych problemów.

21 lipca 2020 roku został wysłany pierwszy Greenbox. 

Greenbox został zaprojektowany jako alternatywa dla marnujących energię blockchainów, takich jak Bitcoin. Właściciele urządzenia są zachęcani do uwierzytelniania transakcji użytkowników w łańcuchu bloków TELOS. Oprócz łatwego zarabiania zasobów cyfrowych, operatorzy mogą również przeznaczyć procent swoich dochodów na wsparcie projektów klimatycznych.

Innymi wiadomościami jest BAM Estate GmbH. Platforma i aplikacja BAM są zasilane przez TELOS Coin i Bitcoin Subsidium. Po wydaniu nowego portfela użytkownicy będą mogli zarządzać swoimi tokenami VEND i BAM w portfelu Transcendence.

Warto też wspomnieć, że Transcendence ma nową identyfikację wizualną w postaci nowego logo.

 

Rapids

Ogłosili nowe partnerstwo z Ultragate‼️

Rapids Network Ogłosili nowe partnerstwo z Ultragate

Łączą siły z firmą Ultragate, która opracowuje kilka zdecentralizowanych platform opartych na blockchain do codziennego użytku, dzięki czemu każdy może z łatwością korzystać, zarabiać i poznawać #CryptoCurrency #Fintech #Blockchain.

 

Program nagród za błędy Rapids. Traktują bezpieczeństwo użytkowników RPD bardzo poważnie, dlatego zachęcają do zgłaszania wszelkich błędów, które mogłeś znaleźć w ich ostatnich wydaniach.

✅Portfel podstawowy 3.1

✅Portfel mobilny Rapids Możesz zgłosić wszystko, co znajdziesz za pośrednictwem strony internetowej: https://rapidsnetwork.io/bug-bounty-program/

 

 

Divi Project

DIVI Crypto Podcast Odcinek 66 już dostępny! Wywiad z @AliMizaniOskui Z FiCAS @BTCA_Official.

 

Polis

Nowy cotygodniowy film został właśnie opublikowany!

Dajemy Ci szybki sposób na zanurzenie się w zmianach Polis. W tym tygodniu trochę więcej o projekcie Olympus.

Obejrzyj tutaj:

https://youtu.be/NbdIjyGrkug

 

BitGreen

Chcesz DeFi z BITG ? Być przygotowanym!

BitGreen jest w trakcie tworzenia tokena ERC20 wspierany przez 1:1 przez BITG, którego można używać z Uniswap i innymi zabawami DeFi !

 

EDC Blockchain

Zespół EDC Blockchain przygotowuje blockchain do przejścia na globalną decentralizację. Teraz każdy może zostać jednym z walidatorów, podejmując dowolne decyzje w projekcie i otrzymując nagrody za potwierdzone bloki.

Zespół EDC Blockchain przygotowuje blockchain do przejścia na globalną decentralizację

Ich celem jest podniesienie wartości projektu i nadanie monecie EDC nowego życia w zdecentralizowanym środowisku, które stanie się niezależną wolną strefą ekonomiczną społeczności COIN COIN. Staną się zespołem entuzjastów, nadal rozwijając dodatkowe narzędzia blockchain, ale wprowadzanie zmian w blockchain będzie możliwe tylko poprzez osiągnięcie konsensusu między walidatorami.

Programiści przeprowadzają testy w zdecentralizowanym środowisku i wdrażają i dodają węzły testowe do łańcucha bloków. EDC Blockchain przygotowuje się do udostępnienia użytkownikom możliwości tworzenia kont nodes: na tym etapie będziesz mógł pobrać i zainstalować węzły, po czym zostaną one włączone do łańcucha bloków poprzez głosowanie, a użytkownicy będą mogli otrzymać dodatkowe nagrody za potwierdzanie bloków.

Określenie

Przed pełnym przejściem do decentralizacji rozpoczynamy proces denominacji, w wyniku którego z monety EDC zostanie usuniętych kilka miejsc po przecinku. Oczekuje się, że moneta EDC zyska 1000 razy, ponieważ podaż monet spadnie 1000 razy. Zatem zachowanie rynku w przyszłości będzie zależeć od każdego posiadacza monety. Tylko łącząc nasze wspólne wysiłki, powstrzymując sprzedaż monet, ale je wynajmując, możemy osiągnąć pożądaną wartość EDC.

W trakcie denominacji wszystkie transakcje na giełdach zostały czasowo zawieszone. Po zakończeniu procesu handel rozpocznie się po innej cenie.

Szeregi

Opracowywany jest moduł rang. Użytkownicy będą mogli uzyskać rangi, które będą określać wysokość opłat transakcyjnych, jakie płacą: gdy użytkownik zajmie 3 miejsce, jego prowizja będzie równa 0. Po osiągnięciu określonej rangi użytkownik będzie mógł wdrożyć własny węzeł EDC Blockchain, uzyskać konto nodes i potwierdzić bloki, otrzymując za to dodatkową nagrodę. Dzięki temu tylko aktywni użytkownicy, którzy w zamian za swoją aktywność otrzymują nagrody, będą mogli się rozwijać w EDC Blockchain.

 

Blocknet

Blocknet rozwiązuje dziś duże problemy związane z interoperacyjnością dla zdecentralizowanej gospodarki jutra.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO