page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

47

Tron

TRX na Pool-X 1.1 teraz!

TRX na Pool-X 1.1 teraz

Pool-X uruchomił TRX-Flexible o godzinie 20:00 10 kwietnia 2020 r. – TUTAJ

Oprócz korzyści staking, użytkownicy mogą również uczestniczyć w wydobyciu 250 000 POL każdego dnia!

Szczegóły: https://www.kucoin.com/news/en-trx-flexible-is-available-now-on-pool-x

 

Tezos

Tezos Staking video guide: Delegation for beginners

 

Wagerr

Sport Blockchain zakłady oparte na projekt, Wagerr , zawarła strategiczne partnerstwo z Techpad, a blockchain dostawcy rozwiązań technologicznych. Techpad koncentruje się na optymalizacji interakcji człowieka z technologią blockchain poprzez rozwój interfejsu użytkownika.

Współpraca między Wagerr i Techpad, która rozpoczęła się kilka miesięcy temu, dała początek dwóm produktom – aplikacji Betsmart i dużej aktualizacji Wagerr Pro. Oba projekty będą wykorzystywać swoje mocne strony.

Betsmart.app daje wszechstronny wgląd w działalność bukmacherską za pomocą blockchaina Wagerr, aby zapewnić przejrzyste informacje, nigdy niedostępne publicznie od tradycyjnych bukmacherów.

Korzystając z aplikacji, użytkownicy będą mogli podejmować mądrzejsze decyzje dotyczące zakładów na podstawie danych sportowych.

Betsmart.app daje wszechstronny wgląd w działalność bukmacherską za pomocą blockchaina Wagerr, aby zapewnić przejrzyste informacje, nigdy niedostępne publicznie od tradycyjnych bukmacherów

Wagerr Pro również otrzymał znaczną poprawę w postaci zaawansowanych statystyk bukmacherskich. Użytkownicy mobilnej aplikacji bukmacherskiej będą mieli pełny dostęp do danych i analiz z Betsmart. Obejmuje to między innymi podział całkowitej dystrybucji zakładów, dystrybucji wolumenu i historii kursów.

Zespół zawarł również funkcję wymiany obsługiwaną przez InstaSwap.

Wypowiadając się na temat partnerstwa, David Mah, założyciel Wagerr, powiedział:

Techpad był świetnym partnerem. Jesteśmy pod wrażeniem szybkości, z jaką wprowadzają pomysły w życie. Aplikacja Betsmart jest doskonałym przykładem tego, nad czym pracujemy z naszym programem partnerskim. Uważamy, że z czasem osoby trzecie będą w stanie wykorzystać płynność blockchaina Wagerr bez naszej wiedzy. Z niecierpliwością oczekuję większej liczby partnerstw w ekosystemie Wagerr .

Aby zachęcić użytkowników do uczestnictwa i polecania innym, Wagerr organizuje konkurs polecający dla tych, którzy podzielą się nowościami Wagerr i przyciągną nowych użytkowników.

 

Phore

Nadszedł przegląd Phore Blockchain Q1!

Nadszedł przegląd Phore Blockchain Q1

Informacje podstawowe o :

  • Rynku
  • Rozwoju
  • Synapse Podsumowanie

Szczegóły marketingowe … i wiele więcej!

Przeczytaj o tym, co robił zespół w I kwartale 2020 r. na https://medium.com/@phoreblockchain/phore-blockchain-2020-q1-in-review-986d6ec6bc41

Ten wzrost działań marketingowych jest czymś, co w nadchodzących miesiącach będzie nadal rosnąć… Obserwuj tę przestrzeń!

 

EDC Blockchain

Wymień swój token na monetę – zdobądź 5% bonusu!

Wymień swój token na monetę - zdobądź 5% bonusu EDC Blockchain

Drodzy użytkownicy!

Nowa promocja od EDC Blockchain jest dostępna dla Ciebie do 1 maja 2020 roku , dzięki czemu możesz zdobyć jeszcze więcej bonusów! Otrzymasz 5% więcej monet EDC podczas wymiany żetonów EDC-20!

Warunki są następujące:

  • Wymień tokeny EDC-20 na monety EDC w swoim portfelu.
  • Zdobądź jednorazowy 5% bonus kwoty wymiany w monetach EDC!

Teraz możesz wynająć jeszcze więcej monet EDC i otrzymywać więcej bonusów każdego dnia! Im więcej kwoty wymiany – tym więcej bonusów!

Przygotuj się na gorący miesiąc handlu tokenami EDC-20!

Przygotuj się na gorący miesiąc handlu tokenami EDC-20

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby otrzymać bezpłatne tokeny EDC-20 jednocześnie na czterech giełdach partnerów EDC Blockchain!

Od 21 kwietnia 2020 r. EDC Blockchain wraz z giełdami Bit-Z, Bitribe, Digifinex i XT rozpoczynają wspaniałą promocję dla wszystkich członków społeczności!

Aby otrzymać bezpłatne tokeny EDC-20, wystarczy zarejestrować się na tych giełdach, kupić tokeny EDC-20 i przechowywać token w portfelu przez określony czas!

Po zakończeniu promocji otrzymasz za darmo część zakupionych tokenów!

Zawsze możesz wygodnie wymienić swoje bezpłatne tokeny EDC-20 na dodatkowe monety EDC bezpośrednio w portfelu EDC Blockchain, aby skorzystać ze wszystkich innowacyjnych usług platformy – otrzymywać codzienne premie, wdrażać technologie blockchain w swojej firmie, aby skalować ją, tworzyć własne zasoby cyfrowe , znajdź nowych klientów i otwórz nowe rynki!

Tymczasem, aby być w pełni wyposażonym i otrzymać maksymalną liczbę bezpłatnych tokenów EDC-20, zarejestruj się na tych giełdach i czekaj na dalsze informacje!

 

Qtum

Aktualizacje Qtum za ostatni tydzień:

  • Najważniejsze wydarzenia ->
  • Offline Staking QIP-25 ukończone
  • Audyt bezpieczeństwa Blockchain delegacji monet

Zobacz: https://qtum.org/en/post/development-updates-april-07-12

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO