page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

TRON

TRON raport tygodniowy

  1. Ukończono kodowanie krzyżowe.
  2. Stablecoin USDJ oparty na TRON został oficjalnie włączony do przewodnika CoinMarketCap.
  3. Sieć TRON nadal się rozwija, ponieważ TRON nadal buduje i wzbogaca swój ekosystem TRX

Więcej na: https://medium.com/tron-foundation/tron-weekly-report-04-18-04-24-international-version-f1ceedfeab9a

TRON jest teraz pierwszym projektem blockchain, który ma dedykowaną sekcję w sklepie Samsung Galaxy.

Timeloop jedna z najbardziej oczekiwanych gier na TRON blockchain . Zmiażdż przeciwników i wspinaj się na lidera, aby wygrać krypto!

Timeloop jedna z najbardziej oczekiwanych gier na TRON blockchain

Zagraj teraz na Samsung Galaxy Store.

 

Wagerr

AKTUALIZACJA: Mapa drogowa

Wagerr ma przyjemność zaprezentować najnowszą aktualizację mapy drogowej.

Wagerr ma przyjemność zaprezentować najnowszą aktualizację mapy drogowej

Po miesiącach ciężkiej pracy, ustalania zakresu i negocjacji z naszymi partnerami jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek pewni przyszłości blockchain zakładów sportowych Wagerr!

Dodano nową ligę w Pushka League WePlay!

Turniej podwójnej dywizji jest teraz dostępny na Wagerr

Znajdują się niektóre z najlepszych drużyn europejskich i CIS Dota. Turniej podwójnej dywizji jest teraz dostępny na Wagerr!

 

EDC Blockchain

Do wszystkich członków społeczności EDC

Do wszystkich członków społeczności EDC

Ostatnio wprowadzono wiele zmian w systemie, co doprowadziło do trudnej sytuacji na rynku i w społeczności. Smutne jest to, że zbiegło się to z sytuacją gospodarczą na całym świecie. Większość ludzi na całym świecie stoi obecnie w trudnych czasach i czasami nie są w stanie opracować żadnego projektu, ale przede wszystkim martwią się o utrzymanie stabilności w rodzinie i dobre samopoczucie w domu. Wiele osób przeżywa poważny szok. Ktoś stracił pracę, ktoś stracił majątek, a ktoś stracił cały biznes i nie jest jeszcze jasne, kiedy można wrócić do normalnego, stabilnego życia i zrekompensować straty. Z ich strony

Nie szukają inwestycji, a ich działalność nie polega na sprzedaży monet ani przyciąganiu inwestycji, dlatego nie nakłaniają nikogo do kupowania lub sprzedawania monet lub tokenów – wszyscy są odpowiedzialni za swoje działania, a ich działalnością jest opracowywanie narzędzi blockchain dla przedsiębiorcy.

Narzędzia, które zapewnią możliwość tworzenia osobistych programów lojalnościowych i budowania społeczności konsumentów. Zapewniają narzędzia do programu partnerskiego, w którym na podstawie premii leasingowych powinna nastąpić ekspansja społeczności, która będzie stanowić ogromny rynek wewnętrzny obrotu towarami, gdzie każdy może znaleźć nabywcę swojego produktu lub usługi, inwestora w własny biznes, a może i własną markę. Budują samowystarczalny ekosystem, w którym każdy zaspokaja swoje potrzeby i rozwija się osobiście!

Zdając sobie sprawę z ich pochopnych działań w zakresie zmian, chcą przeprosić  wszystkich i spróbować poprawić sytuację w następujących działaniach:

  1. Handel monetami EDC na giełdach zostanie wznowiony. Dostarczą listę wymian z parą handlową EDC / BTC, a także warunki notowań później, prosimy o cierpliwość.
  2. W tej chwili zostanie przywrócony stosunek wymiany 1:10 EDC-20 / EDC w portfelu. Podczas wymiany monet na żetony monety również zostaną spalone. Ta zamiana zostanie aktywowana 29.04.2020. Przypominamy, że ilość tokenów do wymiany jest zapewniana na koszt innych użytkowników, którzy wymieniają tokeny na monety. Po otwarciu handlu monetami EDC na giełdach zostaną przeprowadzone prace mające na celu rozwiązanie kursu 1:10.
  3. Eksperyment oparty na wielu prośbach liderów społeczności o ustalenie kursu wymiany monet nie powiódł się. Dlatego monety EDC zostaną uwolnione od stałej stawki 1 centa na ich zasoby. Teraz sama społeczność zdecyduje o jej wartości. Mogą jedynie zalecić zachowanie wartości monety. Mamą nadzieję, że wrócą do możliwości ustalenia wartości monety EDC, aby społeczność mogła ustalić cenę swoich towarów i usług, zapewniając je na rynku , a także ustalić ich udział w niektórych projektach.
  4. Wraz z uruchomieniem giełdy Crocobit zostanie dodana para handlowa EDC / EDC-20. Spodziewamy się uruchomienia w czerwcu-lipcu 2020 r.
  5. Pojawi się kilka różnych masternodów. Każdy zespół partnerów, a także projekty partnerskie, będą mogły stworzyć swój tryb główny na podstawie własnych warunków leasingu.
  6. Każdy zespół partnerów niezależnie opracuje swój program partnerski, przygotuje materiały reklamowe i przeprowadzi swoje promocje.
  7. Token EDC-20 pozostanie instrumentem wymiany i będzie kontynuował ścieżkę notowań na innych giełdach, przyciągając więcej uczestników społeczności i handlowców. Jego wartość będzie miała ustaloną, ograniczoną ilość i że zostanie również spalona w zamian za niektóre usługi tworzone przez firmę. Informacje na temat użycia tokena będą konieczne w dalszym ciągu.

Prosimy nie panikować, a także nie rozpowszechniać fałszywych informacji.

 

SafeCapital

SafeCapitalpoprosił Crex24 Exchange o zamknięcie rynku SCAP z powodu problemów z ostatnich kilku miesięcy!

W sprawie wszystkich problemów z wypłatami SCAP skontaktuj się z pomocą Crex! Poprosili ich również o zawieszenie depozytów do czasu zamknięcia rynku SCAP! Dopóki się nie zawieszą, nie deponuj monet SCAP na giełdzie Crex24!

 

Polis

Witaj Społeczność Polis, chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że są teraz na liście StakeCube

Witaj Społeczność Polis, chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że są teraz na liście StakeCube

 

Energi

Masternody są filarami ekosystemu Energi, dlatego zadbali o to, aby uzyskały korzyści, na które zasługują.

Zobacz, jak Energi przoduje w tabeli porównawczej nagród Masternode

Zobacz, jak Energi przoduje w tabeli porównawczej nagród Masternode

 

Syscoin

Syscoin rozpoczął współpracę z Blockgeeks

Syscoin rozpoczął współpracę z Blockgeeks

Organizowanie webinariów edukacyjnych, które dostarczą stosowną wiedzę na temat platformy Syscoin i ekosystemu SYS branży blockchain.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO