page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Simple Pos Pool

PIVX z włączoną funkcją tyczenia na zimno

Simple Pos Pool 21 STYCZNIA 2020 r uruchomił tyczenie PIVX na zimnym portfelu.

Simple Pos Pool PIVX z włączoną funkcją tyczenia na zimno

PIVX wydało najnowszą wersję z możliwością stakowania na zimno. Ta zupełnie nowa funkcja pozwala każdemu przekazać swoje monety komuś, kto postawi je w ich imieniu. Ta funkcja stawiania na zimno PIVX pozwala każdemu użytkownikowi przechowywać monety we własnym portfelu i otrzymywać stawki nawet przy zamkniętym portfelu.

Wielu użytkowników chciało postawić na pulę, ale kwestia bezpieczeństwa była dużym problemem, ponieważ muszą wysłać monety i tracić nad nimi kontrolę. Teraz dzięki funkcji stawiania na zimno PIVX można trzymać monety w swoich portfelach. Jedyne, co muszą zrobić, to przekazać stawkę komuś, kto ma portfel włączony przez24/7 online.

Simple Pos Pool ma kilka portfeli 24/7 online. Uruchomili  jeden udział dla użytkowników, podczas gdy kontynuują grę z pulą stawek i pulą masternode.

Funkcja stawiania na zimno PIVX jest bardzo łatwa do skonfigurowania po stronie użytkownika, a Simple Pos Pool musisz tylko dodać do białej listy adresów użytkownika, aby rozpocząć stawianie w swoim imieniu.

Przeczytaj samouczek wydany przez PIVX, aby poznać każdy szczegół:  https://pivx.org/a-pivx-cold-staking-how-to

Ich adres na zimno

Mają już kilku użytkowników, którzy chcą z imi współpracować, a jeśli chcesz wziąć udział, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami z PIVX i skorzystaj z ich

zimny ​​adres PIVX: Sc71vXG3Hi9h56BmdzXFdThHs6JPWEBqnX

Jeśli dokładnie zapoznasz się z oficjalnym samouczkiem, zobaczysz, że potrzebujesz powyższego adresu, aby przekazać stawkę. Delegowane stawki są całkowicie bezpłatne i nie musisz za to nic płacić. Po prostu skorzystaj i postaw swój PIV bez konieczności posiadania komputera 24/7 online.

Portfel stakera musi dodać do białej listy adres właściciela, aby rozpocząć proces stakowania na zimno. Skontaktuj się z nimi po przekazaniu stawki, aby mogli dodać Twój adres do białej listy byś mógł zacząć zarabiać. Najlepszym sposobem na to jest otwarcie biletu na ich kanale Discord lub wysłanie maila do nich.

Witryna PIV:https://pivx.org

Discord PIV:https://discord.gg/z3wUhmc

SPP Discord:https://discord.gg/ubZFAPr

 

StackofStake

Zer-Dex (ZDX) został wymieniony na platformie StackOfStake w trybie natychmiastowego współdzielonego masternode!

Zer-Dex (ZDX) został wymieniony na platformie StackOfStake

Zer-Dex (ZDX) is a Masternode/Proof of Stake Coin, a form of digital online money using blockchain technology that can be easily transmitted through an online wallet without intermediaries anywhere in the word. It is fast, secure and has privacy for all transactions with almost zero fees.

Linki:

Oficjalna strona: https://zerdex.org/

Block explorer: https://zdxplorer.info/

Statystyki Masternode:https://masternodes.biz/coindetail.php?c=ZDX

Discord:https://discord.gg/kvpCQMT

Telegram:https://t.me/ZerDexCoin

StakeCube

Aktualizacje serwera zakończyły się powodzeniem i wszystko poszło zgodnie z planem .

Dystrybucja stawek / mn nagród / odsetek uruchomiona

Opublikowali również nową stronę docelową możesz się rozejrzeć. Oprócz projektu dostosowanego do backendu zawiera już wiele dodatkowych informacji o aplikacjach, mapę drogową platformy itp.

Nagrody za odsetki

Od następnej wypłaty odsetek otrzymasz 25% zysku od członków zespołu.

Przykład: Twój partner ma 1 BTC w swoim portfelu StakeCube. Otrzymuje 0,00020000 BTC odsetek, zarabiasz 25% = 0,00005000 BTC

Otrzymujesz nagrodę stowarzyszoną od każdego członka zespołu, który kwalifikuje się do odsetek, przy każdej codziennej wypłacie. 25% nagroda stowarzyszona jest premią, nie zostanie odjęta od członków Twojego zespołu, nadal otrzymują pełną stawkę.

Możesz śledzić swoją nagrody w dzienniku aktywności monet (patrz zrzut ekranu). Salda członków zespołu można wyświetlić, klikając nazwę użytkownika na liście zespołów.

 

Inne informacje

Social Send

Ok Cash Coin została zintegrowana z platformą Social SEND wraz z wbudowanym #exchange Happy Social Sending.

Ok Cash Coin została zintegrowana z platformą Social SEND

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 4]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO