page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

35

Zcoin

Dla tych z Was, którzy przegapili 8 Spotkanie Społeczności Zcoin, możecie śledzić podsumowanie wideo!

Spotkanie dotyczyło Lelantusa, halvingu, decyzji dotyczących algorytmów PoW, rebrandingu, integracji DeFi itp.

 

Podsumowanie tutaj:https://zcoin.io/zcoin-community-meeting-8-5th-september-2020/

 

TRON

Pool-X będzie wspierać działalność wydobywczą SUN Genesis, w której użytkownicy mogą postawić TRX na platformie, aby wziąć w nim udział.

Pool-X będzie wspierać działalność wydobywczą SUN Genesis

Produktem dla tego działania jest „TRX-Staking-For-SUN”. Okres aktywności: 20:00 od 9 września do 21:00 16 września UTC + 8 Szczegóły: https://www.kucoin.com/news/en-pool-x-will-support-sun-genesis-mining

Zobacz raport miesięczny TRON z sierpnia

✅ TRON współpracował z Waves Protocol, by osiągnąć masową adopcję między łańcuchowego DeFi przez Gravity

JustSwap został oficjalnie uruchomiony 18 sierpnia

✅ TRC20 – USDT nakład przekroczył 4.3B

✅ DeFi moneta SUN ?

 

QTUM

Czy wiesz, jak postawić QTUM ?

?Co jest Qtum

?Jak można obstawiać aktywa

?Jak stworzyć portfel i postawić qtum

Pełny artykuł –https://medium.com/everstake/how-to-stake-qtum-qtum-complete-guide-b015a3facd28

 

LOKI

Jak znaleźć cebulę w stogu siana? Korzystanie z LNS! Zgadza się, robią postępy w zakresie obsługi LNS dla Lokinet, przybliżając nas o krok bliżej do super odlotowych nazw SNApp.

Przeczytaj wszystko o tym i nie tylko w aktualizacji deweloperskiej LOKI w tym tygodniu: https://loki.network/2020/09/08/weekly-dev-update-117/

 

Bitcoin 2

Zrobili wykres, który szczegółowo pokazuje przyszłą strukturę nagród za blok Bitcoin2. ETA na BTC2 halving to 18 września.

Zobacz:https://www.bitc2.org/bitcoin2-block-rewards

 

Polis

Wydali nowy portfel podstawowy Polis, więcej informacji możesz przeczytać tutaj: https://medium.com/polisblockchain/polis-core-1-6-4-mandatory-update-a919dbed81ac

 

EDC Blockchain

EDC Przejście na zdecentralizowany Blockchain

EDC Przejście na zdecentralizowany Blockchain

Są w trakcie wielkoskalowych zmian wpływających na wszystkie obszary działalności, w tym blockchain.

Trzeba się zmieniać i dostosowywać do nowych warunków, aby nadążać za duchem czasu i czerpać z tego korzyści, a także rosnąć i rozwijać się.

Problem

Firmy lub osoby fizyczne są właścicielami większości projektów, co czyni je scentralizowanymi. Takie podejście ma szereg wad, z których główna polega na tym, że decyzje podejmuje ograniczona grupa osób, bez możliwości wpływania na nie przez innych uczestników. Kiedy wszystkie procesy w systemie znajdują się pod kontrolą niewielkiej liczby osób, po prostu nie mają one wystarczającej ilości czasu lub zasobów intelektualnych, aby podjąć wszystkie decyzje, które przyczyniają się do pomyślnego rozwoju projektu. Deweloperzy podejmują decyzje o uproszczeniu procesów zachodzących w systemie, wprowadzają dodatkowe ograniczenia, a system traci swobodę, stając się mniej wydajnym dla wszystkich uczestników.

Rozwiązanie 

Istnieje pilna potrzeba stworzenia zdecentralizowanej sieci nieprzeniknionej, w której wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział w rozwoju projektu, zostać walidatorami i głosować za określonymi decyzjami.

Obecnym celem EDC Blockchain jest stworzenie zdecentralizowanej publicznej platformy blockchain poprzez wprowadzenie niezależnych walidatorów do obsługi sieci.

Na zdecentralizowanej platformie EDC Blockchain nie będzie głównego serwera do zarządzania wszystkimi informacjami. Wszyscy uczestnicy łańcucha bloków EDC będą właścicielami danych w tej sieci i będą mieli równe prawa. Wszystkie transakcje będą przeprowadzane bezpośrednio między nimi.

Jak EDC przechodzi na podejście zdecentralizowane?

Przejście EDC Blockchain na zdecentralizowany blockchain odbędzie się w dwóch etapach.

Na pierwszym etapie każdy członek łańcucha bloków EDC będzie mógł wdrożyć węzeł i zostać jednym z walidatorów. Walidatorzy są nagradzani za wdrażanie węzłów EDC Blockchain na swoich serwerach i operacje przetwarzania (potwierdzenie bloku). Konieczność sprawdzania operacji przez walidatory systemowe umożliwia przeprowadzanie tylko legalnych transakcji.

W drugim etapie nastąpi przejście na publiczny blockchain. Po zweryfikowaniu działania węzłów pierwszych walidatorów i przegłosowaniu przez komitet decyzyjny włączenia ich węzłów do łańcucha bloków, użytkownicy będą mogli głosować i podejmować decyzje na platformie, jednocześnie nadal otrzymując nagrody za działanie swoich węzły i wydobywanie EDC.

Następnie, przy każdej aktualizacji łańcucha bloków, wszystkie aktualizacje będą koordynowane z partnerami.

 

Jak wdrożyć węzeł EDC Blockchain

Aby wdrożyć węzeł łańcucha bloków EDC na serwerze, należy pobrać dostarczone pliki źródłowe do wdrożenia węzła i postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w specyfikacji serwera.

Następnie, w pierwszym kroku, będziesz musiał złożyć wniosek o dodanie do sieci i spalić określoną ilość monet EDC jako opłatę za wdrożenie węzła. Po sprawdzeniu, czy węzeł jest poprawnie skonfigurowany, istniejący członkowie komitetu będą głosować za dodaniem nowego węzła do łańcucha bloków.

Link do repozytorium pobierania plików będzie publicznie dostępny dla każdego, kto zechce uczestniczyć we wspieraniu sieci, zwiększając wydajność całej platformy EDC Blockchain. Czekajcie na łącze i warunki wdrażania węzła.

Korzyści ze zdecentralizowanego łańcucha bloków

  • Działanie zdecentralizowanego łańcucha bloków EDC jest oparte na algorytmie konsensusu Delegated Proof of Stake. Algorytm ten zapewnia wysoką niezawodność sieci dzięki uczestnictwu w zarządzaniu walidatorami obsługującymi działanie całego blockchain i nie wymagającym ani jednego serwera.
  • Wszystkie dane zdecentralizowanego łańcucha bloków są publicznie dostępne, a jego usunięcie lub modyfikacja jest wykluczone, co gwarantuje przejrzystość wszystkich transakcji.
  • Zdecentralizowane podejście umożliwia uzupełnianie łańcucha bloków o nowe łańcuchy bloków w nieskończoność, skalując w ten sposób sieć.
  • Zachętą do pracy w sieci dla każdego z walidatorów jest nagroda za potwierdzanie bloków w blockchainie. Tak powstają monety.
  • Model zdecentralizowany wykorzystuje zasoby intelektualne większości ludzi do podejmowania decyzji, czyniąc je w każdym przypadku bardziej wydajnymi.

 

Co to jest EDC Blockchain

Jest to wielofunkcyjna zdecentralizowana platforma blockchain, która zapewnia przedsiębiorcom narzędzia blockchain i dostęp do projektów partnerskich. Główną cechą platformy jest bonusowa moneta EDC za prowadzenie kampanii lojalnościowych dla klientów oraz możliwość tworzenia swoich monet lub tokenów za pomocą konstruktora EDC Blockchain.

To wszystko pozwala małym i średnim przedsiębiorcom na uruchamianie startup, rozwijanie i skalowanie biznesu lub projektów, przyciąganie nowych odbiorców oraz wdrażanie swoich możliwości w zakresie technologii blockchain i cyfrowych.

Tworza zdecentralizowany system, aby każdy członek mógł głosować w ważnych sprawach i uczestniczyć w rozwoju blockchainu EDC, tworząc zachętę finansową, dzięki której właściciele węzłów są nagradzani za utrzymanie sieci. Takie podejście jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem, do którego dąży nasza duża społeczność, a które prowadzi do niezwykle pozytywnego rozwoju EDC Blockchain.

 

Energi

Wystarczy 1000 NRG, aby posiadać Masternode i zacząć zdobywać nagrody.

Zobacz, jak Energi zajmuje czołową pozycję na naszej tabeli porównawczej Masternode

Zobacz, jak Energi zajmuje czołową pozycję na naszej tabeli porównawczej Masternode

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO