page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

51

Flits

Zakończyli migrację serwera!

Jak mogłeś zauważyć 10 i 11 listopada, aplikacja działała wolno i nie odpowiadała. To zarówno zła, jak i dobra wiadomość, zła pod względem niedostępności, i dobra wiadomość, ponieważ mają niesamowity wzrost liczby nowych i aktywnych użytkowników.

Dla tych, którzy mają trochę więcej technicznych umysłów: zastąpili całe środowisko API nową strukturą z chmurą prywatną. Są na najwyższym poziomie technicznym z najlepszymi procesorami, pamięcią RAM i dyskami SSD, których mogą użyć do tego rodzaju procesów. W ciągu dnia nadal możesz czasami zauważyć kilka błędów, ponieważ wciąż sprawdzają i poprawiają niektóre systemy.

System jest połączony ze 103 eksploratorami bloków, więc możesz sobie wyobrazić, że wciąż mają jakieś luźne zakończenia. W porządku, jeśli korzystasz z aplikacji w wersji 4.2, w ciągu najbliższych 24-48 godzin nastąpi przełączenie na nową strukturę serwerów. Stare nadal działa.

Co dalej?

Mają duży wzrost liczby aktywnych użytkowników. Mają około 130 użytkowników na minutę, którzy korzystają z aplikacji. Również stosunek użytkowników do aktywnych użytkowników znacznie się poprawia. W 1,5 roku zaszli dość daleko 🙂 W tej chwili przygotowujemy tłumaczenie aplikacji.

 

StackOfStake

Sieć UBIX będzie dostępna w StackOfStake w tym tygodniu!

Sieć UBIX będzie dostępna w StackOfStake w tym tygodniu

UBIX Network is a unique DAG network that allows users to create their own blockchains with different consensus logic. These blockchains form an integral 100% p2p network with common address spaces, transactions and smart contracts. This allows private and public blockchains to coexist in a single network.

Poznaj mapę drogową UBIX i zespół na  https://kb.stackofstake.com/cryptocurrencies/ubx

Podstawowe jednostki ekosystemu sieci UBIX:

  • Ubikiri – interfejs do aplikacji sieciowych UBIX
  • SilentNotary – usługa potwierdzająca istnienie zdarzenia
  • UBIX.exchange – zdecentralizowana giełda

Społeczność UBIX Network Telegram  https://t.me/UBIX_Network

 

MyCointainer

? Miło nam poinformować, że Matic Network został wymieniony na MyCointainer!

Miło nam poinformować, że Matic Network został wymieniony na MyCointainer

Matic Network rozwiązuje problemy ETH, budując zdecentralizowaną platformę przy użyciu zaadaptowanej wersji frameworka Plasma, która zapewnia rozwiązanie dla szybszych i niezwykle tanich transakcji z finalnością w głównym łańcuchu.

?Wpłać, aby rozpocząć stawianie MATIC i zdobyć nagrody

?Odwiedź: MyCointainer

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO