page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Flits

Właśnie wprowadzili nowy protokół.

Oznacza to, że osoby korzystające z portfela 1.0.2 są teraz odłączone od sieci. Eksplorator nie ma jeszcze nowego portfela, więc wkrótce nastąpi. Do tego czasu NIE używaj Crex24.

To męczące, jak wolno reagują …

Zaktualizowane usługi: aplikacja Flits, MNO, Birake, Crex24, Stakecube, STEX

Flits Epay Card i FLS cold staking są już dostępne

Niektórzy z was już zauważyli, ale od wtorku 15 września możecie zamówić kartę Flits Epay.

Aby to zrobić, przejdź do aplikacji, kliknij przycisk z trzema paskami, przejdź do karty ePay i zamów jedną. Rozpoczynają wysyłkę pierwszych kart pod koniec tego tygodnia, następnie otrzymujesz kod śledzenia, a następnie aktywujesz go i doładowujesz po otrzymaniu.

Ponadto włączono coldstaking dla FLS. Oznacza to, że możesz teraz używać aplikacji Flits do obstawiania FLS! Przejdź do swojego portfela FLS, kliknij „Cold Staking” i zdeponuj kilka monet. Po 600 potwierdzeniach zaczną stakować!

Przedstawiamy nową markę Flits.

Pracują nad ulepszonym UX i UI dla aplikacji, sieci i strony internetowej Flits, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia i więcej funkcji w aplikacji. Uważaj na aktualizacje!

 

MyCointainer

? Przedstawiamy nową monetę ?

Z przyjemnością informujemy o integracji PIVX na MyCointainer Exchange

Z przyjemnością informujemy o integracji PIVX na MyCointainer Exchange. Kup swój $PIVX z Fiatem lub Crypto i otrzymaj za to darmowy bonus za każdym razem.

 

StakeCube

W usłudze MineCube kopanie DASH, jest już dostępny!

W usłudze MineCube kopanie DASH, jest już dostępny!

Nowa aktualizacja platformy umożliwia teraz wydobywanie DASH za pośrednictwem MineCub .

Link: STAKECUBE

Cena: 3 $ w StakeCubeCoin za 1 GH

Opłata: 5%

Dowód wydobycia: Xi57hMvFoCW1rE2C8sCNUBW4S7Ty4D3owN

Dostawca: MeaTec.io

Pierwszych 6 górników StrongU pracuje już przez około 12-24 godziny, kolejne będą dostępne w zależności od zapotrzebowania i dostępności. Pierwsza dystrybucja nagród do portfeli użytkowników na StakeCube nastąpi 18 września,  potem codziennie.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO