page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nexo  to platforma i system wymiany kryptowalut DeFi, za pomocą której możesz handlować, pożyczać lub wydawać kryptowaluty. Ten przegląd omówi kluczowe usługi giełdy, przedstawi strukturę opłat, zbada regulacje i systemy bezpieczeństwa Nexo oraz rozważy zalety i wady otwarcia konta.

Recenzja Nexo – Przegląd

Historia Nexo

Nexo zostało założone w 2017 roku przez trzech inwestorów finansowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w instytucjach europejskich. Celem platformy jest wprowadzenie profesjonalnych usług finansowych do świata kryptowalut i aktywów cyfrowych. Z zarządzanymi aktywami o wartości ponad 12 miliardów dolarów i ponad milionem użytkowników, giełda szczyci się tym, że jest największą i najbardziej zaufaną instytucją pożyczkową w branży finansów cyfrowych.

Nexo-Logo

Podobnie jak większość platform, Nexo opiera się na blockchain, ale umożliwia pożyczkę kryptograficzną , a to ułatwia użytkownikowi dostęp do natychmiastowych pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami.

Platforma powstała w 2018 roku, a w ostatnich latach zaczęła zdobywać coraz większą popularność na rynku kryptowalut. Antoni Trenchev jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym Nexo. Slogan Nexo brzmi „Banking on Crypto” i stara się zastąpić usługi oferowane przez tradycyjne usługi bankowe wykorzystujące aktywa kryptograficzne.

Recenzja Nexo – Funkcje

Nexo promuje model, w którym użytkownicy mogą nie tylko pożyczać swoje kryptowaluty, ale także pozyskiwać dla nich pożyczki. Mogą również wpłacać, pożyczać, uzyskiwać odsetki od swoich aktywów kryptograficznych i mogą natychmiast uzyskać dostęp do walut fiducjarnych, bez uzależnienia od oceny kredytowej. Nexo to jedna z platform pożyczkowych, która umożliwia pożyczanie gotówki lub dowolnych stablecoinów bez sprawdzania zdolności kredytowej. Pożyczki Nexo polegają na pożyczaniu kryptowalut innym podmiotom. Nexo to doskonała platforma do pożyczania i zarabiania na oszczędnościach.

Nexo jest wspierany przez technologię blockchain, która zapewnia przejrzystość w jego działaniach. Ułatwia również przetwarzanie inteligentnych kontraktów w Ethereum i przechowuje odpowiednie tokenizowane dane dla transakcji.

Platforma Nexo pozwala użytkownikom kupować, pożyczać ponad 40 obsługiwanych kryptowalut , a także waluty fiducjarne, takie jak USD, EUR i GBP. W zależności od rodzaju konta, użytkownicy mogą zarobić od 6% do 12% odsetek od nieaktywnych oszczędności. Giełda oferuje również pożyczki kryptowalutowe z oprocentowaniem nawet 5,9%.

Recenzja Nexo – O Nexo

 

Cechy

Przyjrzyjmy się kilku cechom, które sprawiają, że Nexo jest wyjątkowo dobrą platformą dla wszystkich typów inwestorów.

Nexo oferuje szybką rejestrację, w ramach której konto można założyć w ciągu zaledwie kilku minut, a oni mogą wpłacać na swoje konto gotówkę, fiat lub kryptowalutę. Użytkownik musi odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących jego danych osobowych, a po potwierdzeniu konta może rozpocząć. Platforma jest bardzo prosta, a jej układ jest łatwy w nawigacji, szczególnie dla nowych użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w platformach handlowych lub przesyłaniu kryptowalut. Za pomocą kilku kliknięć mogą natychmiast wyświetlić swoje zasoby, dostępny kredyt lub cokolwiek pożyczyli.

Nexo oferuje również użytkownikom uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby uniknąć naruszenia bezpieczeństwa i zapewnia maksymalną ochronę inwestycji użytkownika.

Gdy konto zostanie otwarte i zasilone pieniędzmi fiducjarnymi lub kryptowalutą, Nexo automatycznie nalicza naliczone odsetki każdego dnia. Przekaże je bezpośrednio na konto użytkownika.

Ponadto Nexo wysyła użytkownikowi powiadomienie w aplikacji i informuje użytkowników, że ich odsetki są zdeponowane i ile zarobili jako odsetki. Użytkownicy Nexo nie muszą czekać miesiąca, jeśli chcą wykorzystać odsetki składane na swoim fiat lub kryptowalucie.

Uruchom portfel NEXO >

Pożyczanie kryptowalut Nexo

Użytkownicy Nexo mogą uzyskać natychmiastowy dostęp do pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami bez sprawdzania zdolności kredytowej. W zależności od kwoty kredytu, którą chcesz wykorzystać, będziesz potrzebować podstawowej lub zaawansowanej weryfikacji tożsamości. Możesz zostać poproszony o dostarczenie dokumentów potwierdzających, aby otrzymać zaawansowaną weryfikację. Poza tym nie ma innych kryteriów kwalifikujących do pożyczania w Nexo.

Po weryfikacji możesz rozpocząć proces pożyczania. Najpierw musisz zdeponować trochę krypto. Wszystkie pożyczki fiducjarne są zabezpieczone co najmniej 200% zabezpieczeniem kryptograficznym. Oznacza to, że jeśli chcesz pożyczyć 25 000 $, będziesz potrzebować co najmniej 50 000 $ w Bitcoinie lub innym altcoinie jako zabezpieczenia. Niektóre z głównych monet, które możesz wpłacić, to BTC , ETH ,  XRP , LTC , XLM , BCH , EOS , LINK , TRX ,  BNB , PAXG i NEXO. Jednak regularnie dodawane są kolejne nowe monety.

Następnie kliknij „Wypłata środków z linii kredytowej”. Zobaczysz dostępną kwotę pożyczki i otrzymasz dwie opcje finansowania klasy aktywów. Pierwsza opcja to pożyczka w walucie fiducjarnej, która wymaga podania danych konta bankowego. Do wyboru jest ponad 40 walut fiducjarnych.

Drugą opcją jest otrzymanie pożyczki w USDT ( Tether ) lub USDC ( USD Coin ), co będzie wymagało podania adresu portfela pożyczki w stablecoinach. W przypadku Nexo minimalna kwota pożyczki wynosi 500 USD dla fiat i 50 USD dla stablecoinów. Maksymalna kwota to 2 000 000 USD. Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami Nexo można wydać w dowolnym momencie.

Jeśli wartość rynkowa Twoich aktywów wzrośnie, Twój limit kredytu wzrośnie automatycznie. Jeśli wartość rynkowa Twoich aktywów spadnie, przez co zabezpieczenie będzie niewystarczające, otrzymasz powiadomienia o dodaniu większej ilości środków. Crypto może być automatycznie przelane z portfela oszczędnościowego.

Podobnie jak popularne platformy handlu kryptowalutami, Nexo ma swoją giełdę, która pozwala obecnym użytkownikom na natychmiastową wymianę ponad 75 aktywów kryptowalutowych, a także kilku par walut fiducjarnych. Giełda działa jak broker, a inwestorzy mogą jednocześnie łączyć się z więcej niż pięcioma giełdami, aby porównać najlepsze ceny różnych kryptowalut.

W przypadku znacznego spadku wartości aktywów zabezpieczających, klient zostanie ostrzeżony, aby dodać więcej zabezpieczenia. Klient zostanie o tym powiadomiony, a częściowe automatyczne spłaty kredytu rozpoczną się dopiero po wzroście LTV do 83,3%. Jako pożyczkobiorca masz zawsze możliwość przeniesienia większego zabezpieczenia w dowolnym momencie. Wskaźnik  Loan-to-Value (LTV) to termin finansowy używany przez pożyczkodawców do wyrażenia stosunku pożyczki do wartości zabezpieczenia.

Mówiąc inaczej, pomiar salda pożyczki w stosunku do wartości aktywów zabezpieczających jest przedstawiany jako stosunek pożyczki do wartości (LTV).

Recenzja Nexo — produkty i usługi

Stopy procentowe

Roczna stopa oprocentowania (APR) zapłacona za pożyczkę Nexo zależy od procentu salda Twojego portfela przechowywanego w NEXO, natywnych tokenach platformy. Saldo Twojego portfela to łączna wartość Twojej linii kredytowej i portfela oszczędności. Niektórzy konkurenci, tacy jak YouHodler, Celsius, BlockFi i SwissBorg, nie mają własnych tokenów natywnych. Podobnie jak w przypadku każdej innej kryptowaluty, wartość i cena akcji tokenów NEXO na USD zmienia się wraz z popytem. Możesz kupić natywne tokeny na platformie i innych głównych giełdach w zamian za fiat i inne akceptowane kryptowaluty.

Jeśli nie posiadasz lub nie posiadasz kilku tokenów natywnych (podstawowy poziom lojalności), Twoje oprocentowanie wyniesie 13,9%. Jeśli co najmniej 1% salda portfela znajduje się w tokenach NEXO (srebrny poziom lojalnościowy), odsetki wyniosą 12,9% APR. Jeśli ponad 5% salda to tokeny natywne (złoty poziom lojalności), odsetki wyniosą 8,9% APR. Wreszcie, jeśli ponad 10% Twojego salda przypada na tokeny natywne (platynowy poziom lojalnościowy), odsetki wyniosą 6,9%.

Odsetki zostaną potrącone z dostępnego limitu, a spłaty można dokonać w dowolnym momencie. Nie ma rat.

Możesz spłacić za pomocą fiat (USD, EUR, GBP), krypto lub dowolnej kombinacji tych dwóch. Nie ma minimalnej kwoty spłaty w fiat, ale istnieją minimalne kwoty spłaty, jeśli spłacasz za pomocą krypto.

Pożyczki Nexo Crypto

Możesz zarabiać na odsetkach, przechowując krypto i fiat w portfelu Nexo. Ten portfel akceptuje USD, GBP i EUR, ponieważ obsługiwane są waluty fiducjarne i kryptowaluty, w tym BTC, XRP i XLM. Czas wpłaty dla fiat, w tym GBP, wynosi od jednego do trzech dni roboczych. Minimalne depozyty mają zastosowanie w wysokości 10 USD, 10 GBP, 1000 EUR i 0,001 BTC.

Oprocentowanie będzie zależeć od rodzaju warunków oszczędzania, które wybierzesz dla swojego depozytu oraz ilości posiadanych tokenów natywnych. Możesz także wybrać między oprocentowaniem w naturze (w tej samej walucie, co Twój depozyt) lub w tokenach NEXO.

Zarobki różnią się w zależności od kryptowaluty i fiat oraz tego, czy Twoje depozyty są w krypto lub Nexo. Niektóre przykładowe stopy procentowe są wymienione poniżej:

Moneta Zarabiaj w naturze Zarabiaj w Nexo

(Dodatkowe 2%)

USDT 10% 12%
USDC 10% 12%
DAI 10% 12%
BTC 6% 8%
ETH 6% 8%
LTC 6% 8%
EOS 6% 8%
XRP 6% 8%

 

W sumie do depozytu przyjmuje się 40 kryptowalut, 6 stablecoinów i 3 fiaty (USD, EUR, GBP). Warto zauważyć, że Nexo oferuje obecnie 12% APR we wszystkich trzech walutach fiducjarnych.

Uwaga:  w lutym 2022 r. Nexo wstrzymało swój produkt Earn Interest dla nowych klientów z USA. Obecni klienci nadal będą mogli zarabiać i wypłacać, ale nie mogą dodawać do niego kolejnych depozytów.

Odsetki można zarobić na kryptowalutach i stablecoinach. Crypto płaci do 8%, podczas gdy stablecoiny płacą do 12%. Odsetki są naliczane codziennie, co oznacza, że ​​codziennie otrzymujesz wypłatę odsetek. Pieniądze można dodawać i wypłacać w dowolnym momencie. Nie ma żadnego okresu blokady depozytów.

Uruchom portfel NEXO >

Warunki elastyczne

Oszczędności, które wpłacasz do swojego portfela, generują codziennie odsetki i są dostępne do wykorzystania, handlu lub wypłaty przez cały czas. Jeśli przechowujesz kryptowaluty, takie jak XLM, i zdecydujesz się zarobić odsetki w naturze, Twoje roczne odsetki wyniosą od 4% dla klientów podstawowego poziomu lojalności do 17% dla klientów platynowych. Jeśli przechowujesz fiat, oprocentowanie będzie wynosić od 8% do 12%, a jeśli przechowujesz stablecoiny, takie jak USDT, oprocentowanie waha się od 8% do 10%.

Jeśli zdecydujesz się na oprocentowanie w NEXO, do standardowego oprocentowania zostanie doliczone 2% oprocentowania – na przykład klient platynowy przechowujący fiat z odsetkami płaconymi w NEXO będzie miał roczne oprocentowanie 12%.

Ustalone warunki

Deponowanie kryptowalut lub fiat na stałych warunkach spowoduje zablokowanie aktywów na określony czas, ale przyniesie wyższe odsetki. Jednomiesięczny terminowy depozyt kryptograficzny zwiększy Twoje standardowe oprocentowanie o 1%, a trzymiesięczny terminowy depozyt fiat zwiększy Twoje standardowe oprocentowanie o 4%.

Podwyżka o 2%, jeśli zdecydujesz się na zaciągnięcie odsetek w NEXO, obowiązuje również, więc oznacza to, że Twoje maksymalne oprocentowanie w krypto wyniesie 8% (5% dla klientów platynowych + 1% dla lokaty terminowej + 2% dla odsetek NEXO) i maksymalne oprocentowanie dla fiat wyniesie 12% (6% dla klientów platynowych + 4% dla lokaty terminowej + 2% dla oprocentowania NEXO).

Jeśli włączysz automatyczne odnawianie, lokaty terminowe będą odnawiać się automatycznie. Otrzymasz wszystkie zarobione odsetki na koniec okresu.

Nexo-Platform

 

Token Nexo

Natywnym tokenem Nexo jest „ Nexo Token ”, platforma do pożyczania pieniędzy, która dzieli 30% zysku netto swoim lojalnym klientom w formie wysokodochodowych dywidend. Według strony internetowej, moneta Nexo jest pierwszym tokenem aktywów wypłacającym dywidendę i wypłaciła już ponad 9 milionów w ciągu ostatnich trzech lat posiadaczom Nexo

Według recenzji Nexo, token zapewnia użytkownikom kilka korzyści, takich jak:

 • Użytkownicy mogą zarobić 12% APR za depozyty stablecoin, GBP, EUR, USD.
 • Mogą również zarobić 8% APR za ETH, BTC, XRP, LTC, BCH, BNB, EOS, XLM, LINK itp.
 • Mogą pożyczyć na 5,9% APR rocznie na natychmiastowe linie kredytowe Nexo.
 • 30% zysku netto Nexo jest dzielone z posiadaczami tokenów Nexo poprzez dywidendy.Recenzja Nexo – Token

 

 

Korzyści z tokena Nexo

Korzyści z tokena Nexo

Czy token NEXO to dobry zakup?

Całkowita podaż NEXO jest powiązana z 1 miliardem tokenów, obecnie w obiegu znajduje się 560 milionów. Cena tokena oscylowała wokół 0,09 USD i 0,50 USD przez pierwsze trzy lata jego istnienia, ale eksplodowała do 3,60 USD+ w 2021 roku.

Ta recenzja Nexo nie zapewni porady inwestycyjnej, ale warto wziąć pod uwagę zmienność tokena w porównaniu z długowiecznością firmy. Token NEXO został wprowadzony na rynek zaraz po hossie w 2017 r., Ale największy wzrost odnotował w 2021 r., obok hossy w 2021 r.

To, czy NEXO jest dobrym zakupem, czy nie, może sprowadzać się do tego, czy planujesz zatrzymać token, aby otrzymywać zyski firmy lub zwiększyć RRSO na koncie odsetkowym – oczywiście poza czystymi spekulacjami.

Inne platformy kont odsetkowych kryptowalut mają podobne tokeny: Celsius ma CEL, Crypto.com ma CRO. Wydają się być sposobem na zakotwiczenie i zachęcenie wczesnych użytkowników do korzystania z platformy i przechowywania tokena.

Token NEXO stanowi podstawę ekosystemu pożyczek i depozytów; posiadanie tokena uprawnia kupujących do 30% udziału w zyskach firmy, podobnie jak dywidenda. Nexo twierdzi, że od 2018 roku zapłacił posiadaczom tokenów ponad 9 milionów dolarów.

Jeśli użytkownicy zdecydują się na Zarabianie w NEXO, natywnym tokenie Nexo, ich stopy procentowe wzrosną o 2%.

NEXO APY po wybraniu opcji Zarabiaj w Nexo

 

Obliczanie odsetek

Aby obliczyć dzienne oprocentowanie, pomnóż wielkość swojego konta przez stopę procentową i podziel przez 365. Oto przykład obliczenia odsetek XRP:

Jesteś użytkownikiem platynowym i wpłacasz 1000 XRP na elastycznych warunkach, interesując się tokenami natywnymi. Oznacza to, że Twoje oprocentowanie wyniesie 7% (5% dla użytkowników platyny + 2% dla odsetek NEXO). Twoje dzienne odsetki wyniosą 1000 x 0,01918% = 0,1918 XRP dziennie, przeliczone na USD, a następnie na tokeny natywne.

Konto odsetkowe kryptowaluty Nexo

Użytkownicy mogą zarobić 10% na stablecoinach, takich jak USDT, USDC, PAX, TUSD, DAI, HUSD i 6% na BTC, BNB, ETH, XRP, LINK, BCH, LTC, TRX, PAXG i XLM, jeśli wybiorą opcję „Zarabiaj w naturze”. Zarabianie w naturze oznacza, że ​​użytkownicy będą zarabiać na walucie bazowej; Depozyty BTC będą zarabiać w BTC.

NEXO APY po wybraniu opcji Zarabiaj w naturze

Uruchom portfel NEXO >

Zarabiaj odsetki na NEXO

Oprócz zarabiania odsetek od kryptowalut i fiat, które przechowujesz w swoim portfelu, tokeny NEXO generują odsetki. Jednak codziennie będziesz zarabiać na wszystkich posiadanych tokenach natywnych, zarówno w portfelu, jak i jako zabezpieczenie. Odsetki od Twoich tokenów są ustalone na poziomie 7%, wypłacane codziennie.

8 czerwca 2021 r. Nexo przeprowadził głosowanie dla posiadaczy tokenów, aby wybrać między poprzednim systemem opartym na dywidendzie a dzienną wypłatą odsetek. Giełda wypłacała posiadaczom tokenów 30% swoich dochodów w formie dywidend, ale ponieważ większość użytkowników wybrała dzienną wypłatę odsetek, ostatnia dywidenda NEXO miała miejsce w czerwcu 2021 r., a posiadacze otrzymują teraz codzienne płatności.

Portfel Nexo

Aby uzyskać dostęp do zainteresowania giełdy uprawą plonów, potrzebujesz aplikacji portfela Nexo. Jest dostępny do pobrania za darmo na Androida (APK) i iPhone’a (iOS). Możesz przechowywać i zarabiać na wszystkich zatwierdzonych aktywach cyfrowych w portfelu. Portfel zapewnia również dostęp do usługi transferu, platformy wymiany i systemu pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami.

Za pomocą aplikacji portfela możesz zamówić i zarządzać swoją kartą Nexo. Karta Nexo umożliwia korzystanie z linii kredytowych z dowolnego miejsca na świecie bez żadnych opłat za wymianę lub konwersję. Karta jest akceptowana przez ponad 40 milionów sprzedawców na całym świecie. Nie ma opłat miesięcznych ani rocznych związanych z utrzymaniem karty i oferuje natychmiastowy zwrot gotówki w wysokości 2% na wszystkie zakupy. Przed dokonaniem transakcji możesz wybrać, czy chcesz otrzymać zwrot gotówki w natywnych tokenach lub BTC.

Portfel Nexo

Aplikacja mobilna Nexo

Aplikacja mobilna Nexo ma taką samą funkcjonalność jak platforma komputerowa i pozwala użytkownikom zarządzać kartą kredytową i krypto za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oto niektóre z jego funkcji-

 • Aplikacja mobilna Nexo oferuje szereg usług zarządzania i zapewnia, że ​​tylko użytkownicy mają dostęp do swoich kart Nexo. Mogą korzystać z tej aplikacji, aby włączyć powiadomienia o odsetkach podczas wykonywania transakcji, zmiany kodu PIN karty itp.
 • Oferuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, i wykorzystuje 256-bitową metodę szyfrowania klasy wojskowej oraz całodobowe usługi monitorowania oszustw, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla mobilnych inwestycji użytkownika.
 • Użytkownik może również włączyć rozpoznawanie twarzy, które pomaga w dodaniu dodatkowej warstwy bezpieczeństwa do portfela mobilnego i zapewnia, że ​​tylko użytkownik może uzyskać dostęp do swoich kont, jeśli jego urządzenie mobilne zostanie skradzione lub zgubione.
 • Zarządzanie inwestycją kryptograficzną i odsetkami jest proste, gdy użytkownik włącza powiadomienia o odsetkach za pośrednictwem swojej aplikacji. Aplikację można pobrać bezpłatnie zarówno na urządzenia Apple, jak i Android .

Recenzja Nexo — aplikacja mobilna

Karta Nexo

Jeśli chodzi o użyteczność linii kredytowych, użytkownik może je wykorzystać w dowolnym miejscu i czasie za pomocą karty Nexo. Karty te można zamawiać i zarządzać nimi za pomocą aplikacji portfela Nexo. Za pomocą tej karty użytkownik może dokonywać płatności w lokalnej walucie bez żadnych opłat forex. Co więcej, ta karta oferuje 2% natychmiastowego zwrotu gotówki przy wszystkich zakupach. Użytkownik może wybrać otrzymanie nagrody w Bitcoinach lub tokenach Nexo przed wykonaniem transakcji. Minimalne saldo konta do wydania karty to 50$ w krypto lub fiat.

Recenzja Nexo – Karta Nexo

Uruchom portfel NEXO >

Inne opłaty

Nexo stosuje politykę zerowych opłat, co oznacza, że ​​nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za zaciąganie lub wycofywanie pożyczek, nie ma opłat za wymianę walut ani opłat za wypłatę fiat z portfela. W zależności od poziomu lojalności masz do dyspozycji kilka bezpłatnych wypłat kryptowalut do portfeli zewnętrznych – od jednej bezpłatnej wypłaty kryptowaluty miesięcznie dla klientów z poziomu podstawowego do pięciu bezpłatnych miesięcznych wypłat dla użytkowników platynowych. Wszelkie dodatkowe wypłaty podlegają zmiennej opłacie sieciowej. Czasy wypłaty wynoszą do 24 godzin.

Bezpieczeństwo i regulacja

Wszystkie aktywa są zabezpieczone zatwierdzonym przez SEC powiernikiem BitGo. Firma ta ubezpiecza środki użytkowników od włamań, kradzieży i utraty kluczy prywatnych oraz kradzieży wewnętrznych. Giełda dodatkowo chroni swoje aktywa i klientów za pomocą bezpiecznej chmury, infrastruktury transferu i ochrony danych.

Nexo jest licencjonowane przez kilka instytucji finansowych na całym świecie, w tym US Financial Crimes Enforcement Network oraz Australian Securities and Investment Commission. Nie jest jednak zarejestrowany w brytyjskiej FCA.

Użytkownicy mogą zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta, włączając uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), identyfikację biometryczną i alerty o wypłatach.

Należy pamiętać, że zaawansowana weryfikacja nie jest obecnie dostępna dla obywateli i rezydentów USA, co oznacza, że ​​nie mogą oni handlować tokenami NEXO na giełdzie ani otrzymywać zainteresowania tokenami rodzimymi.

Zawsze pamiętaj, aby skonsultować się z lokalnym doradcą podatkowym, w jaki sposób należy opodatkować Twoje aktywa i transakcje.

Infrastruktura bezpieczeństwa Nexo posiada certyfikat ISO/IEC 27001:2013 , co oznacza, że ​​platforma została pomyślnie skontrolowana przez CISQ, największego na świecie dostawcę certyfikacji systemów zarządzania, oraz RINA. Audyt ten koncentruje się przede wszystkim na bezpieczeństwie, co jest poniekąd związane z danymi biznesowymi ujawnianymi przez Nexo.

„Nexo jest obsługiwane przez Credissimo, wiodącą grupę FinTech, obsługującą miliony ludzi w całej Europie od ponad 10 lat. Credissimo zawsze działało pod najwyższymi wymogami regulacyjnymi i najściślejszym nadzorem wielu Europejskich Regulatorów Usług Bankowych i Finansowych. Teraz ten sam zespół i jego Rada Doradców, wspierani przez stale rosnącą społeczność zwolenników Nexo i ogromne zapotrzebowanie na natychmiastowe pożyczki wspierane przez kryptowaluty, odblokowują wartość aktywów cyfrowych w szybko rozwijającej się gospodarce tokenów warta 12 bilionów dolarów”.

nexo bezxpieczeństwo

Obsługa klienta

Platforma wymiany oferuje opcję czatu 24/7, w której możesz uzyskać pomoc w przypadku nieoczekiwanego błędu na platformie Nexo. Na przykład, jeśli musisz zresetować 2FA, Twoje konto nie działa lub masz jakieś pytania. Możesz również wypełnić formularz wsparcia lub wysłać e-mail na adres support@nexo.io. Ponadto giełda ma obszerną kolekcję FAQ i edukacyjne filmy z YouTube dotyczące korzystania z ich platformy.

Nexo-Card-wallet

Zalety Nexo

 • Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami i fiat oraz spłata odsetek.
 • Wysokie oprocentowanie i niskie oprocentowanie kredytów.
 • Dzienne płatności odsetek.
 • Zarabiaj tokeny NEXO.
 • Oferuje łatwą w obsłudze stronę internetową i aplikację mobilną.
 • Kompleksowa obsługa kont firmowych.
 • Nie ma okresu blokady, a użytkownik może wypłacić środki w dowolnym momencie.
 • Nie ma opłat za wypłatę, platformę ani opłaty transakcyjne.
 • Ubezpieczone 375 milionów dolarów i opiekunowie ze skarbcem księgowym.
 • Użytkownik może zarobić dodatkowe 30% dochodu dzięki oprocentowaniu tokenów Nexo.
 • Darmowa karta Nexo do codziennych transakcji.
 • Bez sprawdzania zdolności kredytowej i żadnych ukrytych opłat.
 • Oprocentowanie kryptowaluty Nexo jest konkurencyjne w stosunku do BlockFi , Celsius i Crypto.com .

Wady Nexo

 • Ograniczenia w korzystaniu z natywnego tokena dla obywateli i rezydentów USA.
 • Tokeny natywne wymagane do maksymalnego oprocentowania.
 • Ograniczone darmowe wypłaty kryptowalut.
 • Platforma przechowuje tokeny Nexo do otrzymywania najlepszej stopy pożyczki i oszczędności.
 • Oferuje mniejsze zasoby edukacyjne w porównaniu z konkurencją.
 • W kilku przypadkach stopy procentowe pożyczkodawców są nieco wyższe niż stopy oprocentowania pożyczek.

Uruchom portfel NEXO >

Porównanie z konkurencją — dlaczego Nexo jest lepszym wyborem?

W porównaniu z konkurencją firma zapewnia większą elastyczność w zakresie wypłat i codziennych wpłat.

Pierwszym konkurentem Nexo są tradycyjne banki. Nie stanowią one jednak większego zagrożenia, ponieważ klienci szukają realnych zysków zamiast idealnej gotówki. Nie chcą trzymać na rachunkach bankowych gotówki o niskim oprocentowaniu, ponieważ może to być ryzykowne ze względu na inflację.

Drugim typem konkurenta są banki Neo, takie jak Revolut, N26, Monzo i kilka innych. Podobnie jak tradycyjne banki, firmy te oferują oprocentowanie nie wyższe niż 1,25%. To powiedziawszy, oferuje kilka funkcji więcej niż tradycyjne banki, w tym szybsze wdrażanie klientów.

Trzecią grupą konkurentów są firmy takie jak Celsius, crypto.com, BlockFi, blockchain.com i wiele innych. Również różnica w stawkach jest minimalna i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie.

Edukacja Nexo

Platforma zapewnia kilka specjalnych narzędzi, dzięki którym użytkownik może dowiedzieć się o rynku kryptowalut i platformach, w które planują inwestować. Jej narzędzia edukacyjne są dostępne za darmo, a użytkownik nie musi logować się na swoje konto przed rozpoczęciem. Oto kilka narzędzi oferowanych przez platformę –

Nexo ma wyświetlacze YouTube, które można łatwo skonfigurować za pomocą samouczków YouTube dostępnych na żądanie. Możesz dowiedzieć się o platformie w ciągu kilku minut i łatwo uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji konta.

Aplikacja Nexo zawiera wskazówki, jak korzystać z głównych zasobów kryptograficznych platformy, aktualizacje, aby pomóc użytkownikowi nadążyć za aktualnymi trendami rynkowymi.

Rejestracja w Nexo

Oto jak zacząć korzystać z Nexo:

 1. Wybierz swoją platformę – Giełda jest dostępna dla handlowców korzystających z komputerów stacjonarnych za pośrednictwem swojej strony internetowej Nexo.io. Możesz również pobrać aplikację mobilną na Androida (APK) lub iPhone’a (iOS) za pośrednictwem odpowiedniego sklepu z aplikacjami. Zarówno wersja stacjonarna, jak i mobilna są przejrzyste, nowoczesne i łatwe w użyciu.
 2. Zarejestruj się – Aby rozpocząć proces rejestracji, kliknij „Utwórz konto” w prawym górnym rogu.
 3. Zweryfikuj – Zanim zaczniesz, musisz się zweryfikować. Podstawowa weryfikacja giełdy wymaga jedynie Twojego imienia i nazwiska, adresu i numeru telefonu. Jeśli chcesz zwiększyć swoje limity, będziesz potrzebować zaawansowanej weryfikacji za pomocą dowodu osobistego. Zaawansowaną weryfikację znajdziesz w sekcji „Mój profil” na platformie.

Proces weryfikacji tożsamości jest całkowicie zautomatyzowany i można go zakończyć w kilka minut. Niektóre dane osobowe, które należy przesłać, to imię i nazwisko, adres i dokumenty tożsamości potwierdzone przez rząd, takie jak prawo jazdy lub paszport. Po utworzeniu konta będziesz musiał zdeponować swoje aktywa kryptograficzne i aktywa cyfrowe.

Werdykt Nexo

Nexo oferuje szereg usług, umożliwiając użytkownikom z kryptografią pożyczanie gotówki z elastycznymi spłatami i konkurencyjnymi stopami procentowymi. Firma oferuje również opcje oprocentowania o wysokiej rentowności dla użytkowników, którzy chcą bezpiecznie przechowywać swoje krypto i fiat. Jednak ważne jest, aby mieć oko na swoje konta, aby upewnić się, że Twoje zabezpieczenie pozostanie wystarczające. Obywatele USA będą musieli poczekać, aż zaawansowana weryfikacja będzie dostępna, aby w pełni korzystać z platformy Nexo.

Podsumowując ten przegląd pożyczek Nexo, pomysł pożyczania kryptowalut jest jedną z najbardziej rewolucyjnych rzeczy, które wydarzyły się z powodu szerokiego przyjęcia i popularności kryptowalut. Nexo jest uważany za pierwszą platformę pożyczek kryptograficznych, która zapewnia natychmiastowe pożyczki zabezpieczone kryptowalutami. Nexo umożliwia również inwestorom kryptograficznym korzystanie z ich zasobów cyfrowych i zapewnianie ich jako zabezpieczenia linii kredytowej kryptowalut.

Nexo pozostaje stabilne niezależnie od warunków rynkowych. Jedną z rzeczy, o których chcielibyśmy wspomnieć na końcu naszej recenzji Nexo, jest to, że platforma jest odpowiednia dla inwestorów długoterminowych, którzy planują budować swoje bogactwo poprzez wykorzystanie kryptowalut. Nexo oferuje użytkownikom ubezpieczony i bezpieczny sposób zarabiania odsetek lub uzyskiwania dostępu do pieniędzy poprzez pożyczkę. Nexo ma aktywa o wartości ponad 12 miliardów dolarów i ponad 4 miliony użytkowników.

Nexo ma silną pozycję w przestrzeni kont odsetkowych kryptowalut. Dzięki konkurencyjnym stopom procentowym dla stablecoinów, BTC, ETH, innych kryptowalut, a nawet fiat, jest to opcja warta zbadania dla tych, którzy chcą otrzymywać odsetki od swojej kryptowaluty. Firma odnotowała również ogromny wzrost liczby użytkowników, a cena jej tokena wzrosła ponad siedmiokrotnie, prawdopodobnie wybijając kilku bardzo bogatych i szczęśliwych wczesnych użytkowników.

Nexo to firma z siedzibą w Europie. W związku z tym nasi europejscy czytelnicy mogą czuć się bardziej komfortowo z Nexo niż z platformą z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Z kolei czytelnicy z USA mogą preferować firmy, które są zobowiązane do działania w ramach amerykańskich przepisów i jurysdykcji, takich jak BlockFi i Celsius .

Jednak plemienność jest niewielka, jeśli chodzi o rachunki odsetek w kryptowalutach. Czytelnicy mogliby skorzystać na zarejestrowaniu się u wielu czołowych dostawców kont odsetkowych, aby zdywersyfikować niektóre zagrożenia platformy związane z używaniem tylko jednego.

Nasza recenzja Nexo jest pozytywna, ale gorąco zachęcamy zespół kierowniczy do bardziej aktywnego komunikowania się z różnymi nowymi społecznościami tworzonymi wokół kont odsetkowych kryptowalut.

Uruchom portfel NEXO >

Często zadawane pytania

Co to jest Nexo?

Nexo to platforma do pożyczania i handlu kryptowalutami. Klienci mogą zaciągać pożyczki zabezpieczone kryptowalutami bez sprawdzania zdolności kredytowej, a także uzyskiwać odsetki od bezczynnych aktywów kryptograficznych i fiducjarnych.

Ile odsetek mogę zarobić dzięki Nexo?

Stopy procentowe różnią się w zależności od tego, czy wybierzesz warunki stałe, czy elastyczne, jak wypłacane są odsetki i ile posiadasz tokenów natywnych. Stawki wahają się od 4% dla klientów z podstawowym poziomem lojalności do 12% dla użytkowników platynowych.

Czy potrzebuję czeku kredytowego na pożyczkę w Nexo?

Nexo oferuje pożyczki zabezpieczone kryptowalutami, co oznacza, że ​​możesz otrzymać linię kredytową bez sprawdzania zdolności kredytowej, o ile masz wystarczające zabezpieczenie kryptograficzne. Możesz obliczyć, ile zabezpieczenia będziesz potrzebować, korzystając z kalkulatora na stronie internetowej. Jako zabezpieczenia możesz użyć BTC, ETH, PAXG, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, LINK, TRX, NEXO i BNB.

Czy Ripple (XRP) został usunięty z Nexo?

Pojawiły się pogłoski, że XRP zostanie usunięty z Nexo. Jednak w chwili pisania tego tekstu XRP jest nadal wymieniany na sprzedaż, kupno, pożyczanie.

Czy Nexo pobiera opłaty za wypłatę?

Możesz wypłacić fiat z Nexo w dowolnym momencie bez opłat. Klienci poziomu podstawowego mają jedną darmową wypłatę kryptowalut miesięcznie. Użytkownicy Platinum mają pięć darmowych wypłat kryptowalut miesięcznie. Wszelkie dalsze wypłaty kryptowalut mogą wiązać się z opłatami.

Czy mogę uzyskać odsetki od Fiata z Nexo?

Tak, Nexo jest jedną z niewielu firm pożyczających kryptowaluty, która pozwala użytkownikom zarabiać na walutach fiducjarnych. Akceptowane waluty to USD, GBP i EUR, a oprocentowanie fiat waha się od 4% do 12% w zależności od rodzaju konta i warunków depozytu.

Akceptowane kraje

Nexo przyjmuje handlowców z Australii, Tajlandii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, RPA, Singapuru, Hongkongu, Indii, Francji, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Włoch, Danii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Luksemburga, Kataru, Polski i większości innych krajów.

Czy Nexo jest ubezpieczone?

Nexo połączyło się z kilkoma dostawcami, aby zaoferować rozwiązanie skarbca do przechowywania różnych aktywów kryptograficznych, które są ubezpieczone na kwotę do 370 milionów dolarów w ramach niestandardowej polisy ubezpieczeniowej. Dodatkowo portfele chłodnicze są oferowane przez powiernika BitGo. BitGo oferuje 100 milionów dolarów jako ochronę ubezpieczeniową za pośrednictwem firmy ubezpieczeniowej o nazwie Lloyd’s. Ta polityka chroni zasoby cyfrowe użytkownika i ich klucze przechowywane w portfelu BitGo. Polisa ubezpieczeniowa obejmuje kradzież poufną, utratę kluczy, włamanie, kradzież kluczy prywatnych itp.

welcome-header-visual-nexo

Czy Nexo podlega regulacjom?

Tak, jest to regulowany i licencjonowany dostawca walut cyfrowych, który spełnia surowe przepisy w ponad 200 jurysdykcjach na całym świecie. Zespół zapewnia spełnienie wszystkich warunków zgodności i warunków prawnych przed przyjęciem klientów z innych krajów.

Czy Nexo jest bezpieczny w użyciu?

Nexo jest napędzany zaufaniem i zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Przestrzega światowych standardów AML i KYC oraz przestrzega surowych przepisów, aby uniknąć ryzyka. Nexo posiada środki bezpieczeństwa i stało się jedną z najlepiej zabezpieczonych firm pożyczających kryptowaluty. Posiada rozbudowaną architekturę serwera firewall, biometryczną weryfikację tożsamości, oddzielne portfele zimne z wieloma podpisami, a także przechowuje środki klienta w skarbcu księgowym.

Minimum konta Nexo

Minimalna wypłata kryptowalut będzie się różnić w zależności od rodzaju fiat lub kryptowalut, które inwestor trzyma w swoich najlepszych portfelach kryptowalut . Najniższa minimalna wypłata dla bitcoina to 0,001 monety , a najniższa dla Tron to 20 żetonów . Pożyczka Nexo zapewnia pożyczki zabezpieczone kryptowalutami i są one wyjątkowe, ponieważ pozwalają inwestorowi zachować kontrolę nad kryptowalutą i uzyskać korzyści z aprecjacji bez konieczności sprzedaży aktywów kryptograficznych w celu spłaty pożyczek.

Jak Nexo Zarabia Pieniądze?

Nexozarabia na różnicy między pożyczkami kryptograficznymi a depozytami. Jest to dość typowe dla kont odsetkowych kryptowalut i platform pożyczkowych.

Pożyczki w kryptowalutach mogą oferować stawki tak niskie, jak 5,9%, ale stawki te mogą wzrosnąć, aby zapłacić deponentom wyższe odsetki.

Załóżmy na przykład, że mamy do czynienia z hossą. Hipotetycznie klienci chcieliby pożyczyć więcej, aby kupić BTC w nadziei na skorzystanie z jego rosnącej ceny. Popyt napędzany przez kredytobiorców spowodowałby wzrost stóp procentowych.

Stopy procentowe Nexo

Nexo dystrybuuje pożyczki w oparciu o zabezpieczenie w kryptowalutach, umożliwiając użytkownikom zaciągnięcie pożyczki poprzez zablokowanie niektórych swoich monet jako zabezpieczenia. Mogą odblokować swoje monety po spłacie pożyczki. Powiedzmy, że wpłacają BTC, aby zaciągnąć pożyczkę w USDT. Jeśli BTC doceni, wzrasta również wartość BTC jako zabezpieczenia, co zwiększa limit pożyczki, umożliwiając użytkownikom zaciągnięcie większej pożyczki.

Oferty bonusowe Nexo

W tej chwili Nexo oferuje następującą promocję nowym użytkownikom. Możesz otrzymać 25 USD w BTC, gdy otworzysz nowe konto, ukończysz zaawansowaną weryfikację i zdeponujesz co najmniej 100 USD w dowolnym obsługiwanym aktywie na platformie.

Musisz zachować minimum 100 USD przez co najmniej 30 dni. Twoje fundusze zaczną zarabiać do 17% w skali roku.

NEXO portfel, karta

Zarejestruj się w NEXO i zdobądź do 150 $ w BTC

Zdobądź 100 $, wypłacane w BTC, gdy doładujesz 1500 $ lub więcej. Zgarnij dodatkowe 50 $ w BTC, jeśli wymienisz co najmniej 1500 $.

Recenzja Nexo – Zacznij korzystać z Nexo

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO