page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Maiar zasilany jest niesamowitą technologią Elrond blockchain i zamierza radykalnie zmienić sposób interakcji z pieniędzmi.

Utwórz portfel w kilka sekund. Bez nazwy użytkownika, bez hasła, bez frazy odzyskiwania do tworzenia kopii zapasowych. Po prostu użyj swojego numeru telefonu.

Maiar oferuje warstwę tożsamości cyfrowej , która zaczyna się od usługi mapowania numeru telefonu na adres portfela, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i umożliwianiu użytkownikom wysyłania pieniędzy do znajomych i rodziny za pośrednictwem ich książki adresowej.

 

Szybka rejestracja >

Wysyłaj pieniądze tak łatwo, jak wysyłanie wiadomości

Pieniądze nie mają granic. Wysyłaj pieniądze z telefonu komórkowego bezpośrednio do kogokolwiek, natychmiast i bez niewielkich opłat.

Wysyłaj pieniądze bezpośrednio. Żadnych banków ani pośredników pobierających dodatkowe opłaty. W ten sposób odzyskujesz wartość i czas, aby robić to, co jest dla Ciebie ważne.

portfel wallet Maiar 1

Ponad 50 000 użytkowników jest już na liście oczekujących.

Bądź częścią tej niesamowitej podróży. Co tydzień nowa fala pasjonatów ma dostęp do Maiar.

Uzyskaj wczesny dostęp i otrzymaj za darmo monenty Elrond

 

Elrond to rozproszony protokół obliczeń transakcyjnych, który opiera się na architekturze stanu podzielonego na fragmenty i bezpiecznym mechanizmie konsensusu Proof of Stake. Podczas gdy większość innych sieci blockchain wymaga niestandardowego sprzętu i wysokiego zużycia energii, Elrond działa na przeciętnych komputerach.

Zarób 25%! Stakowanie Elrond Genesis

Dzięki zastosowaniu shardingu, metody zrównoleglonego przetwarzania danych i transakcji, wydajność Elronda będzie rosła wraz z liczbą komputerów podłączonych do sieci, osiągając ponad 100 000 transakcji na sekundę, a jednocześnie coraz bardziej zdecentralizowana.

Elrond-trust-ecosystem--3-

Więc nie czekaj polecaj portfel Maiar i otrzymaj za darmo Elrond

 

Życzymy dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO