page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Bitpanda to fintech z siedzibą w Wiedniu w Austrii, założony w 2014 roku przez Erica Demutha, Paula Klanscheka i Christiana Trummera. Bitpanda ma 1,2 miliona użytkowników i ponad 190 członków zespołu. Z dostawcą usług płatniczych PSD2.

Bitpanda stała się popularną platformą handlową zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Użytkownicy mogą obecnie handlować Bitcoinami, Ethereum, złotem i ponad 30 innymi aktywami cyfrowymi.

Obecnie wprowadzili nowy system inwestowania, o czym możesz poczytać TUTAJ (wersja angielska)

Nowe możliwości inwestycji na BITPANDA 3

A krótki poradnik wideo poniżej (język polski 😉 )

 

Nowe możliwości inwestycji na BITPANDA 2

➡️ BITPANDA

Bitpanda to przede wszystkim łatwość użytkowania. Łatwy proces weryfikacji zapewnia dostęp do intuicyjnego, szybkiego i bezpiecznego handlu. Chcą, aby inwestowanie w aktywa cyfrowe było tak proste, jak zamawianie pizzy lub taksówki. Dlatego oferują najprostszy i najszybszy dostęp do kupna, sprzedaży, wymiany lub wysyłania zasobów cyfrowych.

Akceptują wsparcie w euro, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich i dolarach amerykańskich, a także szeroka gama dostawców płatności i wypłat zapewnia dodatkową elastyczność. Aby wyprzedzić konkurencję, stale ulepszają istniejące produkty, jednocześnie rozszerzając nasz zakres o nowe usługi, co zrealizowali również w ostatnim czasie.

 

Miłego inwestowania na platformie Bitpanda!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO